О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №19-3 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 26 ноября 2018 года № 32-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 ноября 2018 года № 3996
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 19 ноября 2018 года № 28-4 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года № 18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3984) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3651, опубликовано 5 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "6 982 828" заменить цифрами "6 965 481";
цифры "1 380 463" заменить цифрами "1 381 411";
цифры "7 244" заменить цифрами "8 874";
цифры "10 615" заменить цифрами "8 037";
цифры "5 584 506" заменить цифрами "5 567 159";
в подпункте 2):

"2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 32-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 3996 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 19 қарашадағы 28-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3984 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3651 болып тіркелген, 2018 жылдың 5 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"6 982 828" деген сандары "6 965 481" деген сандарымен ауыстырылсын;
"1 380 463" деген сандары "1 381 411" деген сандарымен ауыстырылсын;
"7 244" деген сандары "8 874" деген сандарымен ауыстырылсын;
"10 615" деген сандары "8 037" деген сандарымен ауыстырылсын;
"5 584 506" деген сандары "5 567 159" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "7 048 475" заменить цифрами "7 031 128".
Приложение 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среде.

"7 048 475" деген сандары "7 031 128" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

577854
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
172999
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
203168
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
201687
464
Отдел образования района (города областного значения)
3036915
003
Общеобразовательное обучение
2747790
006
Дополнительное образование для детей
289125
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
59711
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
59711
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
147839
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
147839
464
Отдел образования района (города областного значения)
236466
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16885
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
9000
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
70040
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
9000
012
Капитальные расходы государственного органа
1000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6062
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
19249
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105230
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
365244
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
69249
005
Государственная адресная социальная помощь
68925
057
Обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками
324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
236646
002
Программа занятости
151787
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

577854
009
Мектепкедейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
172999
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
203168
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
201687
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3036915
003
Жалпы білім беру
2747790
006
Балаларға қосымша білім беру
289125
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
59711
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
59711
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
147839
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
147839
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
236466
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16885
004
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
9000
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекеме-лер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
70040
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
9000
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6062
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
19249
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
105230
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
365244
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
69249
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
68925
057
Атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттiк жалғамалармен қамтамасыз ету
324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
236646
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
151787
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету