О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 16 марта 2018 года № 30-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2018 года № 3756
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 12 марта 2018 года №30-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3733) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3648 опубликовано 30, 31 января и 1, 7, 10, 14 февраля 2018 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1:
по городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "212 294" заменить цифрами "481 731";
цифры "168 627" заменить цифрами "438 064";
в подпункте 2):
цифры "212 294" заменить цифрами "481 731";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "77 337" заменить цифрами "148 371";
цифры "72 861" заменить цифрами "143 898";
в подпункте 2):
цифры "77 337" заменить цифрами "148 371";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "80 014" заменить цифрами "93 222";
цифры "77 990" заменить цифрами "91 198";
в подпункте 2):
цифры "80 014" заменить цифрами "93 222";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "42 746" заменить цифрами "67 569";
цифры "41 006" заменить цифрами "65 829";
в подпункте 2):
цифры "42 746" заменить цифрами "67 569";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 30-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 3756 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы №30-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3733 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3648 болып тіркелген, 2018 жылғы 30, 31 қаңтардағы және 1, 7, 10, 14 ақпандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"212 294" сандары "481 731" сандарымен ауыстырылсын;
"168 627" сандары "438 064" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"212 294" сандары "481 731" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"77 334" сандары "148 371" сандарымен ауыстырылсын;
"72 861" сандары "143 898" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"77 334" сандары "148 371" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"80 014" сандары "93 222" сандарымен ауыстырылсын;
"77 990" сандары "91 198" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"80 014" сандары "93 222" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"42 746" сандары "67 569" сандарымен ауыстырылсын;
"41 006" сандары "65 829" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"42 746" сандары "67 569" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "51 130" заменить цифрами "79 129";
цифры "50 296" заменить цифрами "78 295";
в подпункте 2):
цифры "51 130" заменить цифрами "79 129".
Приложении 1 - 5 на 2018 год к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.

"51 130" сандары "79 129" сандарымен ауыстырылсын;
"50 296" сандары "78 295" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"51 130" сандары "79 129" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 2018 жылға арналған 1 - 5 қосымшалары осы шешімнің 1- 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
012
Строительство и реконструкция автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0
13
Прочие
2597
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2597
025
Расходы на новые инициативы
0
040
Реализация мероприятий для решения вопросов обустройства населенных пунктов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
2597
14
Обслуживание долга
0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
042
Обслуживание долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из районного (города областного значения) бюджета
0
15
Трансферты
0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
043
Бюджетные изъятия
0
044
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
0
046
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению местных исполнительных органов
0
047
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов на развитие, выделенных в истекшем финансовом году, разрешенных доиспользовать по решению Правительства Республики Казахстан
0
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
0
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
0
050
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с изменением фонда оплаты труда в бюджетной сфере
0
051
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
0
052
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
0
16
Погашение займов
0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0
045
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
0
13
Басқалар
2597
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2597
025
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар
0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға ауылдық елді мекендерді жайластыруды шешуге арналған іс-шараларды іске асыру
2597
14
Борышқа қызмет көрсету
0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
042
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, кенттің, ауылдық округ әкімі аппаратының аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
0
15
Трансферттер
0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
043
Бюджеттік алып коюлар
0
044
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
0
046
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген өткен қаржы жылында бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
0
047
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша толық пайдалануға рұқсат етілген, өткен қаржы жылында бөлінген, пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы даму трансферттерінің сомасын қайтару
0
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
0
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
0
050
Бюджет саласындағы еңбекақы төлеу қорының өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
051
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
0
052
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
0
16
Қарыздарды өтеу
0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0