О внесении изменений и дополнений в решение акима города Тараз от 23 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима города Тараз Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2018 года № 4043. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 2 сентября 2020 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима города Тараз Жамбылской области от 02.09.2020 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Тараз от 23 ноября 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2889, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Жамбыл-Тараз") следующие изменения и дополнения:
в приложении указанного решения избирательные участки №2, №4, №5 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок №2
Границы: дома №4-38, 98, 106 (четная сторона), дома №5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 99, 103 (нечетная сторона) улицы Сорокина, дома №1-17 (обе стороны) 1-переулка улицы Сорокина, дома №1-48 (обе стороны) 2-переулка улицы Сорокина, дома №1-100, 107, 109, 110 3-переулка улицы Сорокина, дома №3-7, 16, 19, 22, 23, 37а 4-переулка улицы Сорокина, дома №14-148 (четная сторона), дома №29-173 (нечетная сторона) улицы Талас, дома №2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (четная сторона), дома №1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (нечетная сторона) 1-переулка улицы Талас, дома №9, 11, 13 2-переулка улицы Талас, дома №2-44, 48-52, 56-62 (четная сторона), дома №1-55, 59, 63-89 (нечетная сторона) улицы Курмангазы, дома №1а-18 (обе стороны) 1-переулка улицы Курмангазы, дома №1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14 2-переулка улицы Курмангазы, дома №18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (четная сторона), дома №3, 9-45, 49-99 (нечетная сторона) улицы Сельского, дома №2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25 переулка улицы Сельского, дома №2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (четная сторона), дома №1-11, 19-35 (нечетная сторона) улицы Д.Нурпейсовой, дома №2-28, 32, 34 (четная сторона), дома №1-17, 21-27, 31, 35 (нечетная сторона) улицы Цветочного, дома №2-20, 24 (четная сторона), дома №7, 9, 13, 33, 33а (нечетная сторона) переулка улицы Цветочного, дома №1-21 (обе стороны), дома №22-38 (четная сторона) улицыА.Навои, дома №1-3, 7-11, 15-31, 53-65, 79-81, 87-93, 97-103, 107-115, (нечетная сторона) улицы Дальняя, дома №1-6, 8, 10, 11-14, 16, дома №17-23 (нечетная сторона) переулка улицы Дальняя, дома №1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75 улицы Ы.Алтынсарина, дома №1, 3, 5, 9, 11 тупик Ы.Алтынсарина, дома №1, 7-21, 27-43 (нечетная сторона) улицы Утеген батыра, дома №2, 4 переулка улицы Утеген батыра, дома №11-21 (нечетная сторона) улицы Гончарова, дома №2-18 (четная сторона) улицы Шмидта, дома №1а-1, 3-21 (обе стороны), дома №23, 27-33 улицы Фадеева, дома улицы Шевченко.
Избирательный участок №4

"Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 14 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 4043 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімінің 02.09.2020 № 10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес қала әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Тараз қаласы әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 14 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2889 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы №2, №4, №5 сайлау учаскелері жаңа мазмұнда жазылсын:
"№ 2 сайлау учаскесі
Шекарасы: Сорокин көшесінің №4-38, 98, 106 (жұп сан жағы) үйлері, №5, 7, 11-21, 25-33, 43-51, 97, 99, 103 (тақ сан жағы) үйлері, Сорокин көшесі 1-бұрылысының №1-17 (екі жағы) үйлері, Сорокин көшесі 2-бұрылысының №1-48 (екі жағы) үйлері, Сорокин көшесі 3-бұрылысының №1-100, 107, 109, 110 үйлері, Сорокин көшесі 4-бұрылысының №3-7, 16, 19, 22, 23, 37а үйлері, Талас көшесінің №14-148 (жұп сан жағы) үйлері, №29-173 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 1-бұрылысының №2/1-4/2, 8/1-16/2, 20, 24-30 (жұп сан жағы) үйлері, №1, 3, 7-31, 35-39, 43, 45, 49, 55 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 2-бұрылысының №9, 11, 13 үйлері, Құрманғазы көшесінің №2-44, 48-52, 56-62 (жұп сан жағы) үйлері, №1-55, 59, 63-89 (тақ сан жағы) үйлері, Құрманғазы көшесі 1-бұрылысының №1а-18 (екі жағы) үйлері, Құрманғазы көшесі 2-бұрылысының №1-3, 5а, 5б, 6, 8, 10, 14 үйлері, Сельский көшесінің №18-56, 62, 72-80, 84-102, 120, 132, 134, 138-174 (жұп сан жағы) үйлері, №3, 9-45, 49-99 (тақ сан жағы) үйлері, Сельский көшесі бұрылысының №2, 3, 5, 6, 8, 11-17, 19-25 үйлері, Д.Нұрпейісова көшесінің №2, 6-14, 20, 114, 116/1, 116/2, 118 (жұп сан жағы) үйлері, №1-11, 19-35 (тақ сан жағы) үйлері; Цветочный көшесінің №2-28, 32, 34 (жұп сан жағы) үйлері, №1-17, 21-27, 31, 35 (тақ сан жағы) үйлері, Цветочный көшесі бұрылысының №2-20, 24 (жұп сан жағы) үйлері, №7, 9, 13, 33, 33а (тақ сан жағы) үйлері, Ә.Навои көшесінің №1-21 (екі жағы) үйлері, №22-38 (жұп сан жағы) үйлері, Шалғай көшесінің №1-3, 7-11, 15-31, 53-65, 79-81, 87-93, 97-103, 107-115, (тақ сан жағы) үйлері, Шалғай көшесі бұрылысының №1-6, 8, 10, 11-14, 16 үйлері, №17-23 (тақ сан жағы) үйлері, Ы.Алтынсарин көшесінің №1, 2, 4, 6, 7, 9, 12-18, 20, 22, 24, 25-37, 40-45, 47-50, 52-59, 61, 65-75 үйлері, Ы.Алтынсарин тұйығының №1, 3, 5, 9, 11 үйлері, Өтеген батыр көшесінің №1, 7-21, 27-43 (тақ сан жағы) үйлері, Өтеген батыр көшесі бұрылысының №2, 4 үйлері, Гончаров көшесінің №11-21 (тақ сан жағы) үйлері, Шмидт көшесінің №2-18 (жұп сан жағы) үйлері, Фадеев көшесінің №1а-1, 3-21 (екі жағы), 23, 27-33 үйлері, Шевченко көшесінің үйлері.
4 сайлау учаскесі

Границы: дома №3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78 улицы Айнаколь, дома №1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42 улицы Окыма Кортыса, дома №1-23 (нечетная сторона) улицы Талас, дома №1-8, 10, 14-16, 25 2-перулка улицы Талас, дома №1-4, 8, 10, 13 улицы 1-Заречного, дома №1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32 улицы 2-Заречного, дома №1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29 улицы Полевой, дома №2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37 улицы Акыртаса, дома №1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31-46, 48-50, 54-56, 59, 60 улицы Ж.Байгысиева, дома №2, 6, 7, 9, 10, 12, 13 переулка улицы Ж.Байгысиева, дома №2-14 (четная сторона), дома №1-17 (нечетная сторона), 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55 улицы Урицкого, дома №3, 9, 11, 12, 13, 14 1-переулка улицы Урицкого, дома №3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53 2-переулка улицы Урицкого, дома №1-3, 5-14, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 39б улицы Жаугаш батыра, дома №2, 4, 6 тупик Жаугаш батыра, дома №1-131 (обе стороны) улицы Ш.Уалиханова, дома №1-7, 9-24, 26-33, 35-37, 39-43 (обе стороны), дома №45-53 (нечетная сторона) 1-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1-8, 10, 12-15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50 2-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а 3-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47, дома №49-63 (нечетная сторона) 4-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85 5-переулка улицы Ш.Уалиханова, дома №1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45 улицы Кийкбаева, дома №1-38 (обе стороны) улицы Нурманбетова, дома №1, 2, 4-24 (обе стороны) улицы Московской, дома №2-16 (четная сторона) улицы Сельского.
Избирательный участок №5
Границы: дома улиц Байкоразова, Старикова, Горного, Кошмамбетова, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-переулков улицы Строительного, дома улицы Хмелевского, дома 1, 2-переулков улицы Хмелевского, дома улицы Заводского, дома №6-22, 24, 26, 27, 29-33 улицы 2-Заводского, дома улицы 3-Заводского, дома №1-10, 16-22, 28-36 (четная сторона) улицы К.Рысқулбекова, дом №73 улицы Жаугаш батыра.";
приложение указанного решения дополнить избирательными участками №465 и №466:
"Избирательный участок №465

Шекарасы: Айнакөл көшесінің №3-10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 30, 32, 35, 38, 40, 42, 44, 45, 48, 78 үйлері, Оқым Қортыс көшесінің №1-5, 7, 11-13, 15, 19, 21, 23, 24-29, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42 үйлері, Талас көшесінің №1-23 (тақ сан жағы) үйлері, Талас көшесі 2-бұрылысының №1-8, 10, 14-16, 25 үйлері, Заречный 1-көшесінің №1-4, 8, 10, 13 үйлері, Заречный 2-көшесінің №1-6, 8-17, 19, 20, 23-26, 28, 30, 32 үйлері, Полевая көшесінің №1, 2, 4-9, 11-14, 16-27, 29 үйлері, Ақыртас көшесінің №2-6, 10, 13, 16-19, 21, 23-27, 31-33, 35, 37 үйлері, Ж.Байғысиев көшесінің №1-12, 14, 15, 17, 19, 20, 23, 25, 26, 28, 29, 31-46, 48-50, 54-56, 59, 60 үйлері, Ж.Байғысиев көшесі бұрылысының №2, 6, 7, 9, 10, 12, 13 үйлері, Урицкий көшесінің №2-14 (жұп жағы) үйлері, №1-17 (тақ сан жағы), 18, 18б, 19, 20-26, 28-33, 35-39, 41, 42, 44, 49, 50, 52а, 54, 55 үйлері, Урицкий көшесі 1-бұрылысының №3, 9, 11, 12, 13, 14 үйлері, Урицкий көшесі 2-бұрылысының №3, 5, 17, 18, 20, 40, 45, 47, 51, 51б, 53 үйлері, Жауғаш батыр көшесінің №1-3, 5-14, 17, 20, 21, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 39б үйлері, Жауғаш батыр тұйығының №2, 4, 6 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесінің №1-131 (екі жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 1-бұрылысының №1-7, 9-24, 26-33, 35-37, 39-43 (екі жағы) үйлері, 45-53 (тақ сан жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 2-бұрылысының №1-8, 10, 12-15, 17, 18, 20-28, 30, 32, 35, 38, 40, 44, 46, 48, 50 үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 3-бұрылысының №2-19, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32-38, 40, 46, 50, 52а, 52б, 54, 56, 56а үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 4-бұрылысының №1-4, 6-13, 14, 16, 18-23, 26-34, 36, 38-42, 44-47 үйлері, №49-63 (тақ сан жағы) үйлері, Ш.Уәлиханов көшесі 5-бұрылысының №2, 4-9, 10, 11, 12, 15, 18, 20а, 23, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35а, 37, 85 үйлері, Киікбаев көшесінің №1, 2, 4, 6-11, 13, 15, 16, 18, 19, 22-26, 28-34, 37, 39, 41, 45 үйлері, Нұрманбетов көшесінің №1-38 (екі жағы) үйлері, Москва көшесінің №1, 2, 4-24 (екі жағы) үйлері, Сельский көшесінің №2-16 (жұп сан жағы) үйлері.
5 сайлау учаскесі
Шекарасы: Байқоразов, Стариков, Горный, Қошмамбетов көшелерінің үйлері, Строительный көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-бұрылыстарының үйлері, Хмелевский көшесінің үйлері, Хмелевский көшесі 1, 2-бұрылыстарының үйлері, Завод көшесінің үйлері, Завод 2-көшесінің №6-22, 24, 26, 27, 29-33 үйлері, Завод 3-көшесінің үйлері, Қ.Рысқұлбеков көшесінің №1-10, 16-22, 28-36 (жұп сан жағы) үйлері, Жауғаш батыр көшесі №73 үй.";
аталған шешімнің қосымшасы №465 және №466 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
" 465 сайлау учаскесі

Границы: дома №2-10, 14-60, 64-66 (четная сторона) улицы Дальняя, дома №1-9, 13/1, 13/2, 38 1-переулка улицы Ассинского, дом №2 2-переулка улицы Ассинского, дома №1, 3, 5, 9 3-переулка улицы Ассинского, дома №2-10 (четная сторона) 4-переулка улицы Ассинского, дома улиц Краснознаменского, Шуйского, Меркенского, Бурненского, Северо-восточного, массив Барысхан.
Избирательный участок №466
Границы: массив "Дальняя Карасу" (от улицы Байтана батыра до юго-восточной границы города Тараз).".
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Б. Мейрманова.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдраймов
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Жамбылской областной
территориальной избирательной
комиссии
______________М. Сарыбеков
"__" ________2018 года

Шекарасы: Шалғай көшесінің №2-10, 14-60, 64-66 (жұп сан жағы) үйлері, Аса көшесі 1-бұрылысының №1-9, 13/1, 13/2, 38 үйлері, Аса көшесі 2-бұрылысының №2 үйі, Аса көшесі 3-бұрылысының №1, 3, 5, 9 үйлері, Аса көшесі 4-бұрылысының №2-10 (жұп сан жағы) үйлері, Краснознаменский, Шу, Меркі, Бурненский, Солтүстік-шығыс көшелерінің үйлері, Барысхан тұрғын алқабы.
466 сайлау учаскесі
Шекарасы: "Шалғай Қарасу" алқабы (Байтана батыр көшесінен Тараз қаласының оңтүстік-шығыс шекарасына дейін).".
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы Б. Мейрмановқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әбдірайымов
"КЕЛІСІЛДІ":
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________М. Сарыбеков
"__" ________2018 жыл