О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018 - 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 марта 2018 года № 24-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3759
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 14 марта 2018 года №23-2 "О внесении изменений и дополнение в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3742) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3658, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы" следующие изменения:
По Мойынкумскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "46 612" заменить цифрами "169 816";
цифры "17 780" заменить цифрами "17 594";
цифру "0" заменить цифрами "15 935";
цифры "28 832" заменить цифрами "136 287";
в подпункте 2):
цифры "46 612" заменить цифрами "169 816".
По Берликскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "29 197" заменить цифрами "72 194";
цифры "4 472" заменить цифрами "4 442";
цифру "0" заменить цифрами "1 977";
цифры "24 725" заменить цифрами "65 775";
в подпункте 2):
цифры "29 197" заменить цифрами "72 194".
По Кенесскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "21 714" заменить цифрами "45 058";
цифры "3 250" заменить цифрами "3 222";
цифру "0" заменить цифрами "470";
цифры "18 464" заменить цифрами "41 366";
в подпункте 2):
цифры "21 714" заменить цифрами "45 058".
По Шыганакскому сельскому округу:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 наурыздағы № 24-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3579 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және ""2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы 23-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3742 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3658 болып тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"46 612" деген сандары "169 816" деген сандарымен ауыстырылсын;
"17 780" деген сандары "17 594" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген саны "15 935" деген сандарымен ауыстырылсын;
"28 832" деген сандары "136 287" деген сандарымен ауыстырылсын; 2) тармақшада:
"46 612" деген сандары "169 816" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"29 197" деген сандары "72 194" деген сандарымен ауыстырылсын;
"4 472" деген сандары "4 442" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген саны "1 977" деген сандарымен ауыстырылсын;
"24 725" деген сандары "65 775" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"29 197" деген сандары "72 194" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"21 714" деген сандары "45 058" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 250" деген сандары "3 222" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген саны "470" деген сандарымен ауыстырылсын;
"18464" деген сандары "41366" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 714" деген сандары "45 058" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1 тармақта:
1) тармақшада:

цифры "28 364" заменить цифрами "78 737";
цифры "5 300" заменить цифрами "5 170";
цифру "0" заменить цифрами "3 203";
цифры "23 064" заменить цифрами "70 364";
в подпункте 2):
цифры "28 364" заменить цифрами "78 737".
Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

"28 364" деген сандары "78 737" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 300" деген сандары "5 170" деген сандарымен ауыстырылсын;
"0" деген саны "3 203" деген сандарымен ауыстырылсын;
"23 064" деген сандары "70 364" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"28 364" деген сандары "78 737" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.