О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 22 мая 2018 года № 28-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 23 мая 2018 года № 3824
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 23-2 от 14 мая 2018 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3819 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3640, опубликовано 10 января 2018 года в газете "Меркі тынысы-Меркенский вестник") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "10 908 457" заменить цифрами "11 703 989";
цифры "1 133 922" заменить цифрами "1 207 479";
цифры "7 135" заменить цифрами "7 755";
цифры "43 314" заменить цифрами "41 694";
цифры "9 724 086" заменить цифрами "10 447 061";
в подпункте 2):
цифры "11 020 321" заменить цифрами "11 815 853";

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 28-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 мамырда № 3824 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылдың 14 мамырындағы № 23-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3819 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы "Меркі тынысы-Меркенский вестник" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"10 908 457" сандары "11 700 792" сандарымен ауыстырылсын;
"1 133 922" сандары "1 207 479" сандарымен ауыстырылсын;
"7 135" сандары "7 755" сандарымен ауыстырылсын;
"43 314" сандары "41 694" сандарымен ауыстырылсын;
"9 724 086" сандары "10 443 864" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"11 020 321" сандары "11 812 656" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально- экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии районного маслихата А. Алтынбаев
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 22 мая 2018 года № 28-4
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2017 года № 22-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік –экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы А. Алтынбаев
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 22 мамырындағы
№ 28-4 шешіміне 1 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 22-3 шешіміне 1 қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

161591
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21444
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
34683
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
137770
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
3550
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
780908
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
266223
005
Государственная адресная социальная помощь
266223
464
Отдел образования района (города областного значения)
14140
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
14140
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
430125
002
Программа занятости
235364
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
25000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37248
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17759
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50329
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55230
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
36213
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2569
021
Капитальные расходы государственного органа
14000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
6718
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

161591
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21444
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
34683
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
137770
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3550
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
780908
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
266223
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
266223
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14140
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
14140
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
430125
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
235364
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
25000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37248
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17759
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
50329
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55230
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70420
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36213
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2569
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
6718
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер