О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы"
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 14 марта 2018 года № 24-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 марта 2018 года № 3734
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Т. Рыскулова от 13 марта 2018 года № 23-4 "О внесении изменений в решение маслихата Т. Рыскулова от 14 декабря 2017 года № 21-4 "О бюджете района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3727) РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова от 22 декабря 2017 года № 22-4 "О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за 3653, опубликовано 23 января 2018 года в газете "Құлан таңы") следующие изменения:
По Куланскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "476 935" заменить цифрами "426 531" ;
цифры "56 961" заменить цифрами "72 399";
цифры "144" заменить цифрами "5 291";
цифры "419 830" заменить цифрами "348 841";
в подпункте 2):
Цифры "476 935" заменить цифрами "426 531";
По Луговскому сельскому округу:
в подпункте 1):
Цифры "202 221" заменить цифрами "210 580";
Цифры "15 210" заменить цифрами "18 764";
Цифры "98" заменить цифрами "7813"
Цифры "186 913" заменить цифрами "184 003";
в подпункте 2):
цифры "202 221" заменить цифрами "210 580";
По Акбулакскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "72 481" заменить цифрами "73 013";
цифры "3 766" заменить цифрами "4 243";
цифры "405" заменить цифрами "1 686"
цифры "68 310" заменить цифрами "67 084";
в подпункте 2):
Цифры "72 481" заменить цифрами "73 013";
По Абайскому сельскому округу:
в подпункте 1):
Цифры "27 951" заменить цифрами "40 947";
Цифры "2 777" заменить цифрами "3 135";
Цифры "29" заменить цифрами "1 395";

"2018-2020 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 наурыздағы № 24-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 наурызда № 3734 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 14 желтоқсандағы № 21-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылдың 13 наурызындағы № 23-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3727 болып тіркелген) сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2017 жылдың 22 желтоқсандағы № 22-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3653 болып тіркелген, 2018 жылдың 23 қаңтардағы "Құлан таңы" газетіне жарияланған") келесі өзгерістер енгізілсін:
Құлан ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"476 935" сандары "426 531" сандарымен ауыстырылсын;
"56 961" сандары "72 399" сандарымен ауыстырылсын;
"144" сандары "5 291" сандарымен ауыстырылсын;
"419 830" сандары "348 841" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"476 935" сандары "426 531" сандарымен ауыстырылсын;
Луговой ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"202 221" сандары "210 580" сандарымен ауыстырылсын;
"15 210" сандары "18 764" сандарымен ауыстырылсын;
"98" сандары "7 813" сандарымен ауыстырылсын;
"186 913" сандары "184 003" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"202 221" сандары "210 580" сандарымен ауыстырылсын;
Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"72 481" сандары "73 013" сандарымен ауыстырылсын;
"3 766" сандары "4 243" сандарымен ауыстырылсын;
"405" сандары "1 686" cандарымен ауыстырылсын;
"68 310" сандары "67 084" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"72 481" сандары "73 013" сандарымен ауыстырылсын;
Абай ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"27 951" сандары "40 947" сандарымен ауыстырылсын;
"2 777" сандары "3 135" сандарымен ауыстырылсын;
"29" сандары "1 395" сандарымен ауыстырылсын;

цифры "67 195" заменить цифрами "88 547";
цифры "38 741" заменить цифрами "39 157".
3. Приложения 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
4. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.

"67 195" сандары "88 547" сандарымен ауыстырылсын;
"38 741" сандары "39 157" сандарымен ауыстырылсын;
3. Аталған шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқару мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.