О бюджете города и сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 48-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 декабря 2018 года № 4052.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии c пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Таласский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города и сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1 - 10 в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 029 690 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 78 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 449 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 599 078,0 тенге;
2) затраты – 1 044 541 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 14 851 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 851 тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Таласского районного маслихата Жамбылской области от 02.04.2019 № 53-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 13.05.2019 № 55-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.07.2019 № 58-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 61-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 63-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Объем субвенции передавемые из райoнного бюджета городу Каратау и сельским округам на 2019 год в размере 175 216,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Каратау – 33 408,0 тысяч тенге
Ушаралскому сельскому округу – 20 324,0 тысяч тенге;
Акколскому сельскому округу – 20 109,0 тысяч тенге;
Бериккаринскому сельскому округу – 20 622,0 тысяч тенге;
Бостандыкскому сельскому округу – 19 751,0 тысяч тенге;
Кызылаутскому сельскому округу – 19 576,0 тысяч тенге;
Ойыкскому сельскому округу – 21 730,0 тысяч тенге;
С. Шакировскому сельскому округу – 19 696,0 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 48-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 4052 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қала және ауылдық округ бюджеттері 1-10 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 029 690 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 78 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 449 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсiмі – 599 078,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 044 541 мың теңге;
3) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14 851 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 851 теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 02.04.2019 № 53-2 (қолданысқа енгізіледі); 13.05.2019 № 55-2 (қолданысқа енгізіледі); 25.07.2019 № 58-2 (қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 61-2 (қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 63-2 (қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы аудандық бюджеттен Қаратау қаласына және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін субвенция көлемі 175 216,0 мың теңге, оның ішінде:
Қаратау қаласына – 33 408,0 мың теңге;
Үшарал ауылдық округіне - 20 324,0 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округіне – 20 109,0 мың теңге;
Берікқара ауылдық округіне – 20 622,0 мың теңге;
Бостандық ауылдық округіне – 19 751,0 мың теңге;
Қызыләуіт ауылдық округіне – 19 576,0 мың теңге;
Ойық ауылдық округіне – 21 730,0 мың теңге;
С.Шәкіров ауылдық округіне – 19 696,0 мың теңге.

3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, финансируемых из районного бюджета, работающим в сельской местности в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес 2019-2021 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарына қала жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлықақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес проценті мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

4. Утвердить перечень местных бюджетных программ на 2019 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 11.
5. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
6. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Несипбаев
Секретарь маслихата А. Тулебаев
Приложение 1 к решению
Таласского районного маслихата
от 21 декабря 2018 года № 48-2
Бюджет города Каратау на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Таласского районного маслихата Жамбылской области от 25.11.2019 № 63-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

4. Жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 11 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Несипбаев
Мәслихат хатшысы А. Тулебаев
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
Талас аудандық мәслихатының
№ 48-2 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Қаратау қаласының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 25.11.2019 № 63-2 (қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Соммасы, мың теңге
Атауы
1.КІРІСТЕР