О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2018 года № 40-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 декабря 2018 года № 4017
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Кордайского районного маслихата от 30 ноября 2018 года №39-5 "О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4005) Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №26-2 "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3661, опубликовано 10 января 2018 года в районной газете "Қордай шамшырағы" -"Кордайский маяк") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "1 673 805" заменить цифрами "1 677 958";
цифры "381 432" заменить цифрами "415 074";
цифры "1 194 596" заменить цифрами "1 165 107";
в подпункте 2):
цифры "1 673 805" заменить цифрами "1 677 958".
Приложения 1-16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1-16 к настоящему решению.

"2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 40-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 4017 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатыңың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы №39-5 шешімі негізінде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4005 болып тіркелген) Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы №26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3661 болып тіркелген), 2018 жылдың 10 қаңтарында аудандық "Қордай шамшырағы"-"Кордайский маяк" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"1 673 805" сандары "1 677 958" сандарымен ауыстырылсын;
"381 432" сандары "415 074" сандарымен ауыстырылсын;
"1 194 596" сандары "1 165 107" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"1 673 805" сандары "1 677 958" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1-16 қосымшалары осы шешімнің 1-16 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Д. Сүгірбай Р. Нұрсипатов
Приложение 1 к решению
Кордайского районного

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрайымы мәслихаттың хатшысы
Д. Сүгірбай Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының