Об областном бюджете на 2019-2021 годы
Решение ХХ сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 декабря 2018 года № 5089. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 253143867 тыс. тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 61111463 тыс. тенге;
неналоговым поступлениям – 2833967 тыс. тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8000 тыс. тенге;
поступлениям трансфертов – 189190437 тыс. тенге;
2) затраты – 253102220 тыс. тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9270570 тыс. тенге:
бюджетные кредиты – 16394300 тыс. тенге;
погашение бюджетных кредитов –7123730 тыс. тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 73500 тыс. тенге:
приобретение финансовых активов – 73500 тыс. тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тыс. тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9302423 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9302423 тыс. тенге:
поступление займов – 16394300 тыс. тенге;
погашение займов – 7198466 тыс. тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106589 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 28.11.2019 № 465 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть в составе поступлений областного бюджета на 2019 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
3. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов (городов областного значения) в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бухар-Жырауского района – 30 процентов, Каркаралинского, Осакаровского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Темиртау – по 50 процентов, Шетского района – 55 процентов, города Шахтинск – 77 процентов, Нуринского района – 86 процентов, Абайского района – 89 процентов, Актогайского района – 90 процентов, Жанааркинского района – 95 процентов, Улытауского района – 99 процентов, города Сатпаев – 100 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;
с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Абайского, Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, Улытауского, Шетского районов, городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Каражал, Приозерск, Сарань, Сатпаев, Темиртау, Шахтинск – по 100 процентов;

2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы ХХ сессиясының № 356 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 5089 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 253143867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 61111463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2833967 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 8000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 189190437 мың теңге;
2) шығындар – 253102220 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9270570 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 16394300 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7123730 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 73500 мың теңге:
қаржы активтерін сатып – 73500 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9302423 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9302423 мың теңге:
қарыздар түсімдері –16394300 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7198466 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106589 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 28.11.2019 № 465 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған облыстық бюджет түсімдерінің құрамында, республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған облыстық бюджетке, аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын:
Бұқар жырау ауданына – 30 пайыз, Қарқаралы, Осакаров аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына – 50 пайыздан, Шет ауданына – 55 пайыз, Шахтинск қаласына – 77 пайыз, Нұра ауданына – 86 пайыз, Абай ауданына – 89 пайыз, Ақтоғай ауданына – 90 пайыз, Жаңаарқа ауданына – 95 пайыз, Ұлытау ауданына – 99 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын:
Абай, Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров, Ұлытау, Шет аудандарына, Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Қаражал, Приозерск, Саран, Сәтбаев, Теміртау, Шахтинск қалаларына – 100 пайыздан;

2) по социальному налогу:
города Темиртау – 46 процентов, городов Балхаш, Жезказган, Каражал, Приозерск, Сарань, Шахтинск – по 50 процентов, города Караганды – 52 процента, Абайского, Бухар-Жырауского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского районов – по 70 процентов, Шетского района – 80 процентов, Актогайского, Жанааркинского районов – по 95 процентов, Улытауского района – 99 процентов, города Сатпаев -100 процентов.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 08.08.2019 № 437 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения), в сумме 52880083 тыс. тенге, в том числе:
Абайскому району – 3956367 тыс. тенге;
Актогайскому району – 2453774 тыс. тенге;
Бухар-Жыраускому району – 5471291 тыс. тенге;
Жанааркинскому району – 3382913 тыс. тенге;
Каркаралинскому району – 5003437 тыс. тенге;
Нуринскому району – 3417590 тыс. тенге;
Осакаровскому району – 4016599 тыс. тенге;
Шетскому району – 3844964 тыс. тенге;
городу Балхаш – 3436604 тыс. тенге;
городу Жезказган – 1064041 тыс. тенге;
городу Караганды – 847964 тыс. тенге;
городу Каражал – 1663490 тыс. тенге;
городу Приозерск – 1674640 тыс. тенге;
городу Сарань – 3413727 тыс. тенге;
городу Сатпаев – 4082497 тыс. тенге;
городу Темиртау – 1023448 тыс. тенге;
городу Шахтинск – 4126737 тыс. тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год объемы бюджетных изъятий из бюджета Улытауского района в сумме 2116635 тыс. тенге.
6. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) определяется на основании постановления акимата Карагандинской области.
7. Установить на 2019 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающим в сельской местности, финансируемым из областного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2) әлеуметтік салық бойынша:
Теміртау қаласына – 46 пайыз, Балқаш, Жезқазған, Қаражал, Приозерск, Саран, Шахтинск қалаларына – 50 пайыздан, Қарағанды қаласына – 52 пайыз, Абай, Бұқар жырау, Қарқаралы, Нұра, Осакаров аудандарына – 70 пайыздан, Шет ауданына – 80 пайыз, Ақтоғай, Жаңаарқа аудандарына – 95 пайыздан, Ұлытау ауданына – 99 пайыз, Сәтбаев қаласына – 100 пайыз.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 08.08.2019 № 437 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың мөлшері 52880083 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Абай ауданына – 3956367 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 2453774 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 5471291 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 3382913 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 5003437 мың теңге;
Нұра ауданына – 3417590 мың теңге;
Осакаров ауданына – 4016599 мың теңге;
Шет ауданына – 3844964 мың теңге;
Балқаш қаласына – 3436604 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 1064041 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 847964 мың теңге;
Қаражал қаласына – 1663490 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1674640 мың теңге;
Саран қаласына – 3413727 мың теңге;
Сәтбаев қаласына – 4082497 мың теңге;
Теміртау қаласына – 1023448 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 4126737 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған Ұлытау ауданынан облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алулардың көлемі 2116635 мың теңге сомасында қарастырылсын.
6. 2019 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін көрсетілген нысаналы трансферттер сомаларын бөлу Қарағанды облысы әкімдігі қаулысының негізінде анықталады.
7. 2019 жылға облыстық бюджеттен қаржыландырылатын, денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринарияның, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің осындай қызмет түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда лауазымдық айлықақылары мен тарифтік мөлшерлемелерін жиырма бес пайызға ұлғайту белгіленсін.

Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 28.02.2019 № 392 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить резерв акимата Карагандинской области на 2019 год в сумме 4512 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 26.09.2019 № 451 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2019 год, согласно приложению 6.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 28.02.2019 № 392 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
8. 2019 жылға арналған Қарағанды облысы әкімдігінің резерві 4512 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 26.09.2019 № 451 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
9. 2019 жылға арналған облыстық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

10. Установить, что в процессе исполнения бюджетов районов (городов областного значения) на 2019 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии М. Миргаязов
Секретарь областного маслихата С. Утешов
Приложение 1
к решению ХХ сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2018 года № 356
Областной бюджет на 2019 год

10. 2019 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалардың секвестрлеуге жатпайтыны 7-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
11. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы М. Миргаязов
Облыстық мәслихат хатшысы С. Утешов
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
ХХ сессиясының № 356 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджет

365 195
3
Специализированная медицинская помощь
2 132 032
253
Управление здравоохранения области
2 132 032
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 132 032
4
Поликлиники
25 614
253
Управление здравоохранения области
25 614
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
25 614
5
Другие виды медицинской помощи
69 846
253
Управление здравоохранения области
69 846
029
Областные базы специального медицинского снабжения
69 846
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 522 422
253
Управление здравоохранения области
5 522 422
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
215 983
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
353 699
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 287
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
75 106
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 215
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 869 132
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
17 084 649
1
Социальное обеспечение
12 389 602
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 106 687
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
797 163
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 400 645
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
128 351
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
678 143
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи

365 195
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 132 032
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 132 032
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 132 032
4
Емханалар
25 614
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
25 614
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
25 614
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
69 846
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
69 846
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
69 846
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 522 422
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 522 422
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
215 983
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
353 699
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 287
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
75 106
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 215
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 869 132
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
17 084 649
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
12 389 602
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 106 687
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
797 163
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 400 645
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
128 351
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
678 143
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 959 939
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
142 446
261
Управление образования области
2 282 915
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
2 050 024
037
Социальная реабилитация
232 891
2
Социальная помощь
922 274
256
Управление координации занятости и социальных программ области
922 274
003
Социальная поддержка инвалидов
913 094
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 772 773
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 624 826
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
144 227
007
Капитальные расходы государственного органа
4 420
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
133
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
58 714
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
13 913
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 207 735
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
26 995
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
458 583
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
39 609
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
34 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83 955
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
535 142

5 959 939
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
142 446
261
Облыстың білім басқармасы
2 282 915
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
2 050 024
037
Әлеуметтік сауықтандыру
232 891
2
Әлеуметтiк көмек
922 274
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
922 274
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
913 094
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 772 773
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 624 826
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
144 227
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 420
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
133
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
58 714
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
13 913
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 207 735
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
26 995
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
458 583
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
39 609
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
34 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
83 955
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
535 142

145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
17 000
263
Управление внутренней политики области
28 113
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113
270
Управление по инспекции труда области
119 834
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
119 834
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 683 893
1
Жилищное хозяйство
9 395 397
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
9 395 397
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 521 423
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 847 354
063
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 956 647
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
2 069 973
2
Коммунальное хозяйство
14 288 496
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
14 288 496
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
134 990
004
Газификация населенных пунктов
95 262
005
Капитальные расходы государственного органа
1 255
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
4 297 332
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4 546 624
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
617 867
038
Развитие коммунального хозяйства
900 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 066 433
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 040 530
129
Проведение текущих мероприятий по ликвидации последствий чрезвычайной ситуации в городе Арысь Туркестанской области

145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
119 834
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
119 834
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 683 893
1
Тұрғын үй шаруашылығы
9 395 397
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
9 395 397
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 521 423
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 847 354
063
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына берілетін нысаналы даму трансферттері
1 956 647
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 069 973
2
Коммуналдық шаруашылық
14 288 496
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 288 496
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 990
004
Елдi мекендердi газдандыру
95 262
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 255
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 297 332
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 546 624
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
617 867
038
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
900 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 066 433
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 040 530
129
Түркістан облысы Арыс қаласындағы төтенше жағдайлардың салдарын жою бойынша ағымдағы іс-шаралар өткізу

466 086
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 089 799
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 076
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 602 492
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
151 417
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
163 931
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 085 127
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
99 920
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
22 423
719
Управление ветеринарии области
260 033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
68 127
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 235
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
68 871
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря, для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
3 945
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
115 855
2
Водное хозяйство
74 857
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
74 857
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
74 857
3
Лесное хозяйство
510 911
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
510 911
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
503 494
006
Охрана животного мира
7 417
4
Рыбное хозяйство
11 340
255
Управление сельского хозяйства области

466 086
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
5 089 799
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 076
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
5 602 492
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
151 417
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
163 931
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 085 127
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
99 920
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
22 423
719
Облыстың ветеринария басқармасы
260 033
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 127
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 235
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
68 871
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарын, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
3 945
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 855
2
Су шаруашылығы
74 857
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
74 857
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
74 857
3
Орман шаруашылығы
510 911
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
510 911
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
503 494
006
Жануарлар дүниесін қорғау
7 417
4
Балық шаруашылығы
11 340
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы

1 274 987
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
848 664
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
7 320 394
4
Воздушный транспорт
198 883
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
198 883
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
198 883
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
7 014 450
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 014 450
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
92 278
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
2 007 870
011
Капитальные расходы государственного органа
34 110
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
4 880 192
13
Прочие
19 613 076
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
2 850 030
275
Управление предпринимательства области
1 838 795
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
92 430
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
28 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 447 778
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
221 667
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
21 920
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
27 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 011 235
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 011 235
9
Прочие
16 763 046
257
Управление финансов области
14 158 317
012
Резерв местного исполнительного органа области
4 512
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

1 274 987
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
848 664
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
7 320 394
4
Әуе көлiгi
198 883
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
198 883
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
198 883
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
7 014 450
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 014 450
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 278
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
2 007 870
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
34 110
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 880 192
13
Басқалар
19 613 076
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
2 850 030
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 838 795
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 430
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
28 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 447 778
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
221 667
027
027 Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
21 920
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 011 235
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
1 011 235
9
Басқалар
16 763 046
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 158 317
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
4 512
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

13 632 786
064
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
33 379
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
487 640
261
Управление образования области
153 959
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
153 959
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
499 527
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
499 527
273
Управление культуры, архивов и документации области
226 041
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
189 842
052
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 199
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 573 187
058
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 306 317
285
Управление физической культуры и спорта области
152 015
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
14
Обслуживание долга
186 753
1
Обслуживание долга
186 753
257
Управление финансов области
186 753
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов

13 632 786
064
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
33 379
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
487 640
261
Облыстың білім басқармасы
153 959
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
153 959
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
499 527
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
499 527
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
226 041
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
189 842
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
36 199
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 573 187
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
266 870
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 306 317
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
152 015
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
152 015
14
Борышқа қызмет көрсету
186 753
1
Борышқа қызмет көрсету
186 753
257
Облыстың қаржы басқармасы
186 753
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету

7 489
275
Управление предпринимательства области
7 489
009
Регулирование туристской деятельности
7 489
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
667 701
263
Управление внутренней политики области
264 417
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
264 417
273
Управление культуры, архивов и документации области
142 433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
142 433
283
Управление по вопросам молодежной политики области
260 851
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
159 848
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
101 003
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
93 020
1
Топливо и энергетика
93 020
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
93 020
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
93 020
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
9 106 837
1
Сельское хозяйство
8 411 449
255
Управление сельского хозяйства области
8 140 026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
163 114
002
Поддержка семеноводства
489 897
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
239 074
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 116
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
348 258
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
19 146
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
1 173 800
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
52 780
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
5 422
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
423 247
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства

7 489
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
7 489
009
Туристік қызметті реттеу
7 489
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
667 701
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
264 417
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
264 417
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
142 433
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
142 433
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
260 851
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
159 848
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
101 003
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
93 020
1
Отын және энергетика
93 020
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
93 020
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
93 020
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
9 106 837
1
Ауыл шаруашылығы
8 411 449
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 140 026
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
163 114
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
489 897
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
239 074
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 116
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
348 258
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
19 146
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
1 173 800
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
52 780
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
5 422
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
423 247
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау

14 854
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
12 057
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 797
Управление культуры, архивов и документации области
738 503
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
545 858
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 510
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
188 135
Управление физической культуры и спорта области
600 483
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
445 546
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 922
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
152 015
Управление по вопросам молодежной политики области
7 976
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5 485
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 491
Управление предпринимательства области
32 168
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 605
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 563
На предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
27 000
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
7 359
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 265
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6 094
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области

14 854
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
12 057
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2 797
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
738 503
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
545 858
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 510
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
188 135
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
600 483
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
445 546
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2 922
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
152 015
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
7 976
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5 485
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
2 491
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
32 168
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 605
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 563
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
27 000
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
7 359
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 265
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
6 094
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы

5 030
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 428
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 602
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
4 387
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 247
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 140
Управление ветеринарии области
4 597
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
972
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 625
Управление по мобилизационной подготовке области
30 028
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
28 257
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 771
Ревизионная комиссия области
11 542
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 388
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 154
Управление образования области
10 795 283
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
117 030
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 693 611
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
10 315
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
8 649 168
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
46 046
На увеличение размера стипендии обучающимся в организациях технического и профессионального образования по рабочим квалификациям за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
223 371
На размещение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим образованием для детей из многодетных и малообеспеченных семей за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

5 030
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 428
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 602
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
4 387
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 247
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 140
Облыстың ветеринария басқармасы
4 597
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
972
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 625
Облыстың жұмылдыру дайындығы басқармасы
30 028
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
28 257
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 771
Облыстың тексеру комиссиясы
11 542
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 388
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
10 154
Облыстың білім басқармасы
10 795 283
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
117 030
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 693 611
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
10 315
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 649 168
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
46 046
Жұмысшы біліктіліктері бойынша техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында білім алушыларға стипендия мөлшерін ұлғайтуға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
223 371
Көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балалары үшін жоғары білімі бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыруға Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

55 742
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
2 053 104
На увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел
232 361
На повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел
1 580 190
На выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних
79 965
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
108 473
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
52 115
Управление координации занятости и социальных программ области
9 039 256
На выплату государственной адресной социальной помощи
5 595 177
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
142 446
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
43 342
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
498 192
На услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
34 400
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 221 648
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
487 119
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7 752
Управление здравоохранения области
2 442 975
На пропаганду здорового образа жизни
178 296
На закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов
1 805 968
На реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД
353 699
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
93 593
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
11 419
Управление внутренней политики области
15 515
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

55 742
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 053 104
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға
232 361
Ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
1 580 190
Жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге
79 965
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
108 473
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
52 115
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 039 256
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
5 595 177
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
142 446
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
43 342
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
498 192
Кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге
34 400
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
2 221 648
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
9 180
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
487 119
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
7 752
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 442 975
Саламатты өмір салтын насихаттауға
178 296
Вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
1 805 968
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға
353 699
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
93 593
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
11 419
Облыстың ішкі саясат басқармасы
15 515
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға

8 434
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 281
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 800
Управление сельского хозяйства области
8 539 886
На возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
5 089 799
На субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
163 931
На субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
151 417
На субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 085 127
На субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 076
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 516
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
6 166
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
19 854
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
134 461
На повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельской местности
45 839
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
85 350
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 272
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 863 797
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
5 387 279
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 968
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
4 150
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

8 434
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 281
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 800
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
8 539 886
Инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге
5 089 799
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға
163 931
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға
151 417
Ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға
3 085 127
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру және сақтандыру шеңберінде субсидиялауға
22 076
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 516
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
6 166
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға
19 854
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
134 461
Орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге
45 839
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
85 350
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 272
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 863 797
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
5 387 279
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 968
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
4 150
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

470 400
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
500 493
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
227 915
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
610
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 098
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
266 870
Целевые трансферты на развитие:
21 604 787
в том числе:
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 564 725
На развитие транспортной инфраструктуры
1 564 725
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 442 476
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 693 411
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 958 633
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 215 432
На строительство жилых домов и общежитий для переселения жителей из зон обрушения
1 575 000
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 597 586
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 325 653
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
3 737 180
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
754 753
На развитие газотранспортной системы
2 400 000
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
1 080 000
На развитие теплоэнергетической системы
300 000
Бюджетные кредиты:
12 716 680
в том числе:
Управление сельского хозяйства области
6 058 251
Предоставление бюджетных кредитов для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
6 058 251
Управление экономики области
791 587
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
791 587
Управление предпринимательства области
866 516
На содействие развитию предпринимательства в областных центрах и моногородах
866 516
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 000 326
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 000 326
Приложение 5
к решению ХХ сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2018 года № 356
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2019 год

470 400
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
500 493
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
227 915
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
610
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
5 098
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
266 870
Нысаналы даму трансферттері:
21 604 787
оның ішінде:
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 564 725
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 564 725
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 442 476
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
2 693 411
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
1 958 633
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
2 215 432
Бұзылу аймақтарынан тұрғындарды көшіру үшін тұрғын үйлер мен жатақханалар құрылысына
1 575 000
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 597 586
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 325 653
Елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3 737 180
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
754 753
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
2 400 000
Шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1 080 000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
300 000
Бюджеттік кредиттер:
12 716 680
оның ішінде:
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 058 251
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
6 058 251
Облыстың экономика басқармасы
791 587
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
791 587
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
866 516
Облыстық орталықтарда, моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
866 516
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 000 326
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 000 326
Қарағанды облыстық мәслихатының
2018 жылғы 12 желтоқсандағы
ХХ сессиясының № 356 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 28.11.2019 № 465 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма (тыс.тенге)
1
2
Всего
89 937 657
в том числе:
Целевые текущие трансферты
51 613 163
Целевые трансферты на развитие
28 854 961
Бюджетные кредиты
9 469 533
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
51 613 163
в том числе:
Управление образования области
13 406 232
На апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
117 030
На реализацию государственного образовательного заказа в детских дошкольных организациях
137 907
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
403 554
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4 294 180
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
153 959
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
8 299 602
Управление координации занятости и социальных программ области
9 330 025
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Государственной программы продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
442 674
На аутсорсинг услуг частным агенствам занятости населения в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
52
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
92 416
На выплату государственной адресной социальной помощи
5 959 939
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
142 446
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
458 583
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 207 735
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180
Для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
17 000
Управление физической культуры и спорта области
217 110
На текущие расходы организаций спорта
65 095
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 28.11.2019 № 465 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
89 937 657
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
51 613 163
Нысаналы даму трансферттері
28 854 961
Бюджеттік кредиттер
9 469 533
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
51 613 163
оның ішінде:
Облыстың білім беру басқармасы
13 406 232
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
117 030
Мектепке дейінгі балалар ұйымдарында мемлекеттік білім тапсырысын іске асыруға
137 907
Цифрлік білім беру инфрақұрылымын құруға
403 554
Білім беру объектілерін күтіп ұстауға, материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4 294 180
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
153 959
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
8 299 602
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 330 025
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
442 674
Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде халықты жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне көрсетілетін қызметтер аутсорсингіне
52
"Өнімді жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге"
92 416
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
5 959 939
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
142 446
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
458 583
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
2 207 735
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
9 180
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
17 000
Дене шынықтыру және спорт басқармасы
217 110
Спорт ұйымдарының ағымдағы шығындарына
65 095
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға

004
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

004
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда науқасы ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін жақын жердегі денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру