О переименовании улицы села Туймекент Туймекентского сельского округа
Решение акима Туймекентского сельского округа Байзакского района Жамбылской области от 28 июня 2018 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 июля 2018 года № 3905
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 19 апреля 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Туймекентского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Моношина балка" на улицу "Қарасу" села Туймекент Туймекентского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Туймекентского сельского округа С.Медеубеков

Түймекент ауылдық округінің Түймекент ауылындағы көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Байзақ ауданы Түймекент ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 маусымдағы № 24 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 3905 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 19 сәуірдегі қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Түймекент ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түймекент ауылдық округі Түймекент ауылындағы "Моношина балка" көшесі "Қарасу" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түймекент ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы С.Медеубеков