О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года №22-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 25 мая 2018 года № 28-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 мая 2018 года № 3835
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Шуского районного маслихата 22 мая 2018, года № 27-2 "О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 21-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3825) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 26 декабря 2017 года № 22-2 "О бюджете города Шу и сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3655, опубликовано в районной газете "Шуская долина-Шу өңірі" от 27 января 2018 года) следующие изменения:
в пункте 1:
по Толебийскому сельскому округу:
в подпункте 1):
цифры "462 916" заменить цифрами "300 579";
цифры "406 313" заменить цифрами "243 976".
в подпункте 2):
цифры "462 916" заменить цифрами "300 579".
по городу Шу:
в подпункте 1):
цифры "502 418" заменить цифрами "513 962";
цифры "395 191" заменить цифрами "406 735".
в подпункте 2):

"2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 28-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 мамырдағы № 3835 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 21-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шу аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 27-2 шешімі негізінде (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3825 болып тіркелген) аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Шу қаласы және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Шу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 22-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінінде № 3655 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 қаңтардағы аудандық "Шу өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) тармақта:
Төлеби ауылдық округі бойынша:
1) тармақшада:
"462 916" сандары "300 579" сандарымен ауыстырылсын;;
"406 313" сандары "243 976" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:
"462 916" сандары "300 579" сандарымен ауыстырылсын.
Шу қаласы бойынша:
1) тармақшада:
"502 418" сандары "513 962" сандарымен ауыстырылсын;
"395 191" сандары "406 735" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшада:

цифры "502 418" заменить цифрами "513 962".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Секретарь маслихата
Б. Елеуов Е. Умралиев
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 25 мая 2018 года № 28-2
Приложение 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 26 декабря 2017 года № 22-2
Сельский бюджет на 2018 год Аксуского сельского округа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"502 418" сандары "513 962" сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2018 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа еңгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Елеуов
Мәслихат хатшысы Е. Өмірәлиев
Шу аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 мамырдағы
№ 28-2 шешіміне 1 қосымша
Шу аудандық мәслихатының
2017 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 22-2 шешіміне 1 қосымша
Ақсу ауылдық округінің 2018 жылға арналған ауылдық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5