Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 20 декабря 2018 года № 795. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 декабря 2018 года № 4050
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата Жуалынского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:

2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № 795 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 4050 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Жуалы ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жуалынского района;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Акима Жуалынского района Жанабаева Ербола Сакеновича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Копбосынов
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 795 от "30" декабря 2018 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год
Наименование
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Государственный образовательный заказ (мест)
Стоимость расходов на одного воспитанника по государственному образовательному заказу (тенге)

1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберуді;
3) осы қаулының Жуалы ауданы әкімдігінің интернет-рсурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жаңабаев Ербол Сакенұлына жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
Жуалы ауданы әкімдігінің
2018 жылғы "30" желтоқсандағы
№795 қаулысына қосымша
2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Бір айға ата-ана ақысының мөлшері (теңге)
Мемлекеттік білім беру тапсырысы (орын)
Білім беру тапсырысы бойынша бір тәрбиеле-нушіге жұмсалатын шығыстар мөлшері (теңге)

1. Государственные дошкольные организации, в том числе:
1) Мини центры с полным днем пребывания:
- Мини центр "Айгөлек" при средней школе имени М. Ломоносова
50
27300
0
2) Мини центры с неполным днем пребывания
-
-
-
3) детские сады, ясли
2075
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "№1" в селе Б.Момышулы Жуалынского района
145
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Балдырган №5" в селе Б.Момышулы Жуалынского района
145
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Аягул" в селе Б.Момышулы Жуалынского района - санаторная группа
230
50
29903
40519
5250
0
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Жана Терис" в сельском округе Кокбастау Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Шугыла" в сельском округе Кокбастау Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Бакалы" в сельском округе Кокбастау Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Шапагат" в сельском округе Аксай Жуалынского района
100
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Молдир булак" в сельском округе Аксай Жуалынского района
125
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Балауса" в сельском округе Мынбулак Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Биликол" отдела образования акимата Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Жетитобе" в сельском округе Жетитобе Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Балдаурен" в сельском округе Жетитобе Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-сад "Карасаз" в сельском округе Карасаз Жуалынского района
140
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Карлығаш" в сельском округе Карасаз Жуалынского района
25
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Кызыларык" в сельском округе Кызыларык Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Балбөбек" в сельском округе Кызыларык Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Куренбел" в сельском округе Куренбел Жуалынского района
75
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие детский сад "Кошкарата" отдела образования акимата Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Байтерек" в сельском округе Актобе Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Жанаталап" в сельском округе Актобе Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Шакпаката" в сельском округе Шакпак Жуалынского района
140
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Жасулан" в сельском округе Шакпак Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Боралдай" в сельском округе Боралдай Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Самал" в сельском округе Боралдай Жуалынского района
50
29903
5250
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли-детский сад "Нуршуак" в сельском округе Кокбастау Жуалынского района

1. Мектепке дейінгі мемлекеттік ұйымдар, оның ішінде:
1) Толық күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар:
- Жуалы ауданы М. Ломоносов атындағы орта мектебінің жанындағы "Айгөлек" шағын орталығы
50
27300
0
2) Жарты күндік жұмыс істейтін шағын орталықтар
-
-
-
3) Балабақшалар, бөбекжай-балабақшалар
2075
29903
5250
Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылындағы "№1" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
145
29903
5250
Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылындағы "№5 Балдырған" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
145
29903
5250
Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылындағы "Аягүл" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны - санаторлық топ
230
50
29903
40519
5250
0
Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округіндегі "Жаңа Теріс" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округіндегі "Шұғыла" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округіндегі "Бақалы" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округіндегі "Шапағат" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100
29903
5250
Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округіндегі "Мөлдір бұлақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
125
29903
5250
Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округіндегі "Балауса" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Билікөл" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округіндегі "Жетітөбе" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округіндегі "Балдәурен" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округіндегі "Қарасаз" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
29903
5250
Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округіндегі "Қарлығаш" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
25
29903
5250
Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округіндегі "Қызыларық" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы, Қызыларық ауылдық округіндегі "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округіндегі "Күреңбел" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
29903
5250
Жуалы ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қошқарата" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округіндегі "Бәйтерек" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округіндегі "Жаңаталап" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округіндегі "Шақпақата" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140
29903
5250
Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округіндегі "Жасұлан" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Боралдай округіндегі "Боралдай" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округіндегі "Самал" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50
29903
5250
Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округіндегі "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны