О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 14 сентября 2018 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2018 года № 3954
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского районного маслихата №29-2 от 06 сентября 2018 года "О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №21-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3943) Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете сельских округов Жамбылского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3656, опубликовано в газете "Шұғыла-Радуга" от 6 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 по Ассинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "217 060" заменить цифрами "218 260";
цифры "31 865" заменить цифрами "31 446";
цифры "175 829" заменить цифрами "177 448";
в подпункте 2):
цифры "217 060" заменить цифрами "218 260".
1.2 по Айшабибинскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "116 639" заменить цифрами "122 394";
цифры "7 493" заменить цифрами "13 640";
цифры "101 049" заменить цифрами "100 657";
в подпункте 2):
цифры "116 639" заменить цифрами "122 394".
1.3 по Акбастаускому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "44 282" заменить цифрами "46 276";
цифры "2 262" заменить цифрами "4 256";
в подпункте 2):
цифры "44 282" заменить цифрами "46 276".
1.4 по Акбулымскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "52 753" заменить цифрами "58 434";
цифры "4 328" заменить цифрами "9 312";
цифры "46 685" заменить цифрами "47 382";
в подпункте 2):
цифры "52 753" заменить цифрами "58 434".
1.5 по Бесагашскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "127 483" заменить цифрами "137 916";
цифры "7 475" заменить цифрами "9 603";

"2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 қыркүйектегі № 30-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қыркүйекте № 3954 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 06 қыркүйектегі №29-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3943 болып тіркелген) Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жамбыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №22-2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3656 болып тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтардағы "Шұғыла-Радуга" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Аса ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"217 060" сандары "218 260" сандарымен ауыстырылсын;
"31 865" сандары "31 446" сандарымен ауыстырылсын;
"175 829" сандары "177 448" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"217 060" сандары "218 260" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Айшабибі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"116 639" сандары "122 394" сандарымен ауыстырылсын;
"7 493" сандары "13 640" сандарымен ауыстырылсын;
"101 049" сандары "100 657" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"116 639" сандары "122 394" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Ақбастау ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"44 282" сандары "46 276" сандарымен ауыстырылсын;
"2 262" сандары "4 256" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"44 282" сандары "46 276" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Ақбұлым ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"52 753" сандары "58 434" сандарымен ауыстырылсын;
"4 328" сандары "9 312" сандарымен ауыстырылсын;
"46 685" сандары "47 382" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"52 753" сандары "58 434" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Бесағаш ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"127 483" сандары "137 916" сандарымен ауыстырылсын;
"7 475" сандары "9 603" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "141 893" заменить цифрами "152 722".
Приложении 1-15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-15 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
О. Ботаев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№30-2 от "14" сентября 2018 года
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№22-2 от "25" декабря 2017 года
Бюджет Ассинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
I. ДОХОДЫ

"141 893" сандары "152 722" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-15 қосымшалары осы шешімнің 1-15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
Ө. Ботаев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы "14" қыркүйектегі
№30-2 шешіміне 1 қосымша
Жамбыл аудандық мәслихатының
2017 жылғы "25" желтоқсандағы
№22-2 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған Аса ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. КІРІСТЕР