О внесении изменений в решение XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 16/156 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Жезказганского городского маслихата Карагандинской области от 22 мая 2018 года № 23/213. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 мая 2018 года № 4795
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жезказганский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVI сессии Жезказганского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 16/156 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4517, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года, в газете "Сарыарқа" от 12 января 2018 года № 02 (8065), 19 января 2018 года № 03 (8066), в газете "Жезказганский вестник" 12 января 2018 года № 1 (207), 19 января 2018 года № 2 (208) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 12613505 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7116863 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45019 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 53156 тысяч тенге;
поступления трансфертов– 5398467 тысяч тенге;
2) затраты – 13533954 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 368721 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 400029 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 31308 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1289170 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1289170 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 572809 тысяч тенге;
погашения займов – 31308 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 747669 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4.Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2018 год предусмотрены целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного и республиканского бюджетов в сумме 4101247 тысяч тенге.";

Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVI сессиясының № 16/156 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 23/213 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4795 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жезқазған қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жезқазған қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы XVI сессиясының №16/156 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4517 тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 02 (8065), 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 03 (8066), "Сарыарқа" газетінде, 2018 жылғы 12 қаңтардағы № 1 (207), 2018 жылғы 19 қаңтардағы № 2 (208) "Жезказганский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –12613505 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7116863 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45019 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53156 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –5398467 мың теңге,
2) шығындар – 13533954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 368721 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 400029 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 31308 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1289170 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1289170 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 572809 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 31308 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 747669 мың теңге.";
4 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"4. 2018 жылға арналған қалалық бюджеттің түсімдерінің құрамында облыстық және республикалық бюджеттерден 4101247 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер мен даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін.";

1515469
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
37862
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
148536
012
Капитальные расходы государственного органа
1500
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
38673
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
902
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
16250
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1271746
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
745376
1
Социальное обеспечение
36343
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23119
005
Государственная адресная социальная помощь
23119
464
Отдел образования района (города областного значения)
13224
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10679
031
Государственная поддержка по содержанию детей- сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2545
2
Социальная помощь
570823
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
540090
002
Программа занятости
167779
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3800
006
Оказание жилищной помощи
1377
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
59632
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2347
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
51709
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
114748
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
103202
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35496
464
Отдел образования района (города областного значения)

1515469
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37862
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
148536
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
38673
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
902
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
16250
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1271746
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
745376
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
36343
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23119
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
23119
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13224
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10679
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасалық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2545
2
Әлеуметтiк көмек
570823
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
540090
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
167779
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3800
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1377
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
59632
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2347
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
51709
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
114748
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
103202
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35496
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

15039
4
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
36551
увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
18594
расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
17957
5
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе
35438
частичное субсидирование заработной платы
13312
молодежная практика
21645
предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес идей
481
6
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2771
7
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
822
8
На выплату государственной адресной социальной помощи
15574
9
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
78554
10
На аутсорсинг услуг частным агентствам занятости населения в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
1063
11
На внедрение привлекательной системы оплаты труда в центрах занятости населения
2957
12
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
70570
13
На установку программы автоматизированного мониторинга интернет-сайтов в организациях образования
480
14
На содержание, укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования, в том числе:
583100
ремонт объектов
578100
окрытие кабинетов интеллектуальных игр
5000
15
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов, в том числе:
899246
средний ремонт дорог
899246
16
На жилищно-коммунальное хозяйство
162500
17
На оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
321
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
2042651
18
Строительство школы на 900 мест в г.Жезказган
269723
19
Строительство 4-этажного 36-квартирного жилого дома по ул.Сатпаева 70Б, квартал 66, г.Жезказган
307634
20
Строительство 5-этажного 30-квартирного жилого дома по ул.Гагарина, 70/4 в квартале 74 города Жезказган
81591
21
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г.Жезказган, 2 очередь
297786
22
Реконструкция внутригородских водопроводных сетей г.Жезказган, 3 очередь
312214
23
Реконструкция магистрального водовода с. Талап г.Жезказган
173451
24
Реконструкция хозяйственно-питьевых очистных сооружений г. Жезказган, 1 очередь

15039
4
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, оның ішінде:
36551
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту
18594
техникалық көмекші (орын толтырушы) құралдарының тізбесін кеңейту
17957
5
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
35438
еңбекақы төлемін ішінара субсидиялау
13312
жастар практикасы
21645
жаңа бизнес идеяларды іске асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсыну
481
6
Жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2771
7
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
822
8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
15574
9
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында сұранысқа ие мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмыс кадрларын қысқа кәсіби оқытуға
78554
10
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде жеке жұмысқа орналастыру агенттіктеріне қызмет көрсету аутсорсингіне
1063
11
Жұмыспен қамту орталықтарында еңбек төлемі жүйесінің тартымдылығын енгізуге
2967
12
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
70570
13
Білім беру ұйымдарында интернет-сайттардың автоматтандырылған мониторингі бағдарламасын орнатуға
480
14
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын күту, күшейту және жөндеу жүргізуге, оның ішінде:
583100
нысандарды жөндеу
578100
интеллектуалдық ойындар кабинеттерін ашу
5000
15
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге, оның ішінде:
899246
жолдарды орташа жөндеу
899246
16
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
162500
17
Ветеринарлық препараттарды егу, тасымалдау және сақтау бойынша қызмет көрсетуге
321
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
2042651
18
Жезқазған қаласындағы 900 орынға арналған мектептің құрылысы
269723
19
Жезқазған қаласының 66 кварталдағы Сәтбаев көшесі,70Б 4 қабатты 36 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
307634
20
Жезқазған қаласының 74 кварталдағы Гагарин көшесі, 70/4 5 қабатты 30 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы
81591
21
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 2- кезең
297786
22
Жезқазған қаласының қалаішілік су құбырлары желілерін қайта жаңартуға, 3- кезең
312214
23
Жезқазған қаласының Талап селосындағы магистральді су тартқышты қайта құрылымдау
173451
24
Жезқазған қаласының шаруашылық - ауыз суды тазартқыш қондырғыларын қайта құрылымдау, 1-кезең