О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года №28 –2 "О бюджете города и сельских округов на 2018 – 2020 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 31 мая 2018 года № 36-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июня 2018 года № 3846.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Таласского районного маслихата от 24 мая 2018 года № 35-2 "О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2017 года № 27-2 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3827) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 28-2 "О бюджете города и сельских округов на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3639, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 1 января 2018 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "265 789" заменить цифрами "274 271";
цифры "10 853" заменить цифрами "13 903";
в подпункте 2):
цифры "265 789" заменить цифрами "274 271".
Приложения 2, 3, 4, 5 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 и 5 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет–ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата шестого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.

"2018 – 2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №28–2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 31 мамырдағы № 36-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымдағы № 3846 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 27-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 мамырдағы № 35-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3827 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018 – 2020 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы" Талас аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 28–2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3639 болып тіркелген, 2018 жылғы 1 қаңтардағы "Талас тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"265 789" сандары "274 271" сандарымен ауыстырылсын;
"10 853" сандары "13 903" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"265 789" сандары "274 271" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 2, 3, 4, 5 және 7 қосымшаларына өзгерістер осы шешімінің 1, 2, 3, 4 және 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда
мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.