О внесении изменений в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 5 октября 2018 года № 36-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 октября 2018 года № 3960
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таразский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского маслихата от 22 декабря 2017 года №27-3 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3650, опубликовано 29 декабря 2017 года в газете "Жамбыл-Тараз") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "47 043 850" заменить цифрами "47 343 850";
цифры "8 400 351" заменить цифрами "8 700 351";
цифры "193 181" заменить цифрами "217 613";
цифры "2 296 204" заменить цифрами "2 271 772";
в подпункте 2) цифры "47 203 481" заменить цифрами "47 291 045";
в подпункте 4) цифры "2 181 329" заменить цифрами "2 393 765";
цифры "2 181 329" заменить цифрами "2 393 765";

"2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 5 қазандағы № 36-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қазанда № 3960 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Тараз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №27-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3650 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "47 043 850" сандары "47 343 850" сандарымен ауыстырылсын;
"8 400 351" сандары "8 700 351" сандарымен ауыстырылсын;
"193 181" сандары "217 613" сандарымен ауыстырылсын;
"2 296 204" сандары "2 271 772" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "47 203 481" сандары "47 291 045" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "2 181 329" сандары "2 393 765" сандарымен ауыстырылсын;
"2 181 329" сандары "2 393 765" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 2 цифры "51 628" заменить цифрами "45 887".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Секретарь Таразского
городского маслихата Б. Кулекеев
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 36-5 от 5 октября 2018 года
Приложение 1 к решению
Таразского городского маслихата
№ 27-3 от 22 декабря 2017 года
Бюджет города Тараза на 2018 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
I. ДОХОДЫ

2 тармақта "51 628" сандары "45 887" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Тараз қалалық
мәслихатының хатшысы Б. Құлекеев
Тараз қалалық мәслихатының
2018 жылғы 5 қазандағы
№ 36-5 шешіміне 1- қосымша
Тараз қалалық мәслихатының
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 27-3 шешіміне 1- қосымша
Тараз қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

002
Программа занятости
504806
006
Оказание жилищной помощи
216120
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
154351
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
24484
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
102015
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
143238
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
234775
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78345
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
291783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
80280
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1160
021
Капитальные расходы государственного органа
2940
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
199429
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1738
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6236
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7210
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
7210
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16402122
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1241993
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1219083
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
19910
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
291019
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
291019
464
Отдел образования района (города областного значения)
182143
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
504806
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
216120
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
154351
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
24484
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
102015
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
143238
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
234775
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78345
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
291783
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80280
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1160
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2940
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
199429
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1738
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6236
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7210
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
7210
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16402122
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1241993
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1219083
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
19910
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
291019
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
291019
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
182143
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу