О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 17 сентября 2018 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 сентября 2018 года № 3958
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 4 сентября 2018 года № 33-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3934) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3652, опубликовано 10 января 2018 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "77 477" заменить цифрами "78 227";
цифры "3 938" заменить цифрами "7 138";
цифры "72 831" заменить цифрами "70 381";
в подпункте 2):
цифры "77 477" заменить цифрами "78 227".
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "19 3436" заменить цифрами "207 505";
цифры "18 634" заменить цифрами "31 134";
цифры "165 587" заменить цифрами "167 156";
в подпункте 2):
цифры "193 436" заменить цифрами "207 505".
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "490 476" заменить цифрами "491 940";
цифры "71 932" заменить цифрами "56 632";
цифры "404 997" заменить цифрами "421 761";
в подпункте 2):
цифры "490 476" заменить цифрами "491 940".
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "184 101" заменить цифрами "200 851";
цифры "16 607" заменить цифрами "35 107";
цифры "160 701" заменить цифрами "158 951";
в подпункте 2):
цифры "184 101" заменить цифрами "200 851".

"2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 17 қыркүйектегі № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қыркүйекте № 3958 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылдың 4 қыркүйегіндегі № 33-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3934 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2018 жылдың 10 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"77 477" сандары "78 227" сандарымен ауыстырылсын;
"3 938" сандары "7 138" сандарымен ауыстырылсын;
"72 831" сандары "70 381" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 477" сандары "78 227" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"193 436" сандары "207 505" сандарымен ауыстырылсын;
"18 634" сандары "31 134" сандарымен ауыстырылсын;
"165 587" сандары "167 156" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"193 436" сандары "207 505" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"490 476" сандары "491 940" сандарымен ауыстырылсын;
"71 932" сандары "56 632" сандарымен ауыстырылсын
"404 997" сандары "421 761" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"490 476" сандары "491 940" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"184 101" сандары "200 851" сандарымен ауыстырылсын;
"16 607" сандары "35 107" сандарымен ауыстырылсын;
"160 701" сандары "158 951" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"184 101" сандары "200 851" сандарымен ауыстырылсын.

цифры "55 821" заменить цифрами "55 794".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

"55 821" сандары "55 794" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.