О внесении изменений в решение XXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 - 2020 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 30 ноября 2018 года № 345. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5050
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXI сессии Карагандинского городского маслихата от 22 декабря 2017 года № 242 "О бюджете города Караганды на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4500, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2017 года № 158 (1888), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 5 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 896 738 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 34 511 768 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –3 473 990 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 949 469 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 961 511 тысяч тенге;
2) затраты – 60 032 398 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 392 720 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5 392 720 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 491 518 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 491 518 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 036 862 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 036 862 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 7 569 752 тысячи тенге;
погашение займов – 2 414 469 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 881 579 тысяч тенге.";

Қарағанды қалалық мәслихатының XXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 345 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5050 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XXI сессиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 242 "Қарағанды қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4500 болып тіркелген, 2017 жылғы 28 желтоқсандағы №158 (1888) "Взгляд на события" газетінде, 2018 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2018-2020 жылдарға арналған, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 896 738 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 34 511 768 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 3 473 990 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 949 469 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 961 511 мың теңге;
2) шығындар – 60 032 398 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 392 720 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 5 392 720 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 491 518 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 491 518 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 7 036 862 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 036 862 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 7 569 752 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 414 469 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 1 881 579 мың теңге.";

490
Отдел коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 392 720
053
Кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 392 720
IV.Сальдо по операциям с финансовыми активами:
-491 518
Категория
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
491 518
0 1
Поступления от продажи финансовых активов государства
491 518
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
491 518
Наименование
Сумма, тысяч тенге
V. Дефицит бюджета
-7 036 862
VI. Финансирование дефицита бюджета
7 036 862
Приложение 2
к решению ХХХІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "30" ноября 2018 года № 345
Приложение 4
к решению ХХІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "22" декабря 2017 года №242
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов бюджета города на 2018 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
22 611 817
в том числе:
Целевые текущие трансферты
7 644 380
Целевые трансферты на развитие
7 397 685
Бюджетные кредиты
7 569 752
Целевые текущие трансферты
7 644 380
в том числе:
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
129 472
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
204 495
На открытие кабинетов интеллектуальных игр
15 901
На подключение к широкополосному доступу интернета
11 288
На приобретение и доставка учебников
537 400
На ремонт объектов образования в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства продуктивной занятости
38 746
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
54 882
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов
743 231
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
86 401
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
600
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
84 287
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

490
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 392 720
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
5 392 720
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
-491 518
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3
4
5
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
491 518
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
491 518
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
491 518
Атауы
Сома, мың теңге
V. Бюджет тапшылығы
-7 036 862
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру
7 036 862
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "30" қарашадағы
ХХХІІ сессиясының
№ 345 шешіміне
2-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХХІ сессиясының
№242 шешіміне
4-қосымша
Қаланың 2018 жылға арналған бюджетінің түсімдері мен шығыстарының құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
22 611 817
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 644 380
Нысаналы даму трансферттері
7 397 685
Бюджеттік кредиттер
7 569 752
Ағымдағы нысаналы трансферттер
7 644 380
оның ішінде:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
129 472
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
204 495
Зияткерлік ойындар кабинеттерін ашуға
15 901
Мектептерді кең жолақты интернетке қосуға
11 288
Оқулықтарды сатып алу және жеткізуге
537 400
Өнімді жұмыспен қамтылуда жұмыспен қамту және кәсіпкерлікті дамыту Бағдарламасы бойынша білім беру объектілерін жөндеуге
38 746
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
54 882
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге
743 231
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
86 401
Білім беру ұйымдарындағы интернет-сайттарға автоматтандырылған мониторинг бағдарламасын орнатуға
600
Нәтижелі жұмыспен қамту және бұқаралық кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
84 287
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы аясында еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен еңбек дағдылары бойынша кадрларды қысқа мерзімді кәсіби оқытуға

151 405
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
4 304
На выплату государственной адресной социальной помощи
66 293
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3 920
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
170 018
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
492
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
41
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов на 2018 год
5 341 204
в том числе:
на средний ремонт дорог
4 098 199
на капитальный ремонт дорог
1 243 005
Целевые трансферты на развитие
7 397 685
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 722 204
На проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
103 302
На развитие коммунального хозяйства
787 872
На развитие объектов культуры
173 360
На развитие транспортной инфраструктуры
1 096 260
На строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 914 687
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 600 000
Бюджетные кредиты
7 569 752
в том числе:
На проектирование и (или) строительство жилья
2 177 032
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
5 392 720
Приложение 3
к решению ХХХІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "30" ноября 2018 года № 345
Приложение 5
к решению ХХІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "22" декабря 2017 года №242
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2018 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1 447 011
01
Государственные услуги общего характера
123 009
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123 009
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
123 009
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

151 405
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмсалған жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
4 304
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
66 293
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс бойынша кеңес берушілер мен ассистенттер енгізуге
3 920
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
170 018
Ауыл шаруашылығының аса қауіпті инфекциялық ауруға шалдыққан жануарларының санитарлық союын жүргізуге құнын иелеріне өтеуге
492
Ветеринариялық препараттарды егу, сақтау және тасымалдау бойынша қызмет көрсетуге
41
2018 жылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
5 341 204
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
4 098 199
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 243 005
Нысаналы даму трансферттері
7 397 685
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
1 722 204
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
103 302
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
787 872
Мәдениет объектілерін дамытуға
173 360
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 096 260
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
1 914 687
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1 600 000
Бюджеттік кредиттер
7 569 752
оның ішінде:
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
2 177 032
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
5 392 720
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "30" қарашадағы
ХХХІІ сессиясының
№ 345 шешіміне
3-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХХІ сессиясының
№ 242 шешіміне
5-қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2018 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1 447 011
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
123 009
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123 009
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
123 009
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер