О внесении изменений в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Жуалынского районного маслихата Жамбылской области от 28 ноября 2018 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2018 года № 4000
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2018 года № 28-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3984) Жуалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жуалынского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 20-3 "О районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3641, опубликованное в районной газете "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" от 29 декабря 2017 года) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "9 579 210" заменить цифрами "9 538 480";
цифры "1 170 458" заменить цифрами "1 179 643";
цифры "8 488" заменить цифрами "8 992";
цифры "11 876" заменить цифрами "13 434";
цифры "8 388 388" заменить цифрами "8 336 411";
в подпункте 2):
цифры "9 604 305" заменить цифрами "9 563 575";
в подпункте 3):
цифры "28 275" заменить цифрами "27 792";
цифры "50 988" заменить цифрами "50 505";
в подпункте 5):
цифры "-53 570" заменить цифрами "-52 887";
в подпункте 6):
цифры "53 370" заменить цифрами "52 887";
цифры "50 988" заменить цифрами "50 505";
в пункте 11):
цифры "20 000" заменить цифрами "18 241";

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Жуалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 4000 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадаға № 28-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3984 болып тіркелген) сәйкес Жуалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жуалы аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 20-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3641 болып тіркелген, 2017 жылдың 29 желтоқсанында аудандық "Жаңа өмір"-"Новая жизнь" газетінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"9 579 210" деген сандар "9 538 480" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 170 458" деген сандар "1 179 643" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 488" деген сандар "8 992" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 876" деген сандар "13 434" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 388 388" деген сандар "8 336 411" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"9 604 305" деген сандар "9 563 575" деген сандармен ауыстырылсын.
3) тармақшада:
"28 275" деген сандар "27 792" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 988" деген сандар "50 505" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-53 570" деген сандар "-52 887" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшада
"53 370" деген сандар "52 887" деген сандармен ауыстырылсын;
"50 988" деген сандар "50 505" деген сандармен ауыстырылсын.
11 тармақта:
"20 000" деген сандар "18 241" деген сандармен ауыстырылсын.

Приложение 1, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложение 1, 2 и 3 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам административно-территориальных структур, социально-экономическому развитию территорий, бюджета и местных налогов по защите прав граждан.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
А.Ахметова Е.Тлеубеков
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 34-2 от 28 ноября
2018 года
Приложение 1 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 20-3 от 20 декабря
2017 года
Районный бюджет на 2018 года
Категория Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
І. ДОХОДЫ

Аталған шешімнің 1, 5 және 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет – ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әкімшілік аумақтық құрылым, аумақты әлеуметтік - экономикалық дамыту, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері, адамдардың құқығын қорғау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
А.Ахметова Е.Тлеубеков
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ 34-2 шешіміне 1 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты Атауы
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
1. КІРІС

563218
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6102
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
6102
464
Отдел образования района (города областного значения)
4609110
003
Общеобразовательное обучение
4374457
006
Дополнительное образование для детей
234653
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
160909
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
160909
464
Отдел образования района (города областного значения)
345977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17430
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
183099
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
200
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16872
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
21010
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
107185
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
193840
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
193840
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
794131
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309971
005
Государственная адресная социальная помощь
309670
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
301
464
Отдел образования района (города областного значения)
7997
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7997
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
415337
002
Программа занятости
221866
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
26104
006
Оказание жилищной помощи

563218
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6102
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
6102
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4609110
003
Жалпы білім беру
4374457
006
Балаларға қосымша білім беру
234653
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
160909
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
160909
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
345977
001
Жергіліктті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17430
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
183099
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
200
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16872
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
21010
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
107185
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
193840
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
193840
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
794131
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309971
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
309670
057
Атаулы әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз ету
301
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7997
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7997
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
415337
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
221866
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
26104
006
Тұрғын үйге көмек көрсету

8685
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
21102
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3497
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30286
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46464
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
57333
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
60826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30150
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2537
021
Капитальные расходы государственного органа
5420
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6718
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
893
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6749
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8359
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
492757
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
12350
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2350
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10000
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
3197
009
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3197
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3583
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3583
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
218283
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
180373
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
37910
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111361
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
103167
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

8685
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
21102
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3497
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
30286
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
46464
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
57333
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
60826
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30150
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2537
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5420
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6718
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
893
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6749
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8359
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
492757
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
12350
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2350
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10000
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
3197
009
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
3197
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3583
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3583
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
218283
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
180373
058
Елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
37910
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111361
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
103167
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

69158
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
30176
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
35430
006
Капитальные расходы государственного органа
3552
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
234062
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19573
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19534
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
39
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
896
010
Развитие объектов сельского хозяйства
896
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
167632
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14550
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
4256
006
Организация санитарного убоя больных животных
5243
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3731
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
723
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
27122
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
7794
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
104213
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22485
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15600
002
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
1085
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
3950
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1850
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
23476
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23476
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15911
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15911
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

69158
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30176
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
35430
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3552
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
234062
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19573
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19534
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
896
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
896
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
167632
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14550
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4256
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
5243
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3731
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
723
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
27122
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
7794
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
104213
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22485
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15600
002
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жұмыстары
1085
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
3950
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1850
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
23476
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
23476
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15911
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15911
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
22713
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
22713
08
Используемые остатки бюджетных средств
25095
Приложение 2 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 34-2 от 28 ноября
2018 года
Приложение 5 к решению
Жуалынского районного
маслихата № 20-3 от декабря
2018 года
Перечень бюджетных программ каждого сельского округа на 2018 год
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Наименование программ
001. "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005. "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
040. "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
013. "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
009. "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
014. "Организация водоснабжения населенных пунктов"
011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
008. "Освещение улиц населенных пунктов"
022. "Капитальные расходы государственного органа"
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области"

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
22713
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
22713
08
Бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары
25095
Жуалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 28 қарашадағы
№ 34-2 шешіміне 2 қосымша
Жуалы аудандық мәслихатының
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 20-3 шешіміне 5 қосымша
2018 жылдарға әр бір ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Бағдарлама атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005 Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
011 "Елді мекендерді аббаттандыру және көгалдандыру"
008 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
"Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты"