Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год
Постановление акимата города Караганды от 24 января 2018 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 февраля 2018 года № 4602
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010) акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 ақпанда № 4602 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабының 1) тармақшасына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 6) тармақшасына, "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 бойынша тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от 2% до 4% для организаций независимо от организационно-правовой формы и формы собственности в процентном выражении от списочной численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И. Ю.

1. Ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары бар жұмыстардағы жұмыс орындарын есепке алмағанда, меншік нысанына және ұйымдастырушылық-құқықтық нысанына қарамастан, ұйымдарда жұмыс орындарының тізімдік санынан пайызбен көрсеткенде қосымшаға сәйкес мүгедектер үшін 2% - дан бастап 4% - ға дейінгі көлемде жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И. Ю. Любарскаяға жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров
Приложение
к постановлению акимата
города Караганды
от "24" 01 2018 года № 03/01
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Автогаз Трэйд"

3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров
2018 жылғы "24" 01 № 03/01
Қарағанды қаласы әкімдігінің
қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Қызметкерлердің тізімдік санынан алғандағы квотаның көлемі (%)
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1.
"Автогаз Трэйд" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі