Об объявлении чрезвычайной ситуации объектового масштаба
Решение акима города Жезказган Карагандинской области от 14 марта 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 марта 2018 года № 4659.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", на основании протокола № 1 внеочередного заседания комиссии города Жезказган по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 21 февраля 2018 года, аким города Жезказган РЕШИЛ:
1. В связи с возможной угрозой возникновения аварийной ситуации, которая может повлечь за собой человеческие жертвы, в доме № 11 по улице Жеңіс города Жезказган объявить на объекте чрезвычайную ситуацию объектового масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима города Жезказган Орынбаева Н.С.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Ахметов Б.

Объектілік масштабтағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 наурызда № 4659 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасындағы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасындағы 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 бабына және 50 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Жезқазған қаласының төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою жөніндегі комиссияның кезектен тыс отырысының 2018 жылғы 21 ақпандағы № 1 хаттамасы негізінде, Жезқазған қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қаласы Жеңіс көшесіндегі № 11 үйде адам өліміне әкеліп соғуы мүмкін авариялық жағдайдың туындау қаупі ықтималдығына байланысты объектіде объектілік масштабтағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары Н. Орынбаев тағайындалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласы әкімі Б. Ахметов