О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №21-3 "О бюджетах сельских округов Жуалынского района на 2018-2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 13 сентября 2018 года №32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 17 сентября 2018 года № 3949
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жуалынского районного маслихата 7 сентября 2018 года № 31-3 "О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3946) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 21-3 "О бюджетах сельских округов Жуалынского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3657, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 9 января 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
1.1 Аппарат акима село Б. Момышулы
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "275 893" заменить цифрами "280 840";
цифры "41 111" заменить цифрами "48 921";
цифры "224 349" заменить цифрами "221 486";
в подпункте 2):
цифры "275 893" заменить цифрами "280 840".
1.3 Аксайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "88 923" заменить цифрами "90 160";
цифры "81 781" заменить цифрами "83 018";
в подпункте 2):
цифры "88 923" заменить цифрами "90 160".
1.4 Боралдайский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "75 380" заменить цифрами "77 530";
цифры "3 228" заменить цифрами "3 378";
цифры "70 123" заменить цифрами "72 123";
в подпункте 2):
цифры "75 380" заменить цифрами "77 530";
1.6 Кокбастауский сельский округ
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "77 876" заменить цифрами "79 352";
цифры "71 291" заменить цифрами "72 767";
в подпункте 2):
цифры "77 876" заменить цифрами "79 352".

"2018-2020 жылдарға арналған Жуалы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 қыркүйекте № 3949 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 07 қыркүйектегі № 31-3 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3946 болып тіркелген) Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Жуалы ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3657 болып тіркелген, 2018 жылдың 9 қаңтарда аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Б. Момышұлы ауылы әкімінің аппараты
1 тармақта:
1) тармақшада:
"275 893" деген сандар "280 840" деген сандармен ауыстырылсын;
"41 111" деген сандар "48 921" деген сандармен ауыстырылсын;
"224 349" деген сандар "221 486" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"275 893" деген сандар "280 840" деген сандармен ауыстырылсын.
1.3 Ақсай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"88 923" деген сандар "90 160" деген сандармен ауыстырылсын;
"81 781" деген сандар "83 018" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"88 923" деген сандар "90 160" деген сандармен ауыстырылсын.
1.4 Боралдай ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"75 380" деген сандар "77 530" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 228" деген сандар "3 378" деген сандармен ауыстырылсын;
"70 123" деген сандар "72 123" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"75 380" деген сандар "77 530" деген сандармен ауыстырылсын.
1.6 Көкбастау ауылдық округі
1 тармақта:
1) тармақшада:
"77 876" деген сандар "79 352" деген сандармен ауыстырылсын;
"71 291" деген сандар "72 767" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 876" деген сандар "79 352" деген сандармен ауыстырылсын.

цифры "77 391" заменить цифрами "76 105".
Приложения 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 и 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 10 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.

"77 391" деген сандар "76 105" деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11 және 12 қосымшалары осы шешімнің 1 және 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік-экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдарды құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.