О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 25 мая 2018 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 июня 2018 года № 3842
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Сарысуского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 33-2 "О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года №25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3829) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 26-2 "О бюджете города и сельских округов Сарысуского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3648 опубликовано 30, 31 января и 1, 7, 10, 14 февраля 2018 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1
По городу Жанатас:
в подпункте 1):
цифры "481 731" заменить цифрами "516 373";
цифры "438 064" заменить цифрами "472 706";
в подпункте 2):
цифры "481 731" заменить цифрами "516 373";
По Байкадамскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "148 371" заменить цифрами "148 653";
цифры "143 898" заменить цифрами "144 180";
в подпункте 2):
цифры "148 371" заменить цифрами "148 653";
По Жайылминскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "93 222" заменить цифрами "98 197";
цифры "91 198" заменить цифрами "96 173";
в подпункте 2):
цифры "93 222" заменить цифрами "98 197";
По Игиликскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "67 569" заменить цифрами "69 593";
цифры "65 829" заменить цифрами "67 853";
в подпункте 2):
цифры "67 569" заменить цифрами "69 593";
По Тогызкентскому сельскому округу:
в подпункте 1):

"2018-2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №26-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 34-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 маусымда № 3842 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы №33-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3829 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған Сарысу ауданының қала және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 26-2 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3648 болып тіркелген, 2018 жылғы 30, 31 қаңтардағы және 1, 7, 10, 14 ақпандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
Жаңатас қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"481 731" сандары "516 373" сандарымен ауыстырылсын;
"438 064" сандары "472 706" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"481 731" сандары "516 373" сандарымен ауыстырылсын;
Байқадам ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"148 371" сандары "148 653" сандарымен ауыстырылсын;
"143 898" сандары "144 180" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"148 371" сандары "148 653" сандарымен ауыстырылсын;
Жайылма ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"93 222" сандары "98 197" сандарымен ауыстырылсын;
"91 198" сандары "96 173" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"93 222" сандары "98 197" сандарымен ауыстырылсын;
Игілік ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"67 569" сандары "69 593" сандарымен ауыстырылсын;
"65 829" сандары "67 853" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"67 569" сандары "69 593" сандарымен ауыстырылсын;
Тоғызкент ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:

цифры "79 129" заменить цифрами "79 053";
цифры "78 295" заменить цифрами "78 219";
в подпункте 2):
цифры "79 129" заменить цифрами "79 053".
Приложения 1 - 5 на 2018 год к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 - 5 настоящего решения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономики, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развития местного самоуправления районного маслихата.

"79 129" сандары "79 053" сандарымен ауыстырылсын;
"78 295" сандары "78 219" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"79 129" сандары "79 053" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 2018 жылға арналған 1 - 5 қосымшалары осы шешімнің 1 - 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.