Об образовании избирательных участков
Решение акима Байзакского района Жамбылской области от 11 декабря 2018 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 декабря 2018 года № 4023. Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 15 ноября 2023 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Байзакского района Жамбылской области от 15.11.2023 № 3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Байзакского района РЕШИЛ:
1. Образовать согласно приложению избирательные участки на территории Байзакского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Байзакского района от 19 февраля 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2135, опубликовано в районной газете "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" от 9 апреля 2014 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Рахманбердиев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Жамбылской
областной территориальной
избирательной комиссии
______________ М.Сарыбеков
"11" декабря 2018 года
Приложение к решению акима
Байзакского района № 5
от 11 декабря 2018 года
Избирательные участки на территории Байзакского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима Байзакского района Жамбылской области от 22.08.2023 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Избирательный участок №113.
Границы: село Сарыкемер.
Улица А.Суханбаева
Нечетные: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/А, 245/2, 247/1, 247/2.
Четные: 144, 144/А, 144/Б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Улица Косы батыра

Сайлау учаскелерін құру туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 5 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 желтоқсанда № 4023 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 2023 жылғы 15 қарашадағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 15.11.2023 №3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабына сәйкес Байзақ ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байзақ ауданының аумағында қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Байзақ ауданы әкімінің 2014 жылғы 19 ақпандағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 5 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2135 болып тіркелген, 2014 жылдың 9 сәуірдегі аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашкы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р.Рахманбердиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облыстық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ М.Сарыбеков
"11" желтоқсан 2018 жыл
Байзақ ауданы әкiмiнiң
2018 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 5 шешiмiне қосымша
Байзақ ауданы аумағындағы сайлау участкелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Байзақ ауданы әкімінің 22.08.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 113 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
А.Суханбаев көшесі
Тақ: 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233/1, 233/2, 233/3, 233/4, 235/1, 235/2, 237/1, 239/1, 239/2, 239/3, 239/4, 241, 243/1, 243/2, 245/А, 245/2, 247/1, 247/2.
Жұп: 144, 144/А, 144/Б, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 206/А, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212/1, 212/2, 214/1, 214/2, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 220/1, 220/2, 220/3, 220/4, 220/5, 220/6, 220/7, 220/8, 222/1, 222/2, 222/3, 222/4, 222/5, 222/6, 222/7, 222/8, 224.
Қосы батыр көшесі

Нечетные: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1.
Четные: 116, 118, 120, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
Улица К.Орынкулова
Нечетные: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9А/1, 9А1/1, 9А10, 9/6, 11А/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Улица З.Абдикаримова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Сарыкемер
Нечетные: 9, 15, 19, 21, 23.
Четные: 6, 10, 16, 20, 22, 24, 26, 30.
Улица К.Сатпаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/А, 7/В, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Четный: 12.
Переулок К.Сатпаева
Нечетные: 7/1, 7/Б, 9/А, 9/Б, 11, 13, 13/А, 13/Б, 15/А, 19/В.
Четные: 4, 8.
Избирательный участок № 114.
Границы: село Туймекент.
Улица Жасулан
Нечетные: 1, 1/А, 3, 3/А, 5/А, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Ш.Есботаулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Четные: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146.
Улица Ш.Есботаулы

Тақ: 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205/1, 205/2, 207/1, 207/2, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 213/1, 213/2, 215/1, 215/2, 217/1, 217/2, 219/1, 219/2, 221/1.
Жұп: 116, 118, 120, 122А, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188/1, 188/3, 190/1, 190/2, 190/3, 192/1, 192/2, 192/3, 194/1, 194/2, 194/3, 196/1, 196/2, 196/3, 196/4, 198, 200, 202, 204, 206/1, 206/2.
К.Орынқұлов көшесі
Тақ: 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 9А/1, 9А1/1, 9А10, 9/6, 11А/4, 11/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 27/3, 27/4, 29/1, 29/2, 31, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 33/5, 33/6, 35, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41/1, 41/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 63/1, 63/2, 65, 67, 69, 71/1, 71/2, 73/1, 73/2, 75/1, 75/2, 75/3, 75/4, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
З.Әбдікәрімов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Сарыкемер көшесі
Тақ: 9, 15, 19, 21, 23.
Жұп: 6, 10, 16, 20, 22, 24, 26, 30.
Қ.Сәтпаев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/8, 1/9, 1/10, 1/11, 1/12, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 3/5, 3/6, 3/7, 3/8, 3/10, 3/11, 3/12, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 5/8, 5/9, 5/10, 5/11, 5/12, 5/13, 5/14, 5/16, 7/А, 7/В, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/7, 7/8, 7/9, 7/10, 7/11, 7/12, 7/13, 7/14, 7/15, 7/16.
Жұп: 12.
Қ.Сәтпаев бұрылысы
Тақ: 7/1, 7/Б, 9/А, 9/Б, 11, 13, 13/А, 13/Б, 15/А, 19/В.
Жұп: 4, 8.
№ 114 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Түймекент ауылы.
Жасұлан көшесі
Тақ: 1, 1А, 3, 3/А, 5/А, 7, 9, 11, 13, 15, 15/2, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 31/а, 33.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Ш.Есботаұлы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 65, 65/а, 67, 69, 69/а, 69/б, 71, 71/а, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109.
Жұп: 2, 4, 6, 6/а, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42/а, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 80, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 108/а, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/а, 142, 144, 146.
Ш.Есботаұлы бұрылысы

Нечетные: 1, 5, 7, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 1/2, 3/а, 3/3, 5, 5/а, 7, 3/1, 11, 3/2.
Четные: 4, 10.
Улица А.Дукенбайкызы
Нечетные: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 17, 17/а, 17/б, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/а, 73/а, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 107, 109/д, 111, 117.
Четные: 2/1, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 28, 28/а, 28/б, 34/а/1, 34/а/2, 34/а/3, 34/а/4, 34/а/5, 34/а/6, 34/а/7, 34/а/8, 34/а/9, 34/а/10, 34/а/11, 34/а/12, 34/а/13, 34/а14, 34/а/15, 34/а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118.
Переулок А.Дукенбайкызы
Нечетные: 1, 3/а, 3/б, 75, 7.
Четные: 2, 2/а, 4, 6.
Улица Нахмановича
Нечетные: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Четные: 2, 4, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 12/б, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
Переулок Нахмановича
Нечетные: 1/а, 1/1, 1/2 , 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Улица Конаева
Нечетные: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Переулок Конаева
Нечетные: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Четные: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
Избирательный участок № 115.
Границы: село Акжар.
Улица С.Сейфуллина
Нечетные: 1, 3, 7, 9, 11/а, 15, 15/а, 17, 21, 23, 27, 31, 33, 33/а, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 49/а, 51, 53, 53/а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 79, 77, 81, 87, 89, 91, 93, 99, 101, 105, 109, 111, 113.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 46, 48, 50, 52, 50/а, 54, 56, 58, 66, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Улица Абая
Нечетные: 1, 7, 9, 11, 13/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/а, 33/б, 35, 37, 37/а, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 57/а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 81, 83, 85, 87, 91.
Четные: 16, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 74, 86, 86/а, 88, 92, 94, 100, 102, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120.
Воинская часть № 40336
38 квартира
Избирательный участок № 116.
Границы: село Мадимар.
Избирательный участок № 117.
Границы: село Кенес.
Избирательный участок № 118.
Границы: село Тегистик.
Избирательный участок № 119.
Границы: села Сарыбарак, Шахан.
Избирательный участок № 120.
Границы: село Костобе.
Избирательный участок № 121.
Границы: село Ульгули.
Избирательный участок № 122.
Границы: улица Апатаева, улица Богенбаева, улица Тортаева, улица М. Ауэзова, улица Калиева, улица Тонкерис, 1 пер. Алатау, улица Мырзакулова.
Избирательный участок № 123.
Границы: село Талас.
Избирательный участок № 124.
Границы: село Дихан.
Избирательный участок №125.
Границы: село Байзак, улица Жамбыла, улица Ч.Валиханова, улица С.Байдешовой, улица Амангельды, улица М.Алпысбаевой, улица А.Даулетбаева, улица Р. Бегалиева, улица Жеті төбе (бывшый МТМ).

Тақ: 1, 5, 7, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, 1/2, 3/а, 3/3, 5, 5/а, 7, 3/1, 11, 3/2.
Жұп: 4, 10.
Ә.Дүкенбайқызы көшесі
Тақ: 3, 7, 7/а, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 15/а, 17, 17/а, 17 б, 21, 23, 31, 33, 35, 37, 38, 41, 43, 47, 57, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 71/а, 73/а, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 91, 97, 107, 109/д, 111, 117.
Жұп: 2/1, 2/3, 2/4, 4, 8, 16, 20, 22, 24, 24/б, 24/в, 28, 28/а, 28/б, 34/а/1, 34/а/2, 34/а/3, 34/а/4, 34/а/5, 34/а/6, 34/а/7, 34/а/8, 34/а/9, 34/а/10, 34/а/11, 34/а/12, 34/а/13, 34/а/14, 34/а/15, 34/а/16, 36, 38, 40, 42, 44, 44/а, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 94, 96, 98, 100, 100/а, 112, 114, 118.
Ә.Дүкенбайқызы бұрылысы
Тақ: 1, 3/а, 3/б, 75, 7.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6.
Нахманович көшесі
Тақ: 1, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 15/а, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 33, 35, 37/а, 39/а, 41, 43, 45, 47, 49/а, 53, 55, 59, 57, 61, 63, 63/а, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83/1, 83/2, 85, 87, 89, 91, 93.
Жұп: 2, 4, 8, 10, 10/а, 12, 12/а, 12/б, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 24/а, 26, 28, 28/а, 32, 34, 34/а, 36, 38, 40, 42, 42/а, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60.
Нахманович бұрылысы
Тақ: 1/а, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24.
Қонаев көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 11/а, 13, 13/а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 83/а, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 48/а, 50, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62/а, 62, 64, 64/а, 66, 68, 70, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 78, 80/а, 82/а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114, 114/а.
Қонаев бұрылысы
Тақ: 1, 1/а, 3, 7, 9.
Жұп: 2, 2/б, 4, 6, 6/а, 8.
№ 115 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Ақжар ауылы.
С.Сейфуллин көшесі
Тақ: 1, 3, 7, 9, 11/а, 15, 15/а, 17, 21, 23, 27, 31, 33, 33/а, 35, 37, 39, 41, 47, 49, 49/а, 51, 53, 53/а, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 75, 79, 77, 81, 87 , 89, 91, 93, 99, 101, 105, 109, 111, 113.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 32, 34, 36, 38/а, 40, 42, 42/а, 44, 46, 48, 50, 52, 50/а, 54, 56, 58, 66, 74, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Абай көшесі
Тақ: 1, 7, 9, 11, 13/а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 33/а, 33/б, 35, 37, 37/а, 39, 41, 45, 47, 51, 53, 55, 57, 57/а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 81, 83, 85, 87, 91.
Жұп: 16, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 22/а, 24, 26, 28, 30, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 78, 74, 86, 86/а, 88, 92, 94, 100, 102, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 118/а, 120.
Әскери бөлімше № 40336
38 пәтер
№ 116 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Мәдімар ауылы.
№ 117 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Кеңес ауылы.
№ 118 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Тегістік ауылы.
№ 119 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыбарақ, Шахан ауылдары.
№ 120 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қостөбе ауылы.
№ 121 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Үлгілі ауылы.
№ 122 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Апатаев көшесі, Бөгенбаев көшесі, Тортаева көшесі, М. Әуезов көшесі, Қалиев көшесі, Төңкеріс көшесі, 1 бұр. Алатау, Мырзақұлов көшесі.
№ 123 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Талас ауылы.
№ 124 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Дихан ауылы.
№ 125 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Байзақ ауылы, Жамбыл көшесі, Ш.Уалиханов көшесі, С.Байдешова көшесі, Амангелді көшесі, М.Алпысбаева көшесі, А.Даулетбаев көшесі, Р. Бегалиев көшесі, Жеті төбе (бұрынғы МТШ) көшесі.

Улица Р.Рустемова: 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19,2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Улица Ж.Аймауытова
Нечетные: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.
Четные: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Улица Торегельды 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80.
Станция Учбулак.
Улица Ж.Жылкыбайулы.
Избирательный участок № 126.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Б.Момышулы
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87 ,89, 91, 93, 105.
Четные: 4а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2 ,30 ,32 ,34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Улица Байдибек баба
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 ,80, 82.
Переулок Байдибек баба
Нечетные: 83, 15, 85/а, 103.
Четные: 2 ,4, 6, 8, 12, 12/г, 68, 82, 86, 16, 24.
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Улица Райымбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5 ,7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четные: 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица Наурыз
Нечетные: нет.
Четные: 2, 4 ,6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Улица Баянова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20, 12/1, 12/2.
Улица Кулымбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Жакыпбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 17/а, 19/а.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Улица Косы батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Суханбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Улица Сыздыкбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.

Р.Рүстемов көшесі: 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19,2, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31.
Ж.Аймауытов көшесі
Тақ: 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175.
Жұп: 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148.
Төрегелді көшесі 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80.
Үшбұлақ стансасы.
Ж.Жылқыбайұлы көшесі.
№ 126 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Б.Момышұлы көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 31а, 33, 33а, 37, 39, 43, 45, 47, 51, 55, 57, 59, 61, 61а, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85, 87 ,89, 91, 93, 105.
Жұп: 4а, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28/1, 28/2 ,30 ,32 ,34, 36, 38, 40/1, 40/2, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Бәйдібек баба көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 ,80, 82.
Бәйдібек баба бұрылысы
Тақ: 83, 15, 85/а, 103.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 12, 12/г, 68, 82, 86, 16, 24.
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жүп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.
Райымбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 4, 6, 6а, 8, 10, 12 ,14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Наурыз көшесі
Тақ: жоқ.
Жұп: 2, 4 ,6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Баянов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14/а, 16, 18, 18/а, 20, 12/1, 12/2.
Құлымбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Жакыпбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 37/а, 39, 41, 43, 47, 17/а, 19/а.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 18/а, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Суханбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 23/а, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Сыздықбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.

Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2 ,93.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Улица Дулати
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Четные: 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ,64, 66, 68, 70.
Улица Конаева
Нечетные: 1в, 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2, 113/4, 113/5, 113/61, 13/7, 113/8, 115, 117, 119.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Переулок Конаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51 ,53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Четные: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а, улица Водокачка.
Избирательный участок № 127.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Конаева
Нечетные: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267.
Четные: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138/а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138в/1, 138б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288.
Улица Амангельды

Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 12/а, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69/1, 69/4, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91/1, 91/2, 93.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38/1, 38/2, 40, 42, 44/1, 44/2, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4.
Дулати көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Жұп: 2, 4, 4а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 18/3, 18/4, 18/5, 18/6, 18/8, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62 ,64, 66, 68, 70.
Қонаев көшесі
Тақ: 1в, 1а, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111/1, 111/2, 111/3, 113/1, 113/2 ,113/4, 113/5, 113/61, 13/7, 113/8, 115, 117, 119.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84 ,86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130.
Қонаев бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67.
Жұп: 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 48/а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 86/а, Водокачка көшесі.
№ 127 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қонаев көшесі
Тақ: 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161/1 161/2, 161/3, 163, 165/1, 165/2, 165/3, 165/4, 165/5, 165/6, 165/7, 165/8, 165/9, 165/10, 165/11, 165/12, 165/13, 165/14, 167, 169, 171, 173, 175, 175а, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207/1, 207/2, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267.
Жұп: 130, 132/1, 132/2, 132/3, 132/4, 138а, 138/1, 138/3, 138/4, 138/6, 138/8, 138/13, 138/18, 138/23, 138/26, 138/а, 138/в/1, 138/б/1, 138/28, 138/30, 138/31, 138/32, 138/35, 138/37, 138/38, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156/1, 156/2, 158/1, 158/2, 158/3, 160, 162, 164, 166, 168/1, 168/3, 170, 176/1, 176/2, 176/3, 176/4, 176/а, 178, 180, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208/а, 210, 212, 214, 216/1, 216/2, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288.
Амангелді көшесі

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Улица Мадимарова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Улица М.Маметовой
Нечетные: 1, 3, 5, 7.
Четные: 2, 4, 6, 8.
Улица Рысбек батыра
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Солодкина
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Четные: 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Тупик Сейдуалиева
Нечетные: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Четные: 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Улица Абая
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица Буралхиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Улица Куприенко
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Улица Ж.Дидарбекулы
Нечетные: 1/а, 3, 5.
Четные: 2, 4, 6, 8.
Улица Б.Момышулы
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Улица Сыпатай батыра
Нечетные: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Четные: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Улица Халиева
Нечетные: 1, 3,5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Четные: 2, 4, 6.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Четные: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Улица Желтоксан
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Улица Нахмановича
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 128.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Сыздыкбаева
Нечетные: 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четные: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Тупик Сыздыкбаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Четные: 2, 6, 8, 10.
Переулок Сыздыкбаева
Нечетные: 5/1, 5/2, 7, 9, 11.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 30/3.
Мәдімаров көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
М.Маметова көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Рысбек батыр көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Солодкина көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71.
Жұп: 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 66, 68, 70, 72.
Сейдуалиев тұйығы
Тақ: 1, 1/а, 1/в, 3, 5, 7, 9, 11.
Жұп: 4, 4/а, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Абай көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Бұралхиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32.
Куприенко көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62.
Ж.Дидарбекұлы көшесі
Тақ: 1/а, 3, 5.
Жұп: 2, 4, 6, 8.
Б.Момышұлы көшесі
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2.
Сыпатай батыр көшесі
Тақ: 69, 71, 73 ,75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101.
Жұп: 88, 90, 92, 94, 94/а, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 126/а.
Халиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3.
Жұп: 2, 4, 6.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 95, 97, 99, 101/д, 101/ж, 101/1, 101/2, 101/3, 101/4, 103, 105, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125.
Жұп: 92/1, 92/2, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 114, 116.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24.
Нахманович көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
№ 128 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Сыздықбаев көшесі
Тақ: 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 24, 26, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 30/3, 30/4, 30/5, 30/6, 30/7, 30/8, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 34/1, 34/2.
Сыздықбаев тұйығы
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 11.
Жұп: 2, 6, 8, 10.
Сыздықбаев бұрылысы
Тақ: 5/1, 5/2, 7, 9, 11.

Четные: 2, 6, 8, 10.
Улица Р.Смаилова
Нечетные: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
Переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1а, 1, 7, 15, 19, 27, 29, 37, 39, 69/а, 47, 103, 113, 121/в, 151.
Четные: 4, 6, 16, 20, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/б, 312.
1-переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 3, 5, 19, 29, 33/в, 33/а, 41, 47, 51/в, 109, 109/в, 109/б, 111, 115/в, 121, 121/а, 123, 127, 133/а, 147, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 177, 183, 185, 187, 191, 197, 199, 203, 205, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 113/а, 119, 149, 173, 195, 145, 213, 215.
Четные: 6, 8, 18, 20, 28, 30/б, 30/г, 30/в, 38/а, 38/б, 40, 42, 46, 46/а, 46/г, 46/д, 50, 50/д, 50/л, 50/н, 50/т, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 52, 68/а, 72/в, 120, 122, 124, 130, 140/а, 156, 166, 176, 188/а, 190, 196, 202, 216, 222, 224, 228, 230, 30/г, 46/в, 50/ю, 50/м, 50/п, 50/х, 50/и, 50/ы, 138, 218, 30/в, 48, 112, 66/а.
2-переулок К.Орынкулова
Нечетные: 79, 95, 101, 105, 85, 89, 99, 93, 93/а, 91.
Четные: 44, 86, 88, 102, 90, 92, 98, 104, 96.
3-переулок К.Орынкулова
Нечетные: 58, 62/а, 64, 78, 92/а, 60, 60/а, 66, 68, 82.
Четные: 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 77, 79, 11, 81, 83, 93/а, 113/з.
4-переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 7, 9, 19, 17, 21, 33, 15, 13, 43.
Четные: 6, 16, 36, 38, 20, 42, 18.
5-переулок К.Орынкулова
Нечетные: 1, 21, 3, 7, 31, 53, 45.
Четные: 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56.
Улица Орынкулова 1/а/1, 1/а/2.
Улица Назарымбетова 2, 10, 30.
Бригадный дом 1, 2.
Полевой стан 1.
Улица Суханбаева
Нечетные: 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3 ,45/4, 47/1, 47/2 ,47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Четные: 30, 32, 34, 36, 38 ,40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а, 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
Улица 2-я Суханбаева
Нечетные: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Улица Косы батыра
Нечетные: 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Четные: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Улица М.Ауэзова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Четные: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46 ,48, 50, 52.
Переулок М.Ауэзова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 129.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Байзак батыра

Жұп: 2, 6, 8, 10.
Р.Смаилов көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 6, 8, 10, 12, 14/1, 14/2.
К.Орынқұлов бұрылысы
Тақ: 1а, 1, 7, 15, 19, 27, 29, 37, 39, 69/а, 47, 103, 113, 121/в, 151.
Жұп: 4, 6, 16, 20, 24, 26, 36, 38, 42, 46/а, 46, 50/б, 312.
К.Орынқұлов 1-бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 19, 29, 33/в, 33/а, 41, 47, 51/в, 109, 109/в, 109/б, 111, 115/в, 121, 121/а, 123, 127, 133/а, 147, 151, 155, 157, 159, 163, 165, 177, 183, 185, 187, 191, 197, 199, 203, 205, 217, 221, 223, 225, 227, 229, 113/а, 119, 149, 173, 195, 145, 213, 215.
Жұп: 6, 8, 18, 20, 28, 30/б, 30/г, 30/в, 38/а, 38/б, 40, 42, 46, 46/а, 46/г, 46/д, 50, 50/д, 50/л, 50/н, 50/т, 50/ш, 50/ю, 50/ц, 52, 68/а, 72/в, 120, 122, 124, 130, 140/а, 156, 166, 176, 188/а, 190, 196, 202, 216, 222, 224, 228, 230, 30/г, 46/в, 50/ю, 50/м, 50/п, 50/х, 50/и, 50/ы, 138, 218, 30/в, 48, 112, 66/а.
К.Орынқұлов 2-бұрылысы
Тақ: 79, 95, 101, 105, 85, 89, 99, 93, 93/а, 91.
Жұп: 44, 86, 88, 102, 90, 92, 98, 104, 96.
К.Орынқұлов 3-бұрылысы
Жұп: 58, 62/а, 64, 78, 92/а, 60, 60/а, 66, 68. 82.
Тақ: 55/а, 59, 61/а, 67, 69, 71, 77, 79, 11, 81, 83, 93/а, 113/з.
К.Орынқұлов 4-бұрылысы
Тақ: 1, 7, 9, 19, 17, 21, 33, 15, 13, 43.
Жұп: 6, 16, 36, 38, 20, 42, 18.
К.Орынқұлов 5-бұрылысы
Тақ: 1, 21, 3, 7, 31, 53, 45.
Жұп: 8, 14, 16, 18/а, 20/а, 22, 26, 30, 32, 56.
Орынкулов көшесі 1/а/1, 1/а/2.
Назарымбетов көшесі 2, 10, 30.
Бригадалық үй 1, 2.
Полевой стан 1.
Суханбаев көшесі
Тақ: 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 39/5, 41/1, 41/2, 41/3, 41/4, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51/1, 51/2, 53/1, 53/2, 55/1, 55/2, 57, 59.
Жұп: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60/а 62, 64/1, 64/2, 66, 68, 70, 72.
2-ші Суханбаев көшесі
Тақ: 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 47, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 49/1, 49/2, 49/3, 49/4, 51, 53.
Қосы батыр көшесі
Тақ: 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Жұп: 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
М.Әуезов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 27, 27а, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4.
Жұп: 2/а, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
М.Әуезов бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 129 Гагарин сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Байзақ батыр көшесі

Нечетные: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/А, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/А, 325/А, 325/В, 325/Е, 325/Ж, 341, 343, 345, 349/А.
Четные: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/А, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/А, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/А, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/А, 348/1, 348/2, 350, 304/Б, 304/В, 304/Г, 354.
Переулок Байзак батыра
Нечетные: 3, 7, 11.
Улица Мамбет батыра
Нечетные: 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 1/В, 3.
Четные: нет.
Переулок Мамбет батыра
Нечетные: 3, 3/А.
Четные: 20, 26/А, 26/Г.
3-переулок Мамбет батыра
Нечетные: 11.
Четные: 6/Д, 24, 6/А, 6/Б.
4-переулок Мамбет батыра
Нечетные: 13, 15.
Четные: 4/Б, 12, 24/А.
6-переулок Мамбет батыра
Нечетные: нет.
Четные: 28.
Улица И.В.Кравцова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Улица Ж.Сапаралиева
Нечетные: 93, 93А/1, 93А/2, 93Б/1, 93Б/2, 95Б, 95Б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Четные: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Улица Толе би
Нечетные: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Четные: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Улица Е.Акбаева

Тақ: 225, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263, 265, 267, 269, 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293/1, 293/2, 295/1, 295/2, 295/3, 297/1, 297/2, 299/1, 299/2, 301/1, 301/2, 303/1, 303/2, 303/3, 303/4, 305/1, 305/2, 305/3, 305/4, 305/5, 305/6, 305/7, 305/8, 307/1, 307/2, 307/3, 307/4, 307/5, 307/6, 307/7, 307/8, 311/1, 311/2, 311/3, 311/4, 311/5, 311/6, 311/7, 311/8, 315/А, 315/1, 315/2, 317, 319/1, 319/2, 321/1, 321/2, 321/А, 325/А, 325/В, 325/Е, 325/Ж, 341, 343, 345, 349/А.
Жұп: 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 288/1, 288/2, 288/3, 288/4, 288/5, 288/6, 288/7, 288/8, 290/1, 290/2, 292/1, 292/2, 294/1, 294/3, 296/1, 296/2, 296/3, 296/4, 298/1, 298/2, 300/1, 300/2, 300/3, 302, 304, 304/А, 306/2, 308/1, 308/2, 310/1, 310/2, 310/3, 312/1, 312/2, 314/1, 314/2, 314/3, 314/4, 316/1, 316/2, 316/3, 316/4, 316/5, 316/6, 322, 324, 326, 326/А, 328, 330, 332, 334, 336, 338, 340, 342, 344/А, 344/1, 344/2, 344/3, 346, 346/А, 348/1, 348/2, 350, 304/Б, 304/В, 304/Г, 354.
Байзақ батыр бұрылысы
Тақ: 3, 7, 11.
Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 9/4, 1/В, 3.
Жұп: жоқ.
Мәмбет батыр бұрылысы
Тақ: 3, 3/А.
Жұп: 20, 26/А, 26/Г.
Мәмбет батыр 3-бұрылысы
Тақ: 11.
Жұп: 6/Д, 24, 6/А, 6/Б.
Мәмбет батыр 4-бұрылысы
Тақ: 13, 15.
Жұп: 4/Б, 12, 24/А.
Мәмбет батыр 6-бұрылысы
Тақ: жоқ.
Жұп: 28.
И.В.Кравцов көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 11/2, 11/3, 11/4, 11/5, 11/6, 13, 15, 17, 19, 21, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26.
Ж.Сапаралиев көшесі
Тақ: 93, 93А/1, 93А/2, 93Б/1, 93Б/2, 95Б, 95Б/2, 97, 99, 101, 103/1, 103/2, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117.
Жұп: 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96/1, 96/2, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 98/5, 98/6, 100/1, 100/2, 102/1, 102/2, 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2.
Төле би көшесі
Тақ: 45, 47/1, 47/2, 47/3, 47/4, 47/5, 47/6, 47/7, 47/8, 47/9, 47/10, 47/12, 47/13, 47/14, 47/15, 47/16, 47/17, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83.
Жұп: 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56/1, 56/2, 58/1, 58/2, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
Е.Ақбаев көшесі

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Полевой стан
Улица А.Молдагуловой
Нечетные: нет.
Четные: 106, 108, 110, 112.
Избирательный участок № 130.
Границы: село Сарыкемер.
Улица К.Рыскулбекова
Нечетные: 1, 3, 3/А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/А.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Переулок К. Рыскулбекова
Нечетные: 1, 5, 7.
Четные: 2, 4, 6, 8, 14, 16/А.
Улица Н.Дидарбекова
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Улица Сенкибай
Нечетные: 1/А, 1/В, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Четные: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/Б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 8/А, 8/Б.
Улица Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1/1, 1/2/А, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/Б.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Переулок Ж.Байбосынулы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6.
Улица Мадимар болыс
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/А, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2.
Четные: 2/1, 2/2, 2/А, 2/А/1, 2/А/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Улица Гаджиева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Улица Учбулак
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Четные: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/А, 14/1, 14/2, 14/А.
Улица Лесная
Нечетные: 1/Б, 9.
Четные: 2/Б, 8.
Улица Луговая
Нечетные: 5, 7, 7/А, 9, 13.
Четные: 2, 2/А, 2/Б, 4, 18, 20, 22.
Улица Интернациональная
Нечетные: 5, 7, 9, 15.
Четные: 2, 2/А, 4, 6, 10, 16, 18, 20.
Улица Карасу
Нечетные: 3, 9, 25/А, 25/Б, 27.
Четные: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Улица А.Шалабаева
Нечетные: 1, 1/А, 1/Д, 1/2, 3, 7, 9, 11, 13, 15.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Полевой стан
Ә.Молдағұлова көшесі
Тақ: жоқ.
Жұп: 106, 108, 110, 112.
№ 130 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қ.Рысқұлбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 3/А, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 29/А.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Қ.Рысқұлбеков бұрылысы
Тақ: 1, 5, 7.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 14, 16/А.
Н.Дидарбеков көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2.
Жұп: жоқ.
Сеңкібай көшесі
Тақ: 1/А, 1/В, 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13, 15/2, 17.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/3, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/Б, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 8/А, 8/Б.
Ж.Байбосынұлы көшесі
Тақ: 1/1, 1/2/А, 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/4, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 21/3, 21/4, 23/1, 23/Б.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 20, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1.
Ж.Байбосынұлы бұрылысы
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13,15, 17.
Жұп: 2, 4, 6.
Мадимар болыс көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/2, 7/1, 7/2, 7/А, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 2/А, 2/А/1, 2/А/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 16/1, 16/2.
Гаджиев көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2.
Үшбұлақ көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 3/3, 5/1, 5/2, 7/1, 7/3, 9/1, 9/2.
Жұп: 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 8/3, 10/1, 10/2, 12, 12/А, 14/1, 14/2, 14/А.
Лесная көшесі
Тақ: 1/Б, 9.
Жұп: 2/Б, 8.
Луговая көшесі
Тақ: 5, 7, 7/А, 9, 13.
Жұп: 2, 2/А, 2/Б, 4, 18, 20, 22.
Интернациональная көшесі
Тақ: 5, 7, 9, 15.
Жұп: 2, 2/А, 4, 6, 10, 16, 18, 20.
Қарасу көшесі
Тақ: 3, 9, 25/А, 25/Б, 27.
Жұп: 2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18.
Ә.Шалабаев көшесі
Тақ: 1, 1/А, 1/Д, 1/2, 3, 7, 9, 11, 13, 15.

Четные: 2/А, 2/Б, 2/В, 2/2, 4, 10, 14.
Улица Дружба
Нечетные: 3, 5, 7, 11, 13, 13/А, 21, 23.
Четные: 8, 10, 12, 16, 20/А.
Улица Звездная
Нечетные: 1/Б, 3, 9/А, 15, 23, 23/А.
Четные: 2/А, 2/Б, 6, 10, 14, 18, 16/А.
Переулок Звездная
Нечетные: 1, 5, 23, 27, 35, 35/Ж.
Четные: 4, 14, 40.
2-переулок Звездная
Нечетные: 5, 41.
Четные: 4.
5-переулок Звездная
Нечетные: 1.
Четные: 4.
Улица Яблоневая
Нечетные: 1, 7.
Четные: 4.
Улица Т.Рыскулова
Нечетные: 13/А.
Четные: 8/А.
Переулок Подгорный
Нечетные: 3.
Улица Подгорный
Нечетные: 5, 7.
2-переулок Подгорный
Четные: 2/А.
Улица Автопарк
Нечетные: 15/А, 19, 21.
Четные: 4.
Переулок Автопарк
Нечетные: 11.
Четные: 2/А, 4.
Улица Бостандык:
Нечетные: 1, 1/А, 5, 7, 9, 15, 17.
Четные: 4, 8, 16.
Улица Виноградная
Нечетные: 5, 13, 17.
Четные: 2, 8, 12, 14.
Улица Вишневая
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 15.
Четные: 2, 14.
Избирательный участок № 131.
Границы: село Косак.
Избирательный участок № 132.
Границы: село Базарбай.
Избирательный участок № 133.
Границы: села Жакаш, Карасу, Кокозек.
Избирательный участок № 134.
Границы: села Дикан, Аймантобе, Женис, дача "Здоровье".
Избирательный участок № 135.
Границы: село Коктал.
Избирательный участок № 136.
Границы: села Кокбастау, Тегистик, Торегельды.
Избирательный участок № 137.
Границы: села Жанатурмыс, Жибек жолы, разъезд Кайнар.
Избирательный участок № 138.
Границы: село Акшолак.
Избирательный участок № 139.
Границы: улица Байзак датка – нечетная сторона 1 - 147; четная сторона до номера 2 - 62. Улица З.Палуанова – нечетная сторона 3 - 137; четная сторона до номера 6 - 130. Улица Бейбитшилик нечетная сторона 1 - 103; четная сторона до номера 2 - 134. Улица Конаева - нечетная сторона 1 - 131. Улица Жастар - нечетная сторона 15- 35; четная сторона до номера 2 – 34. Улица Жанбыршы - нечетная сторона 1 – 97. Улица Амангелди - нечетная сторона 1 – 113. Улица Каримова - нечетная сторона 1 – 17. Улица Рыскулова - нечетная сторона 1 - 15; четная сторона до номера 2 -22. Улица Кумжота - нечетная сторона 1 - 29; четная сторона до номера 2 – 34. Массивы "Коктем-1", "Коктем-2", улица 9 мая, улица Байзак датка.
Избирательный участок № 140.
Границы: село Кумжота, улицы Бобек-ата - нечетная сторона 1 - 61; четная сторона до номера 2 – 62.
Микрорайон Талас до номера 1 – 18. Улица Жамбыла - нечетная сторона 1 - 79; четная сторона до номера 2 – 90. Улица Абая - нечетная сторона 1 - 63; четная сторона до номера 2 - 82. Массив "Нур", улица Битаева - нечетная сторона 1 - 13; улица Альмурза - нечетная сторона 1 - 15; улица Жайлауова нечетная сторона 1 - 17; улица Айтжанова нечетная сторона 1 - 17; улица Калматаева нечетная сторона 1 – 21.
Избирательный участок № 141.
Границы: села Абай, Жанасаз, Актобе.
Избирательный участок № 142.
Границы: села Мырзатай, Сенкибай.
Избирательный участок № 143.
Границы: села Жетибай, Аккия, Тортколь.
Избирательный участок № 144.
Границы: станция Талас.
Избирательный участок № 145.
Границы: Улицы Сухамбаева, Ибрагимовой, Жантоховой, Агадиловой, Амангельды, Абая, Мынгой, Т. Рыскулова, Нурбаева, Жамбыла, Фахрутдинова, Онгарбаева, Шупенова села Кызыл жулдыз.
Избирательный участок № 146.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Косы батыра

Жұп: 2/А, 2/Б, 2/В, 2/2, 4, 10, 14.
Дружба көшесі
Тақ: 3, 5, 7, 11, 13, 13/А, 21, 23.
Жұп: 8, 10, 12, 16, 20/А.
Звездная көшесі
Тақ: 1/Б, 3, 9/А, 15, 23, 23/А.
Жұп: 2/А, 2/Б, 6, 10, 14, 18, 16/А.
Звездная бұрылысы
Тақ: 1, 5, 23, 27, 35, 35/Ж.
Жұп: 4, 14, 40.
Звездная 2-бұрылысы
Тақ: 5, 41.
Жұп: 4.
Звездная 5-бұрылысы
Тақ: 1.
Жұп: 4.
Яблоневая көшесі
Тақ: 1, 7.
Жұп: 4.
Т.Рысқұлов көшесі
Тақ: 13/А.
Жұп: 8/А.
Подгорный бұрылысы
Тақ: 3.
Подгорный көшесі
Тақ: 5, 7.
Подгорный 2-бұрылысы
Жұп: 2/А.
Автопарк көшесі
Тақ: 15/А, 19, 21.
Жұп: 4.
Автопарк бұрылысы
Тақ: 11.
Жұп: 2/А, 4.
Бостандық көшесі
Тақ: 1, 1/А, 5, 7, 9, 15, 17.
Жұп: 4, 8, 16.
Виноградная көшесі
Тақ: 5, 13, 17.
Жұп: 2, 8, 12, 14.
Вишневая көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5, 7, 15.
Жұп: 2, 14.
№ 131 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қосақ ауылы.
№ 132 сайлау учаскесі.
Шекаралы: Базарбай ауылы.
№ 133 Суханбаев сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жақаш, Қарасу, Көкөзек ауылдары.
№ 134 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Диқан, Аймантөбе, Жеңіс ауылдары, "Денсаулық" саяжайы.
№ 135 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Көктал ауылы.
№136 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Көкбастау, Тегістік, Төрегелді ауылдары.
№137 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жаңатұрмыс, Жібек жолы ауылдары, Қайнар разъезді.
№ 138 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Ақшолақ ауылы.
№ 139 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Байзақ датқа көшесі – тақ беті 1 - 147; жұп беті 2 - 62 нөмірге дейін. З.Палуанов көшесі – тақ беті 3 - 137; жұп беті 6 - 130 нөмірге дейін. Бейбітшілік көшесі - тақ беті 1 - 103; жұп беті 2 - 134 нөмірге дейін. Қонаева көшесі - тақ беті 1 - 131. Жастар көшесі - тақ беті 15 - 35; жұп беті 2 – 34 нөмірге дейін. Жаңбыршы көшесі - тақ беті 1 – 97. Амангелді көшесі - тақ беті 1 – 113. Каримов көшесі – тақ беті 1 – 17. Рысқұлов көшесі - тақ беті 1 - 15; жұп беті 2 -22 нөмірге дейін. Құмжота көшесі - тақ беті 1 - 29; жұп беті 2 - 34 нөмірге дейін. "Көктем-1", "Көктем-2" массивтері, 9 май көшесі, Байзақ датка көшесі.
№ 140 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Құмжота ауылы, Бөбек-ата көшесі – тақ беті 1 - 61; жұп беті 2 – 62 нөмірге дейін.
Талас мөлтек ауданы 1 – 18 нөмірге дейін. Жамбыл көшесі - тақ беті 1 - 79; жұп беті 2 - 90 нөмірге дейін. Абай көшесі - тақ беті 1 - 63; жұп беті 2 - 82 нөмірге дейін. "Нұр" массиві, Битаева көшесі – тақ беті 1 - 13; Альмурза көшесі - тақ беті 1 - 15; Жайлауова көшесі - тақ беті 1 - 17; Айтжанова көшесі - тақ беті 1 - 17; Қалматаева көшесі - тақ беті 1 – 21.
№ 141 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Абай, Жаңасаз, Ақтөбе ауылдары.
№ 142 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Мырзатай, Сеңкібай ауылдары.
№ 143 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Жетібай, Аққия, Төрткөл ауылдары .
№ 144 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Талас стансасы.
№ 145 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Қызыл жұлдыз ауылының Сухамбаев, Ибрагимова, Жантохова, Агадилова, Амангелді, Абай, Мынғой, Т. Рысқұлов, Нұрбаев, Жамбыл, Фахрутдинов, Оңғарбаева, Шупенов көшелері.
№ 146 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Қосы батыр көшесі

Нечетные: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203.
Четные: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
Улица Суханбаева
Нечетные: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Четные: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
Улица Нахмановича
Нечетные: 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Четные: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Улица Ш.Алтаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Переулок Ш.Алтаева
Нечетные: 1, 3, 5.
Четные: нет.
Улица К.Сулейменова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25.
Четные: 2, 4.
Улица Н.Дутбаева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Улица А.Молдагуловой
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2, 106.
Улица Сапаралиева
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Улица Толе би
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 7, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 32/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Улица Ж.Дидарбекулы

Тақ: 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 199, 201, 203.
Жұп: 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114.
Суханбаева көшесі
Тақ: 61, 63, 65, 67, 69, 69/а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 133/а, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155.
Жұп: 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 98/а, 100, 100/а, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 114/а, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 142/а.
Нахманович көшесі
Тақ: 21, 21а, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37.
Жұп: 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42.
Ш.Алтаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30.
Ш.Алтаев тұйығы
Тақ: 1, 3, 5.
Жұп: жоқ.
Қ.Сүлейменов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 25.
Жұп: 2, 4.
Н.Дұтбаев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Ә.Молдағұлова көшесі
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92/1, 92/3, 92/4, 94, 96, 98, 100, 102, 104/1, 104/2, 106.
Сапаралиев көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76.
Төле би көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 7, 19, 21, 23, 25, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 32/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/2.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/3, 32/4, 32/5, 32/6, 32/7, 32/8, 32/9, 32/10, 32/11, 32/12, 32/13, 32/14, 32/15, 32/16, 32/17, 32/18, 32/18а, 32/19, 32/20, 32/21, 32/22, 32/23, 32/24, 32/25, 32/26, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2, 40/1, 40/2, 42.
Ж.Дидарбекұлы көшесі

Нечетные: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.
Четные: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Улица Мамбет батыра
Нечетные: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Четные: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Четные: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Улица Желтоксан
Нечетные: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четные: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
Избирательный участок №147.
Границы: село Сарыкемер.
Улица Мамыраимова
Нечетные: 1, 21, 23, 31, 33, 11, 15, 17, 17А, 19.
Четные: 8, 4, 12, 24, 26.
Улица Новая
Нечетные: 1, 3, 7, 11, 15.
Четные: 2/1, 2/2, 4, 6, 16, 16/В.
Улица Новоселева
Нечетные: 5, 9, 11, 15, 23.
Четные: 4, 8, 10, 12, 18, 20.
Улица Матросова
Нечетные: 1, 3, 1Б.
Четные: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/14, 10/16, 10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
Улица С.Сейфуллина
Нечетные: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12.
Четные: 2, 2/А, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/А, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11, 25/15.
Улица Ю.Гагарина
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
Улица С.Абдикулулы

Тақ: 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 45/1, 45/2.
Жұп: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46.
Мәмбет батыр көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2.
Жұп: 2/1, 2/2 ,4/1, 4/2.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141а/1, 141а/2, 141а/3, 141а/4, 141/2, 141а/5, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 176, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195 197, 201, 302, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223.
Жұп: 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232.
Желтоқсан көшесі
Тақ: 27, 29/1, 29/2, 31, 33, 35, 37,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50.
№ 147 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Сарыкемер ауылы.
Мамыраимов көшесі
Тақ: 1, 21, 23, 31, 33, 11, 15, 17, 17А, 19.
Жұп: 8, 4, 12, 24, 26.
Новая көшесі
Тақ: 1, 3, 7, 11, 15.
Жұп: 2/1, 2/2, 4, 6, 16, 16/В.
Новоселев көшесі
Тақ: 5, 9, 11, 15, 23.
Жұп: 4, 8, 10, 12, 18, 20.
Матросов көшесі
Тақ: 1, 3, 1Б.
Жұп: 2, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 10/5, 10/6, 10/14, 10/16, 10/18, 10/19, 10/20, 10/22, 10/23, 10/26, 10/29.
С.Сейфуллин көшесі
Тақ: 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 13/3, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/3, 19/2, 19/4, 19/5, 19/6, 19/8, 19/10, 19/11, 19/12, 21/1, 21/4, 21/5, 21/6, 21/7, 21/9, 21/10, 21/11, 21/12, 23/1, 23/2, 23/3, 23/4, 23/5, 23/6, 23/7, 23/8, 23/10, 23/11, 23/12.
Жұп: 2, 2/А, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 4/6, 4/7, 4/8, 6/1, 6/2, 6/3, 6/4, 6/5, 6/6, 6/7, 6/8, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 10/2, 10/3, 10/4, 10/6, 10/7, 10/8, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 14/1, 14/2, 14/3, 14/4, 14/5, 14/6, 14/7, 14/8, 16/1, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 16/7, 16/8, 18/А, 18/2, 20/2, 20/4, 20/5, 20/6, 20/7, 20/8, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4, 22/5, 22/6, 22/7, 22/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/7, 24/8, 28/15А, 28/5, 28/6, 28/7, 28/9, 28/11, 25/15.
Ю.Гагарин көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54.
С.Әбдіқұлұлы көшесі

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Улица Медеулова
Нечетные: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/Е, 7/Б, 7/Г, 7/5, 7/В, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1/А, 35/1, 35/2, 39.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/В, 62.
Улица Т.Акбозова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Четные: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/Г, 10/Д, 10/Ж, 10/М, 10/Н, 10/И, 10/С, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Улица Выгонная
Нечетные: 1, 5, 7, 9, 9/А, 13.
Четные: 8, 12, 14, 14/А, 16, 20.
Улица 1-я Выгонная
Нечетные: 6, 9, 13.
Четные: 16.
Улица 2-я Выгонная
Нечетные: 7, 9, 11, 21, 23.
Четные: 2, 4/А, 4/Б, 18/А, 22.
Избирательный участок № 467.
Границы: село Түймекент.
Улица М.Жетибаева
Нечетные: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.
Четные: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Улица Т.Каримбекова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Улица Жамбыла
Нечетные: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Улица Байзак батыра
Нечетные: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а.
Переулок Байзак батыра

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41/1, 41/2, 43, 45, 47.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Медеулов көшесі
Тақ: 1, 3, 5/1, 5/2, 7, 7/Е, 7/Б, 7/Г, 7/5, 7/В, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 31/3, 33/1, 33/2, 33/1/А, 35/1, 35/2, 39.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/В, 62.
Т.Ақбозов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57.
Жұп: 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 10/Г, 10/Д, 10/Ж, 10/М, 10/Н, 10/И, 10/С, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2.
Выгонная көшесі
Тақ: 1, 5, 7, 9, 9/А, 13.
Жұп: 8, 12, 14, 14/А, 16, 20.
1-ші Выгонная көшесі
Тақ: 6, 9, 13.
Жұп: 16.
2-ші Выгонная көшесі
Тақ: 7, 9, 11, 21, 23.
Жұп: 2, 4/А, 4/Б, 18/А, 22.
№ 467 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Түймекент ауылы.
М.Жетібаев көшесі
Тақ: 1, 1/а, 3, 5/1, 5/2, 7, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 27/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35, 37/1, 37/2.
Жұп: 2/а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16/а, 18, 20, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Т.Каримбеков көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 11, 11/а, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27/а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 65/а, 69, 71, 73, 75, 75/а, 77, 79, 81, 85, 85/а, 85/в, 87, 91, 93, 97, 101, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46/а, 46, 48, 50, 52/а, 56, 56/а, 60, 62, 64, 66, 68, 68/а, 68/б, 70, 74, 76, 78, 80.
Жамбыл көшесі
Тақ: 1, 3, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27/а, 29, 31, 31/а, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 49/а, 51/а, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71, 73, 75.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 16, 18, 20, 20/а, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36/а, 42, 44, 48, 52, 52/а, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 76, 78, 80, 82.
Байзақ батыр көшесі
Тақ: 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 25/а, 27, 29, 31, 33, 33/а, 35/а, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38/а, 40, 40/а, 42, 44, 46, 48, 48/а.
Байзақ батыр бұрылысы

Нечетные: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Четные: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Улица Т.Рыскулова
Нечетные: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Четные: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Улица Б.Коныра
Нечетные: 1, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 17/б, 15/а, 15, 17, 19, 19/а, 21, 23, 25, 41.
Четные: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Переулок Б.Коныра
Нечетные: 1/а, 3.
Четные: 2.
Улица Сухамбаева
Нечетные: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10.
Улица 50 лет Победы
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Четные: 2, 2/а, 4, 2/б, 8, 10, 12, 14.
Улица Карасу
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Четные: 2, 4, 6.
Улица Ретронслятора
Четные: 2, 2/1.
Микрорайон Самал
Нечетные: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 3, 7, 13, 15, 17, 21/а, 27, 29, 31, 39, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61, 63/а, 65.
Четные: 4, 6, 12/а, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 54, 58, 64, 66, 22/а, 50, 26.
Избирательный участок № 468.
Границы: Улица Белхожа – нечетная сторона 1 - 73, четная сторона до номера 2 – 110. Улица Конаева - четная сторона до номера 2 - 110. Улица Д.Агыбая - нечетная сторона 1 - 47; четная сторона до номера 2 – 56. Улица Хамдиева - нечетная сторона 3 - 13; четная сторона до номера 2 – 4. Улица С.Зауырбекулы нечетная сторона 1-25; четная сторона до номера 2 - 64. Улица 9 мая – до номера 1 – 71. Улица Жанбыршы четная сторона до номера 2 - 112. Улица Б. Момышулы нечетная сторона 1 - 33; четная сторона до номера 2 – 26. Массив "Арай", улица Конырова, улица Амангельды четная сторона до номера 2 - 120. Улица Каримова четная сторона до номера 2 – 26.
Избирательный участок № 469.
Границы: Улица Кіші Бурыл, 1-переулок Дангыл ата, улица Жайдарбек до номера 1 – 30. Улица Жолдыбай ата - нечетная сторона 1 - 65; четная сторона до номера 2 - 80. Улица Ауезова - нечетная сторона 1 - 37; четная сторона до номера 2 - 40. Улица Дангыл ата - нечетная сторона 1 - 107; четная сторона до номера 2 – 100. Улица Калматаева четная сторона до номера 2 - 22. Улица Айтжанова - четная сторона до номера 2 - 8. Улица Жайлауова - четная сторона до номера 2 - 10, улица Альмурза - четная сторона до номера 2 – 12. Улица Битаева - четная сторона до номера 2 – 42.
Избирательный участок № 470.
Границы: Село Байзак, переулок Жамбыла, западняя часть улицы Ш.Уалиханова, переулок С.Байдешовой, переулок Амангельды, улица Женис (бывшый МТФ), улица Таласская, Таласский тупик, улица Акбулак (бывшый 2-переулок Талас), улица А.Жамалова, улица Доненбаева, переулок Ж.Аймауытова.
Улица Р.Рустемова

Тақ: 1, 1/а, 5, 7, 9, 11, 13/а, 13/б, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29.
Жұп: 2, 2/а, 4, 6, 8, 8/а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
Т.Рысқұлов көшесі
Тақ: 3, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 49/а.
Жұп: 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32/а, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 64.
Б.Қоңыр көшесі
Тақ: 1, 1/в, 1/д, 3, 5, 7, 9, 9/а, 11, 13, 13/а, 13/б, 15, 17/б, 15/а, 15, 17, 19, 19/а, 21, 23, 25, 41.
Жұп: 2, 4, 4/а, 6, 8, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26, 28, 30/1, 30/2, 32, 34, 36, 38, 40, 44.
Б.Қоңыр бұрылысы
Тақ: 1/а, 3.
Жұп: 2.
Сухамбай көшесі
Тақ: 1/1, 1/2, 1/3, 3, 5, 7/1, 7/2, 7/3, 7/4, 9.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10.
Жеңістің 50 жылдығы көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 11/а, 13, 15, 19, 21, 43, 49, 53.
Жұп: 2, 2/а, 4, 2/б, 8, 10, 12, 14.
Карасу көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 7/б, 9, 11, 15.
Жұп: 2, 4, 6.
Ретронслятор көшесі
Жұп: 2, 2/1.
Самал шағын ауданы
Тақ: 1/а, 1/б, 1/г, 1/д, 3, 7, 13, 15, 17, 21/а, 27, 29, 31, 39, 43, 45, 47, 53, 55, 57, 59, 61, 63/а, 65.
Жұп: 4, 6, 12/а, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 40, 42, 46, 54, 58, 64, 66, 22/а, 50, 26.
№ 468 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Белхожа көшесі - тақ беті 1 - 73, жұп беті 2 - 110 нөмірге дейін; Қонаева көшесі - жұп беті 2 - 110 нөмірге дейін. Д.Ағыбай көшесі - тақ беті 1 - 47; жұп беті 2 - 56 нөмірге дейін. Хамдиев көшесі - тақ беті 3 - 13; жұп беті 2 - 4 нөмірге дейін. С.Зауырбекұлы көшесі -тақ беті 1 - 25; жұп беті 2 - 64 нөмірге дейін. 9 Мамыр көшесі - 1 - 71 нөмірге дейін. Жаңбыршы көшесі -жұп беті 2 - 112 нөмірге дейін. Б.Момышұлы көшесі - тақ беті 1 - 33; жұп беті 2 - 26 нөмірге дейін. "Арай" массиві, Қоңыров көшесі, Амангелді көшесі -жұп беті 2 - 120 нөмірге дейін. Каримов көшесі - жұп беті 2 - 26 нөмірге дейін.
№ 469 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Кіші Бурыл көшесі, 1-бұрылыс Даңғыл ата, Жайдарбек көшесі 1 - 30 нөмірге дейін. Жолдыбай ата көшесі – тақ беті 1 - 65; жұп беті 2 - 80 нөмірге дейін. Ауезов көшесі – тақ беті 1 - 37; жұп беті 2 - 40 нөмірге дейін. Даңғыл-ата көшесі – тақ беті 1 - 107; жұп беті 2 – 100 нөмірге дейін. Қалматаева көшесі - жұп беті 2 - 22 нөмерге дейін. Айтжанов көшесі - жұп беті 2 - 8 номерге дейін. Жайлауов көшесі - жұп беті 2 - 10 нөмірге дейін, Әлмұрза көшесі - жұп беті 2 - 12 нөмірге дейін. Битаев көшесі - жұп беті 2 - 42 нөмірге дейін.
№ 470 сайлау учаскесі.
Шекаралары: Байзақ ауылы, Жамбыл бұрылысы, Ш.Уалиханов көшесінің батыс бөлігі, С.Байдешова бұрылысы, Амангелді бұрылысы, Жеңіс көшесі (бұрынғы ТСФ), Талас көшесі, Талас тұйығы, Ақбұлақ көшесі (бұрынғы Талас 2-бұрылысы), А.Жамалов көшесі, Дөненбаев көшесі, Ж.Аймауытов бұрылысы.
Р.Рүстемов көшесі

Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
Улица Ж.Аймауытова
Нечетные: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Четные: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Улица Торегельды: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/а, 54/б.
Село Ботамойнак
Улица С.Абланова, улица З.Жумабекова, улица Мамбет батыра, улица А.Койайдарова.

Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86.
Ж.Аймауытов көшесі
Тақ: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 199, 201, 203.
Жұп: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168.
Төрегелді көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54/а, 54/б.
Ботамойнақ ауылы
С.Абланов көшесі, З.Жұмабеков көшесі, Мәмбет батыр көшесі, А.Қойайдаров көшесі.