О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года №20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018 – 2020 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 30 ноября 2018 года № 33-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 декабря 2018 года № 4004
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Мойынкумского районного маслихата от 26 ноября 2018 года № 32-2 "О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 19-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3996) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 20-2 "О бюджете сельских округов Мойынкумского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3658, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Мойынқұм таңы" следующие изменения:
в пункте 1:
по Мойынкумскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "180 095" заменить цифрами "171 495";
цифры "132 679" заменить цифрами "124 079";
в подпункте 2):
цифры "180 095" заменить цифрами "171 495".
по Берликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "73 725" заменить цифрами "74 235";
цифры "67 306" заменить цифрами "67 816";
в подпункте 2):
цифры "73 725" заменить цифрами "74 235".
по Кенесскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "60 794" заменить цифрами "52 642";
цифры "57 102" заменить цифрами "48 950";
в подпункте 2):
цифры "60 794" заменить цифрами "52 642".
по Шыганакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "80 217" заменить цифрами "80 342";
цифры "71 844" заменить цифрами "71 969";
в подпункте 2):

2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы №20-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 33-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 желтоқсанда № 4004 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2018 – 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы 32-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3996 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Мойынқұм ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3658 болып тіркелген, 2018 жылдың 19 қаңтарда аудандық "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Мойынқұм ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"180 095" деген сандары "171 495" деген сандарымен ауыстырылсын;
"132 679" деген сандары "124 079" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"180 095" деген сандары "171 495" деген сандарымен ауыстырылсын.
Бірлік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"73 725" деген сандары "74 235" деген сандарымен ауыстырылсын;
"67 306" деген сандары "67 816" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"73 725" деген сандары "74 235" деген сандарымен ауыстырылсын.
Кеңес ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"60 794" деген сандары "52 642" деген сандарымен ауыстырылсын;
"57102" деген сандары "48950" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"60 794" деген сандары "52 642" деген сандарымен ауыстырылсын.
Шығанақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"80 217" деген сандары "80 342" деген сандарымен ауыстырылсын;
"71 844" деген сандары "71 969" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "80 217" заменить цифрами "80 342".
Приложение 1, 4, 7, 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономическому развитию региона, бюджету и местным налогам, отрасли промышленности, развитию сельского хозяйства и отраслей предпринимательства, территориальному строительству, по рассмотрению проектов по покупке земельных участков, по защите окружающей среды.

"80 217" деген сандары "80 342" деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтың экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар, өнеркәсіп салаларын, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлік салаларын дамыту, аумақтық құрылыс, жер учаскесін сатып алу туралы жобаларын қарау, қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.