О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 21 июня 2018 года № 31/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 июля 2018 года № 4840.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 октября 2017 года №637 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года №983 "Об утверждении реестра государственных услуг", акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Карагандинской области:
1) Постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года №45/10 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3407, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 сентября 2015 года, в газетах "Орталық Қазақстан" от 22 сентября 2015 года №149 (22034) и "Индустриальная Караганда" от 22 сентября 2015 года №131(21882));
2) постановление акимата Карагандинской области от 12 января 2017 года №02/01 "О внесении изменений в постановление акимата Карагандинской области от 12 августа 2015 года №45/10 "Об утверждении регламента государственной услуги "Принятие Республикой Казахстан прав на имущество негосударственных юридических лиц и физических лиц по договору дарения в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4144, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 февраля 2017 года, в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 февраля 2017 года №23 (22330) и "Индустриальная Караганда" от 25 февраля 2017 года №23(22136)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области.
3. Постановление акимата Карагандинской области "О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Карагандинской области" вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов

Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 21 маусымдағы № 31/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 шілдеде № 4840 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" заңдарына, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер тізілімін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі №983 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгізу туралы"Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 12 қазандағы №637 қаулысына сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы №45/10 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3407 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 22 қыркүйекте №149 (22034)"Орталық Қазақстан" және 2015 жылғы 22 қыркүйекте №131 (21882) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен сыйға тарту шарты бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың және жеке тұлғалардың мүлік құқықтарын Қазақстан Республикасының қабылдауы" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 тамыздағы №45/10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 12 қаңтардағы №02/01 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4144 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 ақпанда электрондық түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 25 ақпанда №23 (22330) "Орталық Қазақстан" және 2017 жылғы 25 ақпанда №23 (22136) "Индустриальная Караганда" газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасарына жүктелсін.
3. "Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы" Қарағанды облысы әкімдігінің қаулысы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов