О признании утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № 22-7 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Таразского городского маслихата"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 5 сентября 2018 года № 35-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 сентября 2018 года № 3940
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 25 декабря 2013 года №22-7 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Таразского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №2113, опубликовано в газете "Жамбыл-Тараз" от 19 февраля 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Таразского городского маслихата по законности, защите прав граждан, правопорядку и гендерной политике.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Таразского Секретарь Таразского
городского маслихата городского маслихата
С. Мырзалиев Б. Кулекеев

"Тараз қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсанындағы № 22-7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 35-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қыркүйекте № 3940 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Тараз қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Тараз қалалық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсанындағы №22-7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №2113 болып тіркелген, 2014 жылы 19 ақпанында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тараз қалалық мәслихатының заңдылық, азаматтар құқығын қорғау, құқылық тәртібі және гендерлік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық мәслихаты Тараз қалалық
сессиясының төрағасы мәслихатының хатшысы
С. Мырзалиев Б. Құлекеев