О бюджете сельских округов района Т. Рыскулова на 2019-2021 годы
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 27 декабря 2018 года № 35-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 декабря 2018 года № 4077.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Т. Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1.1. По Куланскому сельскому округу:
1) доходы – 627 604 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 82 735 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 541 257 тысяч тенге;
2) затраты – 629 924 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -2 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 320 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 320 тысяч тенге.
1.2. По Луговскому сельскому округу:
1) доходы – 264 272 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 520 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 243 855 тысяч тенге;
2) затраты – 266 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – 2 330 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 2 330 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 330 тысяч тенге.
1.3. По Акбулакскому сельскому округу:

2019-2021 жылдарға арналған Т. Рысқұлов ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 35-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 4077 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1.1. Құлан ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 627 604 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 82 735 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 541 257 мың теңге;
2) шығындар – 629 924 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 2 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 320 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 320 мың теңге.
1.2. Луговой ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 264 272 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 520 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 243 855 мың теңге;
2) шығындар – 266 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 2 330 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 330 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 330 мың теңге.
1.3. Ақбұлақ ауылдық округі бойынша:

используемые остатки бюджетных средств – 1 325 тысяч тенге.
1.12. По Теренозекскому сельскому округу:
1) доходы – 93 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 207 тысяч тенге;
2) затраты – 94 375 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - - 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 779 тысяч тенге;
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 779 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями района Т. Рыскулова Жамбылской области от 09.04.2019 № 40-4 (вводится в действие с 01.01.2019);от 21.05.2019 № 42-4 (вводится в действие с 01.01.2019) от 29.07.2019 № 45-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 30.10.2019 № 47-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 49-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Объем субвенции на 2019 год, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельских округов определить в сумме 588 756 тысяч тенге, в том числе:
Куланскому сельскому округу – 198 656 тысяч тенге;
Луговскому сельскому округу – 119 426 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 30 886 тысяч тенге;
Абайскому сельскому округу – 9 146 тысяч тенге;
Каракыстакскому сельскому округу – 66 598 тысяч тенге;
Жанатурмысскому сельскому округу – 31 122 тысяч тенге;
Кокдоненскому сельскому округу – 12 782 тысяч тенге;
Когершинскому сельскому округу – 33 503 тысяч тенге;
Кумарыкскому сельскому округу – 22 431 тысяч тенге;
Акыртобинскому сельскому округу – 22 696 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 325 мың теңге.
1.12. Тереңөзек ауылдық округі бойынша:
1) кірістер – 93 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 89 207 мың теңге;
2) шығындар – 94 375 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) - - 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 779 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 779 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерсітер енгізілді – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 09.04.2019 № 40-4 (бастап қолданысқа енгізіледі); 21.05.2019 № 42-4 (бастап қолданысқа енгізіледі); 29.07.2019 № 45-4 (бастап қолданысқа енгізіледі); 30.10.2019 № 47-4 (бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 49-4 (бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенция 588756 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Құлан ауылдық округіне – 198 656 мың теңге;
Луговой ауылдық округіне – 119 426 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 30 886 мың теңге;
Абай ауылдық округіне – 9 146 мың теңге;
Қарақыстақ ауылдық округіне – 66 598 мың теңге;
Жанатұрмыс ауылдық округіне – 31 122 мың теңге;
Көкдөнен ауылдық округіне – 12 782 мың теңге;
Көгершін ауылдық округіне – 33 503 мың теңге;
Құмарық ауылдық округіне – 22 431 мың теңге;
Ақыртөбе ауылдық округіне – 22 696 мың теңге;

Орнекскому сельскому округу – 24 865 тысяч тенге;
Теренозекскому сельскому округу – 16 645 тысяч тенге;
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2015 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере 25 процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

Өрнек ауылдық округіне – 24 865 мың теңге;
Тереңөзек ауылдық округіне – 16 645 мың теңге;
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерiмен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтiк ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстем ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Бюджетные программы, не подлежащие секвестру в процессе исполнения бюджета сельских округов на 2019 год не предусмотрены.
5. В бюджете сельских округов на 2019 год учесть суммы целевых трансфертов на развитие и целевых текущих трансфертов, предусмотренных за счет средств районного бюджета.
6. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.

4. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінің атқарылу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар көзделмеген.
5. 2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне аудандық бюджет қаржысы есебінен қарастырылған нысаналы даму және нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары ескерілсін.
6. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

7. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Н. Базаркулов
Cекретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т. Рыскулова
№ 35-4 от 27декабря 2019 года
Бюджет Куланского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения района Т. Рыскулова Жамбылской области от 25.11.2019 № 49-4 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование доходов
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

7. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Н. Базаркулов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 35-4 шешіміне 1 қосымша
Құлан ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда – Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 49-4 (бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Кірістер атауы
сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР