О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2018 года №35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 7 сентября 2018 года № 3935
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл-Тараз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "47 187 390" заменить цифрами "47 043 850";
цифры "36 297 654" заменить цифрами "36 154 114";
в подпункте 2) цифры "46 715 939" заменить цифрами "47 203 481";
в подпункте 4) цифры "2 086 829" заменить цифрами "2 181 329";
цифры "2 086 829" заменить цифрами "2 181 329";
в подпункте 5) цифры "-3 401 926" заменить цифрами "-4 127 508";
в подпункте 6) цифры "3 401 926" заменить цифрами "4 127 508";
цифры "5 017 528" заменить цифрами "5 743 110";
в пункте 2 цифры "57 628" заменить цифрами "51 628".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі №35-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 3935 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "47 187 390" сандары "47 043 850" сандарымен ауыстырылсын;
"36 297 654" сандары "36 154 114" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "46 715 939" сандары "47 203 481" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2 086 829" сандары "2 181 329" сандарымен ауыстырылсын;
"2 086 829" сандары "2 181 329" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-3 401 926" сандары "-4 127 508" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "3 401 926" сандары "4 127 508" сандарымен ауыстырылсын;
"5 017 528" сандары "5 743 110" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта "57 628" сандары "51 628" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

24484
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
237656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
292415
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
2730
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
199429
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4200
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4616
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7210
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16384397
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1330923
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1308670
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
20920
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1333
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
280791
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
280791
464
Отдел образования района (города областного значения)
182143
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
182143
467
Отдел строительства района (города областного значения)
10504101
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

24484
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
237656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
292415
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2730
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
199429
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4200
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4616
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7210
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16384397
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1330923
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1308670
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20920
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1333
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
280791
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
280791
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182143
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
182143
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
10504101
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау