О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4062.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 357 632 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 653 210 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 622 722 тысяч тенге;
2) затраты – 16 640 521 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 511 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 83 325 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 814 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -345 400 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 345 400 тысяч тенге:
поступления займов – 83 325 тысяч тенге;
погашение займов – 17 144 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 279 219 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28.03.2019 № 40-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 08.05.2019 № 42-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.07.2019 № 47-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 19.11.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 05.12.2019 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Принять во внимание, что размер бюджетных субвенции на 2019 год из областного бюджета районному бюджету составляет 7 232 902 тысяч тенге.
3. Установить объем бюджетных субвенции из районного бюджета бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа в сумме 1 110 398 тысяч тенге, в том числе:
Ассинский сельский округ – 177 232 тысяч тенге;
Айшабибинский сельский округ – 80 897 тысяч тенге;
Акбастауский сельский округ – 23 147 тысяч тенге;
Акбулымский сельский округ – 57 362 тысяч тенге;

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4062 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 357 632 мың теңге;
салықтық түсімдер – 2 653 210 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 622 722 мың теңге;
2) шығындар – 16 640 521 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 511 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 83 325 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 814 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345 400 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345 400 мың теңге;
қарыздар түсімі – 83 325 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 17 144 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 279 219 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 28.03.2019 № 40-3 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 08.05.2019 № 42-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.07.2019 № 47-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 50-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 19.11.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 05.12.2019 № 55-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін бюджеттік субвенция мөлшері 7 232 902 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2019 жылы аудандық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 1 110 398 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Аса ауылдық округі – 177 232 мың теңге;
Айшабибі ауылдық округі – 80 897 мың теңге;
Ақбастау ауылдық округі – 23 147 мың теңге;
Ақбұлым ауылдық округі – 57 362 мың теңге;

Бесагашский сельский округ – 110 098 тысяч тенге;
Гродиковский сельский округ – 67 303 тысяч тенге;
Жамбылский сельский округ – 76 463 тысяч тенге;
Каройский сельский округ – 23 074 тысяч тенге;
Кызылкайнарский сельский округ – 89 608 тысяч тенге;
Каратобинский сельский округ – 55 197 тысяч тенге;
Каракемерский сельский округ – 48 892 тысяч тенге;
Колькайнарский сельский округ – 38 166 тысяч тенге;
Орнекский сельский округ – 46 640 тысяч тенге;
Карасуский сельский округ – 75 693 тысяч тенге;
Полаткощинский сельский округ – 140 626 тысяч тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организации социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2019 год согласно приложению 5.
7. Объем трансфертов органам местного самоуправления на 2019 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.
8. Объем трансфертов бюджетам аульных округов на 2019 год определяются на основании постановления акимата Жамбылского района.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в объеме 6 002 тысяч тенге.

Бесағаш ауылдық округі – 110 098 мың теңге;
Гродиково ауылдық округі – 67 303 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі – 76 463 мың теңге;
Қарой ауылдық округі – 23 074 мың теңге;
Қызылқайнар ауылдық округі – 89 608 мың теңге;
Қаратөбе ауылдық округі – 55 197 мың теңге;
Қаракемер ауылдық округі – 48 892 мың теңге;
Көлқайнар ауылдық округі – 38 166 мың теңге;
Өрнек ауылдық округі – 46 640 мың теңге;
Қарасу ауылдық округі – 75 693 мың теңге;
Полатқосшы ауылдық округі – 140 626 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес процент мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2019 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары 5-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
8. 2019 жылға ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін трансферттердің бөлінуі Жамбыл ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
9. 2019 жылға аудандық жергілікті атқарушы органының резерв 6 002 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.

Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 20.02.2019 № 38-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 28.03.2019 № 40-3 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 50-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 19.11.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.

Ескерту. 9 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 20.02.2019 № 38-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 28.03.2019 № 40-3 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 50-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 19.11.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Н. Несипбеков Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
№ 34-2 от 21 декабря 2018 года
Бюджет Жамбылского района на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 05 12.2019 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

11. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық Жамбыл аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Н.Несіпбеков Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 05.12.2019 № 55-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
сомасы, мың теңге
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы

205761
012
Капитальные расходы государственного органа
11490
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22836
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
369
023
Методическая работа
22721
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
30897
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
429602
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
27925
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2726797
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2023982
005
Государственная адресная социальная помощь
2023982
464
Отдел образования района (города областного значения)
52573
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
31575
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
20998
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
568886
002
Программа занятости
345632
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25250
006
Оказание жилищной помощи
11389
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37550
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5770
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
24163
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
54567
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
64565
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
79687
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33977
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

205761
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11490
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
22836
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
369
023
Әдістемелік жұмыс
22721
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
30897
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
429602
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
27925
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2726797
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2023982
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2023982
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
52573
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
31575
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
20998
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
568886
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
345632
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25250
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
11389
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37550
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5770
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
24163
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
54567
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
64565
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
79687
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33977
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

19489
006
Капитальные расходы государственного органа
788
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
18912
010
Развитие объектов сельского хозяйства
18912
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
212841
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
22780
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
10592
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3034
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6226
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5461
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6401
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
117000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
41347
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27666
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
19862
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
4004
007
Капитальные расходы государственного органа
3800
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49770
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
49770
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
28665
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
12000
015
Капитальные расходы государственного органа
9105
12
Транспорт и коммуникации
222321
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9700
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
450
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
9250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
212621
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
92791

19489
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
788
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
18912
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
18912
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
212841
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22780
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10592
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3034
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6226
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5461
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6401
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
117000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41347
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27666
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19862
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
4004
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3800
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49770
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
49770
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
28665
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
12000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9105
12
Көлiк және коммуникация
222321
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9700
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
450
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
9250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
212621
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
92791

051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
119830
13
Прочие
973316
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3905
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3905
452
Отдел финансов района (города областного значения)
106256
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6002
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организации, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
78021
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
22233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
351763
055
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
3566
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
339341
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
8856
464
Отдел образования района (города областного значения)
139239
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
2689
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
136550
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5486
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
5486
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
366667
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
366667
14
Обслуживание долга
26
452
Отдел финансов района (города областного значения)
26

051
Көлік инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
119830
13
Басқалар
973316
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3905
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
3905
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
106256
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6002
026
Аудандық маңзы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
78021
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттіріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
351763
055
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
3566
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
339341
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
8856
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
139239
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2689
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
136550
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5486
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
5486
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
366667
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
366667
14
Борышқа қызмет көрсету
26
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
26

18055
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
76301
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
24857
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
51444
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
252120
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
5888
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5888
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
34992
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
34992
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15000
010
Развитие объектов сельского хозяйства
15000
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
167425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
45215
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3034
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
5461
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6489
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
100000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28815
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
25415
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3200
007
Капитальные расходы государственного органа
200
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
36856
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36856
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
25656
013
Разработка схем градостроительного развития территорий района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

18055
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдарының күрделі шығыстары
12000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
76301
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24857
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
51444
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
252120
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
5888
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
5888
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
34992
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34992
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15000
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
15000
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
167425
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45215
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3034
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
5461
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6489
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
100000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28815
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25415
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3200
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36856
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36856
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
25656
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу