О переименовании улиц
Решение акима Акыртобинского сельского округа района Т.Рыскулова Жамбылской области от 21 декабря 2017 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 января 2018 года № 3666
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 декабря 2017 года и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Акыртобинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Акыртобе Акыртобинского сельского округа:
улицу ДЭУ - Жибек Жолы;
улицу ПХГ – Каракум;
улицу Газовик - Карасу.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Акыртобинского сельского округа Макулбекову Айнур Алтынбековну.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акыртобинского сельского округа А. Абишев

Көше атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 19 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 3666 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылдың 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып Ақыртөбе ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақыртөбе ауылдық округінің Ақыртөбе ауылы көшелерінің атаулары өзгертілсін:
ДЭУ көшесі - Жібек жолы;
ПХГ көшесі – Қарақұм;
Газовик көшесі – Қарасу.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақыртөбе ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Макулбекова Айнур Алтынбековнаға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақыртөбе ауылдық округінің әкімі А. Абишев