О внесении изменений и дополнений в решение XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 16/156 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 17 апреля 2018 года № 21/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 апреля 2018 года № 4739. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2017 года №16/156 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4517, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года, в газете "Сарыарқа" от 12 января 2018 года №02 (8065), 19 января 2018 года №03 (8066), в газете "Жезказганский вестник" 12 января 2018 года №1 (207), 19 января 2018 года №2 (208) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объҰмах:
1) доходы –11901048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –7116863 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45019 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –53156 тысяч тенге;
поступления трансфертов–4686010 тысяч тенге;
2) затраты – 12648717 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 368721 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 400029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31308 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1116390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1116390 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 400029 тысяч тенге;
погашения займов – 31308 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 747669 тысяч тенге.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVI сессиясының № 16/156 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 21/194 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 сәуірде № 4739 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVI сессиясының №16/156 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4517 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 12 қаңтардағы №02 (8065), 2018 жылғы 19 қаңтардағы №03 (8066), "Сарыарқа" газетінде, 2018 жылғы 12 қаңтардағы №1 (207), 2018 жылғы 19 қаңтардағы №2 (208) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11901048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7116863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45019 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53156 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4686010 мың теңге;
2) шығындар - 12648717 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 368721 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 400029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31308 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1116390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1116390 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 400029 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31308 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 747669 мың теңге.";

дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3. Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет Кенгирского сельского округа согласно приложению 8.";
дополнить приложением 8 согласно приложению 3 к настоящему решению;
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии, секретарь городского маслихата С.Медебаев
Приложение 1
к решению XXI сессии Жезказганского городского маслихата
от 17апреля 2018 года № 21/194
Приложение 1
к решению XVI сессии Жезказганского городского маслихата
от 25 декабря 2017 года № 16/156
Бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

келесі мазмұндағы 3-1 тармағымен толықтырылсын:
"3-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің шығыстары құрамында 8 қосымшаға сәйкес Кеңгір ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
осы шешімге 3 қосымшаға сәйкес 8 қосымшамен толықтырылсын;
аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, қалалық мәслихаттың хатшысы С.Медебаев
Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 17 сәуірдегі
XXI сессиясының №21/194 шешіміне
1 қосымша
Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы
XVI сессиясының №16/156 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

1515345
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37800
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
148536
012
Капитальные расходы государственного органа
1500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38673
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16188
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1271746
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
772107
1
Социальное обеспечение
61343
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
48119
005
Государственная адресная социальная помощь
48119
464
Отдел образования района (города областного значения)
13224
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10679
031
Государственная поддержка по содержанию детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2545
2
Социальная помощь
572646
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
541913
002
Программа занятости
169893
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3800
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59632
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2347
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
51589
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114340
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103202
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35733
464
Отдел образования района (города областного значения)

1515345
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37800
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
148536
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38673
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16188
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1271746
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
772107
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
61343
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
48119
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
48119
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13224
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10679
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасалық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2545
2
Әлеуметтiк көмек
572646
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
541913
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
169893
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59632
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2347
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
51589
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114340
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
103202
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35733
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі