О переименовании улицы "Кенес" села Жайылма Жайылминского аульного округа
Решение акима Жайылминского аульного округа Сарысуского района Жамбылской области от 5 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 марта 2018 года № 3724
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан",  подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан  от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 24 ноября 2017 года  и с учетом мнения населения соответствующей территории аким Жайылминского аульного округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Кеңес" на улицу "Асанали Әшимов" села Жайылма Жайылминского аульного округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Жайылминского аульного округа Ш. Бейсенбайулы.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Жаркенов

Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылындағы "Кеңес" көшесінің атауын өзгерту туралы
Жамбыл облысы Сарысу ауданы Жайылма ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 наурызда № 3724 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 24 қарашадағы қорытындысы негізінде және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып Жайылма ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жайылма ауылдық округінің Жайылма ауылындағы "Кеңес" көшесі "Асанәлі Әшімов" көшесі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жайылма ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Ш. Бейсенбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Ж. Жаркенов