О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 12 сентября 2018 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 сентября 2018 года № 3950
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Кордайского районного маслихата от 4 сентября 2018 года №36-2 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3937) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3661, опубликовано 10 января 2018 года в районной газете "Қордай шамшырағы" -"Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 647 108" заменить цифрами "1 673 805";
цифры "351 971" заменить цифрами "381 432";
цифры "1 197 360" заменить цифрами "1 194 596";
в подпункте 2):
цифры "1 647 108" заменить цифрами "1 673 805".
Приложения 1-16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-16 к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 қыркүйектегі № 37-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қыркүйекте № 3950 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйегіндегі №36-2 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3937 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3661 болып тіркелген), 2018 жылдың 10 қаңтарында аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 647 108" сандары "1 673 805" сандарымен ауыстырылсын;
"351 971" сандары "381 432" сандарымен ауыстырылсын;
"1 197 360" сандары "1 194 596" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 647 108 сандары "1 673 805" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-16 қосымшалары осы шешімнің 1-16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Г. Айткулова Р. Нұрсипатов
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 12 сентября 2018 года №37-2
Приложение 1
к решению Кордайского
районного маслихата
от 26 декабря 2017 года №26-2
О бюджете Аухаттинского сельского округа на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Г. Айтқұлова Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 12 қыркүйектегі
№37-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 26-2 шешіміне 1 – қосымша
2018 жылға арналған Ауқатты ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5