О признании утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 28 марта 2014 года № 29-8 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Таласского районного маслихата"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 28 сентября 2018 года № 42-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 октября 2018 года № 3963
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Таласского районного маслихата от 28 марта 2014 года №29-8 "Об утверждении положения государственного учреждения "Аппарат Таласского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2170, опубликовано в газете "Талас тынысы" от 26 апреля 2014 года).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Рысбаева Сабыргали Абдрахимбаевича.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
М. Миралиев А. Тулебаев

"Талас аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 29-8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қыркүйектегі № 42-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 3963 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде тұпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Талас аудандық мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесінің ережесін бекіту туралы" Талас аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы №29-8 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2170 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 сәуірдегі "Талас тынысы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Рысбаев Сабырғали Әбдірахымбайұлына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық
сессиясының төрағасы мәслихат хатшысы
М.Миралиев А.Тулебаев