О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №22-2 "О районном бюджете на 2018–2020 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 21 мая 2018 года № 29-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 мая 2018 года № 3834
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 14 мая 2018 года №23-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3819) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 14 декабря 2017 года №22-2 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3649 и опубликован в районной газете "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" 27 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "13 026 765" заменить цифрами "13 681 204";
цифры "1 187 101" заменить цифрами "1 203 601";
цифры "11 780 977" заменить цифрами "12 418 916";
в подпункте 2)
цифры "13 044 114" заменить цифрами "13 698 553".
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Байзакского районного маслихата по вопросам территориального экономического развития, финансов, бюджета, административного территориальной структуре, защиты прав человека и рассмотрение проектов договоров закупов участков земли.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Жамишжанов
Временно исполняющий
обязанности секретаря маслихата Р. Сарсенов
Приложение 1 к решению
Байзакского районного

"2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 мамырдағы № 29-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырда № 3834 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы №18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 мамырдағы №23-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3819 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3649 болып тіркелген, 2017 жылғы 27 желтоқсандағы аудандық "Ауыл жаңалығы – Сельская новь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
"13 026 765" сандары "13 681 204" сандарымен ауыстырылсын;
"1 187 101" сандары "1 203 601" сандарымен ауыстырылсын;
"11 780 977" сандары "12 418 916" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"13 044 114" сандары "13 698 553" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Байзақ аудандық мәслихатының "Аумақты экономикалық дамыту, қаржы, бюджет, әкімшілік аумақтық құрылым, адам құқығын қорғау мәселелері және жер учаскелерін сатып алу туралы шарттар жобаларын қарау" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Жамишжанов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
уақытша атқарушы Р. Сарсенов
Байзақ аудандық мәслихатының

452
Отдел финансов района (города областного значения)
10163
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10163
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 21 мая 2018 года
№29-2
Приложение 6 к решению
Байзакского районного
маслихата от 14 декабря 2017
года №22-2
Перечень бюджетных программ на 2018 год по Сазтерекскому сельскому округу Байзакского района
тысяч
Наименование сельских округов
Наименование программы
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула, аульного округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной местности"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
040. Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сазтерекского сельского округа"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10163
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10163
Байзақ аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 мамырдағы
№29-2 шешіміне 6 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2017 жылғы 14 желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 6 қосымша
2018 жылға арналған Сазтерек ауылдық (селолық) округінің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі
мың теңге
Ауылдық округі
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл ауылдық округ әкімінің аппаратының қызметін қамтамасыз ету"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
040 "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
"Сазтерек ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі