О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2018 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2018 года № 4009
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Меркенского районного маслихата от 27 ноября 2018 года № 36-2 "О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 22-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4002) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 23-2 "О бюджете сельских округов Меркенского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3652, опубликовано 10 января 2018 года в эталонном конрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
в пункте 1:
1.1 Актоганский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "78 227" заменить цифрами "72 672";
цифры "70 381" заменить цифрами "64 826";
в подпункте 2):
цифры "78 227" заменить цифрами "72 672".
1.2 Жамбылский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "207 505" заменить цифрами "208 769";
цифры "31 134" заменить цифрами "29 634";
цифры "167 156" заменить цифрами "169 920";
в подпункте 2):
цифры "207 505" заменить цифрами "208 769".
1.3 Меркенский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "491 940" заменить цифрами "520 610";
цифры "56 632" заменить цифрами "61 632";
цифры "421 761" заменить цифрами "445 431";
в подпункте 2):
цифры "491 940" заменить цифрами "520 610".
1.4 Сарымолдаевский сельский округ:
в подпункте 1):
цифры "200 851" заменить цифрами "201 604";
цифры "35 107" заменить цифрами "33 607";
цифры "158 951" заменить цифрами "161 204";
в подпункте 2):
цифры "200 851" заменить цифрами "201 604".
1.5 Ойталский сельский округ:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 37-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 4009 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылдың 27 қарашасындағы № 36-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4002 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Меркі ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 23-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3652 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2018 жылдың 10 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1.1 Ақтоған ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"78 227" сандары "72 672" сандарымен ауыстырылсын;
"70 381" сандары "64 826" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"78 227" сандары "72 672" сандарымен ауыстырылсын.
1.2 Жамбыл ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"207 505" сандары "208 769" сандарымен ауыстырылсын;
"31 134" сандары "29 634" сандарымен ауыстырылсын;
"167 156" сандары "169 920" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"207 505" сандары "208 769" сандарымен ауыстырылсын.
1.3 Меркі ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"491 940" сандары "520 610" сандарымен ауыстырылсын;
"56 632" сандары "61 632" сандарымен ауыстырылсын
"421 761" сандары "445 431" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"491 940" сандары "520 610" сандарымен ауыстырылсын.
1.4 Сарымолдаев ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"200 851" сандары "201 604" сандарымен ауыстырылсын;
"35 107" сандары "33 607" сандарымен ауыстырылсын;
"158 951" сандары "161 204" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"200 851" сандары "201 604" сандарымен ауыстырылсын.
1.5 Ойтал ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "55 794" заменить цифрами "62 403".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

"55 794" сандары "62 403" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.