О внесении изменений и дополнений в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 3 марта 2018 года № 23/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 марта 2018 года № 4645. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4523, опубликовано в газете "Семья" от 8 января 2018 года № 1, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 430 000 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 919 933 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 33 916 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 665 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 392 486 тысяч тенге;
2) затраты – 15 960 602 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 3000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге; поступления от продажи финансовых активов государства – 3 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1 527 602 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 527 602 тысяч тенге в том числе:
используемые остатки бюджетных средств - 1 527 602 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов в сумме 2 231 тысяч тенге.";
3) пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города Темиртау на 2018 год в сумме 104 656 тысяч тенге.";

Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 3 наурыздағы № 23/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 наурызда № 4645 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы 21 сессиясының № 21/4 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 болып тіркелген, 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 10 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 14 430 000 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша – 10 919 933 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 33 916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 83 665 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3 392 486 мың теңге;
2) шығындар – 15 960 602 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 3 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1 527 602 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 1 527 602 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 527 602 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 1-1 тармағымен толықтырылсын:
"2018 жылға арналған қалалық бюджетте 2 231 мың теңге сомасындағы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару көзделсін.";
3) 7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Теміртау қаласы жергілікті атқарушы органының 2018 жылға арналған резерві 104 656 мың теңге сомасында бекітілсін.";

4) дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Актау на 2018 год в общей сумме 32 699 тысяч тенге согласно приложению 6.";
5) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
6) дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Ю. Сарсенбаева
Секретарь маслихата А. Ломакин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов города Темиртау"
А. Сыдыкова
"3" марта 2018 года
Приложение 1
к решению 23 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "3" марта 2018 года № 23/4
Приложение 1
к решению 21 сессии Темиртауского
городского маслихата
от "25" декабря 2017 года № 21/4
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4) келесі мазмұндағы 9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2018 жылға арналған қалалық бюджетте Ақтау кентінің бюджетіне жалпы 32 699 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер 6-қосымшаға сәйкес көзделсін.";
5) көрсетілген шешімге 1-қосымша осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
6) көрсетілген шешім осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ю. Сарсенбаева
Мәслихат хатшысы А. Ломакин
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А. Сыдықова
2018 жылғы "3" наурыз
Теміртау қалалық мәслихатының
2018 жылғы "3" наурыздағы
23 сессиясының № 23/4 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қалалық мәслихатының
2017 жылғы "25" желтоқсандағы
21 сессиясының № 21/4 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер