О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2018 года № 37-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 сентября 2018 года № 3944
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 25 августа 2018 года №26-2 "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 11 декабря 2017 года №18-3 "Об областном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3933) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 25-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3647 опубликовано 29 декабря 2017 года в районной газете "Сарысу"), следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1)

"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №25-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 37-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қыркүйекте № 3944 болып тіркелді
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2017 жылғы 11 желтоқсандағы № 18-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 25 тамыздағы №26-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3933 болып тіркелген) сәйкес, аудандық Шешім ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 25-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №3647 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсандағы аудандық "Сарысу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта
1) тармақшада

цифры "9 206 588" заменить цифрами "9 266 984";
цифры "8 237 326" заменить цифрами "8 297 722";
в подпункте 2)
цифры "9 234 042" заменить цифрами "9 294 408";
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по экономике, финансов, бюджету, агропромышленного комплекса, охраны окружающей среды и природопользования, развитие местного самоуправления районного маслихата.

"9 206 588" сандары "9 266 984" сандарымен ауыстырылсын;
"8 237 326" сандары "8 297 722" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
"9 234 042" сандары "9 294 408" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, агроөнеркәсіп кешені, қоршаған ортаны қорғау мен табиғатты пайдалану, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
396949
002
Программа занятости
229283
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10197
006
Оказание жилищной помощи
15270
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13762
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5827
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35145
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
40626
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
46839
464
Отдел образования района (города областного значения)
3520
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3520
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54568
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28450
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1916
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
16870
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3185
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4147
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1562488
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3500
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
3500
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
296986
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
295346
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1640
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
396949
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
229283
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10197
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15270
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13762
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5827
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
35145
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
40626
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
46839
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3520
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
3520
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54568
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28450
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1916
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
16870
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3185
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4147
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1562488
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3500
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
3500
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
296986
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
295346
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1640
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі