О внесении изменений и дополнений в решение 22 сессии Темиртауского городского маслихата от 28 декабря 2017 года № 22/4 "О бюджете поселка Актау на 2018 - 2020 годы"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 16 марта 2018 года № 24/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 марта 2018 года № 4669. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением 23 сессии Темиртауского городского маслихата от 3 марта 2018 года № 23/4 "О внесении изменений и дополнений в решение 21 сессии Темиртауского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 21/4 "О городском бюджете на 2018-2020 годы", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 22 сессии Темиртауского городского маслихата от 28 декабря 2017 года № 22/4 "О бюджете поселка Актау на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4549, опубликовано в газете "Семья" от 25 января 2018 года № 1 (08), опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года), следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Актау на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 246 687 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 11 363 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 9 919 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 225 405 тысяч тенге;
2) затраты - 246 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть в составе бюджета поселка Актау на 2018 год целевые трансферты из городского бюджета в сумме 32 699 тысяч тенге согласно приложению 4";

Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 22 сессиясының № 22/4 "Ақтау кентінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 24/4 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 наурызда № 4669 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қалалық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы 22 сессиясының № 22/4 "Ақтау кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4549 болып тіркелген, 2018 жылғы 25 қаңтардағы № 1 (08) "Семья" газетінде жарияланған, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 18 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау кентінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер - 246 687 мың теңге,оның ішінде:
салықтық түсiмдер бойынша - 11 363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9 919 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 225 405 мың теңге;
2) шығындар - 246 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 2-1 тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Ақтау кентінің 2018 жылға арналған бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен берілетін 32 699 мың теңге сомасындағы нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.";