О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 21 декабря 2018 года № 38-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 декабря 2018 года № 4059.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, cтатьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ :
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2019 год, в следующих объемах:
1) доходы – 21 434 251 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 272 852 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23 162 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 059 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 110 178 тысяч тенге;
2) затраты – 21 648 771 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 144 103 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 234 825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90 722 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 358 623 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 144 103 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 234 825 тысяч тенге;
погашение займов – 90 722 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 214 520 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Шуского районного маслихата Жамбылской области от 29.03.2019 № 44-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 08.05.2019 № 47-5 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.07.2019 № 49-4 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.09.2019 № 51-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 24.10.2019 № 52-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.11.2019 №54-2 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.12.2019 № 56-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть передаваемые на 2019 год объҰм субвенции из областного бюджета в размере 8 709 651 тысячи тенге;
3. Установить передаваемые из районного бюджета бюджетные субвенции на 2019 год в аппараты акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов в размере 267 469 тысячи тенге в том числе:
Алгинского аульного округа - 17 949 тысячи тенге;
Аксуского аульного округа - 18 168 тысячи тенге;

2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 38-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 4059 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21434251 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 272 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23 162 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28 059 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18110178 мың теңге;
2) шығындар – 21648771 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 144 103 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 234 825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90 722 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 358 623 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 358 623 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 234 825 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 90 722 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 214 520 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 29.03.2019 № 44-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 08.05.2019 № 47-5 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 23.07.2019 № 49-4 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 25.09.2019 № 51-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 24.10.2019 № 52-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 18.11.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі); 20.12.2019 № 56-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылы облыстық бюджет есебінен субвенция көлемі 8 709 651 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2019 жылға аудандық бюджеттен маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция 267 469 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Алға ауылдық округі – 17 949 мың теңге ;
Ақсу ауылдық округі – 18 168 мың теңге ;

Берликского аульного округа - 17 696 тысячи тенге;
Берликустемского аульного округа - 14 978 тысячи тенге;
Ески-Шуского аульного округа - 17 811 тысячи тенге;
Жанажолского аульного округа - 14 327 тысячи тенге;
Жанакогамского округа - 15 663 тысячи тенге;
Корагатинского аульного округа - 22 240 тысячи тенге;
село Конаева - 19 751 тысячи тенге;
Толебийского аульного округа - 51 151 тысячи тенге;
Шокпарского аульного округа - 21 517 тысячи тенге;
Город Шу - 36 218 тысячи тенге.
4. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2019-2021 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельских населенных пунктах финансируемых из районного бюджета в размере 25 процентов от оклада и тарифной ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
5. Утвердить объем резерва местного исполнительного органа района в размере 9010 тысяч тенге.

Бірлік ауылдық округі – 17 696 мың теңге;
Бірлікүстем ауылдық округі – 14 978 мың теңге;
Ескі- шу ауылдық округі – 17 811 мың теңге ;
Жаңажол ауылдық округі – 14 327 мың теңге;
Жаңақоғам ауылдық округі – 15 663 мың теңге;
Қорағаты ауылдық округі – 22 240 мың теңге ;
Қонаев ауылы – 19 751 мың теңге;
Төле би ауылдық округі – 51 151 мың теңге;
Шоқпар ауылдық округі – 21 517 мың теңге;
Шу қаласы – 36 218 мың теңге.
4. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2019-2021 жылдарға аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласыңың мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының 25 пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.
5. Ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 9 010 мың теңге көлемінде бекітілсін.

Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решением Шуского районного маслихата Жамбылской области от 18.11.2019 №54-2 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень объем выделенных денежных средств по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов согласно приложению 5.

Ескерту. 5 - тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 18.11.2019 № 54-2 (01.01.2019 қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2019 жылға арналған жергілікті бюджетті орындалу барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтің бағдарламалары бойынша бөлінген қаражат көлемдерінің тізімі 5-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить целевые трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 6.
9. Целевые текущие трансферты на 2019 год по программе аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельских округов определяются на основании постановления акимата Шуского района.
10. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике, финансов, бюджету, налогу, развитию местного самоуправления, природопользованию, промышленности, строительства, транспорта, связи, энергетики, развитии сельского хозяйства и предпринимательства и рассмотрению проектов договоров по закупу земельных участков и прочего недвижимого имущества.

8. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға аудандық бюджеттен маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округтерінің бағдарламалары бойынша берілетін трансферттердің бөлінуі Шу ауданы әкімінің қаулысы негізінде айқындалады.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет, салық, жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту, табиғатты пайдалану, өнеркәсіп салаларын, құрылысты, көлікті, байланысты, энергетиканы жетілдіру, ауыл шаруашылығы мен кәсіпкерлікті өркендету, жер учаскесін немесе өзге де жылжымайтын мүлікті сатып алу туралы шарттар жобаларына қарау жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

489384
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
870637
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3945
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3945
464
Отдел образования района (города областного значения)
8091126
003
Общеобразовательное обучение
7606259
006
Дополнительное образование для детей
484867
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
168199
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
168199
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1178015
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1178015
464
Отдел образования района (города областного значения)
585942
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
62129
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
213150
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3500
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37831
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению
21739
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
247593
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2927199
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2053414
005
Государственная адресная социальная помощь
2053414
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
775799
002
Программа занятости
447120
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
18249
006
Оказание жилищной помощи
8187
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57462
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6596
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

489384
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
870637
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3945
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3945
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
8091126
003
Жалпы білім беру
7606259
006
Балаларға қосымша білім беру
484867
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
168199
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
168199
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1178015
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1178015
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
585942
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62129
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
213150
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
37831
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
21739
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
247593
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2927199
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2053414
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2053414
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
775799
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
447120
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
18249
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
8187
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57462
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6596
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету

81551
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
80460
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
97014
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41751
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
10031
021
Капитальные расходы государственного органа
311
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
34784
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1240
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1700
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
7197
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
972
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
972
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2218923
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
93276
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8000
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
35583
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
49693
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
93244
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
93244
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
527221
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
5101
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
455220
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
66900
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
12107
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
11987
005
Капитальные расходы государственного органа
120
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

81551
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
80460
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
97014
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41751
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
10031
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
311
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
34784
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1240
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1700
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7197
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
972
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
972
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2218923
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
93276
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8000
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
35583
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
49693
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
93244
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
93244
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
527221
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
5101
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
455220
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
66900
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12107
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11987
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

39511
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
97020
015
Капитальные расходы государственного органа
52914
12
Транспорт и коммуникации
615669
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
554169
022
Развитие транспортной инфраструктуры
299169
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
142624
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
112376
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61500
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
61500
13
Прочие
1494640
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10316
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020
10316
452
Отдел финансов района (города областного значения)
168139
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9010
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
141409
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
17720
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
42097
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
42097
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
517390
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
503804
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

39511
013
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97020
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
52914
12
Көлiк және коммуникация
615669
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
554169
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
299169
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
142624
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
112376
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61500
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
61500
13
Басқалар
1494640
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10316
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10316
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
168139
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9010
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер";
141409
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17720
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
42097
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
42097
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
517390
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
503804
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

111999
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
111999
452
Отдел финансов района (города областного значения)
102340
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31425
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
642
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
70273
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
20836
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
20836
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
121995
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
19133
013
Капитальные расходы государственного органа
13000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
89862
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
466
040
Развитие объектов государственных органов
466
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
11553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
11553
02
Оборона
6000
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2500
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2500
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3500
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
500
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3000
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
5000
04
Образование
10422967
464
Отдел образования района (города областного значения)
1151789
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
363493
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

111999
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
111999
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
102340
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31425
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
642
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70273
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
20836
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20836
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
121995
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19133
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
13000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89862
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
466
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
466
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
11553
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және өнеркәсіпті дамытусаласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11553
02
Қорғаныс
6000
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2500
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2500
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3500
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
500
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3000
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
5000
04
Бiлiм беру
10422967
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1151789
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
363493
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер