Об образовании избирательных участков в городе Темиртау
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 декабря 2018 года № 5031. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 24.06.2020 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки в городе Темиртау согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима города Темиртау согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Темиртау.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Г. Ашимов
Приложение 1
к решению акима города
Темиртау
от "29" ноября 2018 года
№ 2
Избирательные участки в городе Темиртау
Избирательный участок № 311
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 23 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Мира, дома №№ 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24/2, 24/4, 24А, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1; микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 37, 38, 39, 75, 95, 96; улица Гайдара, дома №№ 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9/1, 9, 11, 11/1; улица Калинина, дома №№ 54, 57, 59, 59/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76/2; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица 1-ая Кольцевая, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76; улица 4-ая Кольцевая, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97; улица Крупской, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 39, 41, 43/1, 44, 51, 76/2; улица Матросова, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А, 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114; улица Молодежная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15; улица Морозова, дома №№ 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20; улица Нуркена Абдирова, дома №№ 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28; улица Сергея Лазо, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 39, 41; улица Ушинского, дома №№ 3, 5, 9; 91А квартал, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83; 91Б квартал, дома №№ 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74.
Избирательный участок № 312
Центр - коммунальное государственное учреждение "Темиртауский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области по адресу: улица Димитрова, 1.

Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 5031 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2020 жылғы 24 маусымдағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 24.06.2020 № 1 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Осы шешімге 1-қосымшаға сәйкес Теміртау қаласында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімге 2-қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімінің
2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 2 шешіміне
1-қосымша
Теміртау қаласының сайлау учаскелері
№ 311 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 1, 2, 2/2, 2/3, 2/4, 3/1, 4, 5, 6, 7, 7А, 7/5, 8, 8/1, 9, 10, 11, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 19/1, 21, 24, 24/2, 24/4, 24А, 25/1, 26, 27/1, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 46, 47, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 48/4, 49/1 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 37, 38, 39, 75, 95, 96 үйлер; Гайдар көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 8/1, 8А, 9/1, 9, 11, 11/1 үйлер; Калинин көшесі, №№ 54, 57, 59, 59/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 66/2, 67, 67/1, 68/1, 68/2, 69, 70, 70/2, 72, 72/2, 74, 74/2, 74/4, 76/2 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 50, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; 1-ші Кольцевая көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 3/5, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 46, 46А, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76 үйлер; 4-ші Кольцевая көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 97 үйлер; Крупская көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 3, 3/1, 5, 5/1, 6, 7/1, 8А, 9/1, 10, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 17/1, 19, 19/1, 21, 21/1, 21/2, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29А, 30, 39, 41, 43/1, 44, 51, 76/2 үйлер; Матросов көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33А , 33Б, 34, 35, 36, 37, 37А, 37Б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 75А, 76, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 99, 100, 114 үйлер; Молодежная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15 үйлер; Морозов көшесі, №№ 2, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлер; Нүркен Абдиров көшесі, №№ 2, 4, 4/2, 5, 6, 7, 9, 10, 10/1, 11, 12, 12/1, 13, 14, 14/1, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28 үйлер; Сергей Лазо көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 20/1, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 34/2, 34/3, 35, 37, 39, 41 үйлер; Ушинский көшесі, №№ 3, 5, 9 үйлер; 91А квартал, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 24/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83 үйлер; 91Б квартал, №№ 3, 9, 12, 13, 15, 16, 17, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 74 үйлер.
№ 312 сайлау учаскесі
Орталығы - Димитров көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысының білім басқармасының "Теміртау индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: проспект Строителей, дома №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57; улица Димитрова, дома №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10; улица Калинина, дома №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 34, 36, 46; улица Победы, дома №№ 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9; улица Фурманова, дома №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16.
Избирательный участок № 313
Центр – коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа № 5 имени Габидена Мустафина города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Строителей, 27/1.
В границах: проспект Республики, дома №№ 5, 7, 9/1, 11, 11/1; проспект Строителей, дома №№ 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35; улица Димитрова, дома №№ 12, 14, 14/1, 16/1, 18; улица Калинина, дома №№ 29, 31, 33, 35; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30; улица Победы, дома №№ 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/2, 21.
Избирательный участок № 314
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 11 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 21/1.
В границах: проспект Комсомольский, дома №№ 53/1, 55/2; проспект Республики, дома №№ 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27; микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 12А, 12Б, 12В, 13, 14; улица Блюхера, дома №№ 21, 25, 27, 29, 31, 32/2, 33, 33/1; улица Димитрова, дома №№ 13, 13/1, 13/2; улица Калинина, дома №№ 28, 30, 32, 32/1, 34, 36/1.
Избирательный участок № 315
Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа № 5 имени Габидена Мустафина города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Строителей, 27/1.
В границах: проспект Республики, дома №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2; проспект Строителей, дома №№ 1А, 1Б, 3/1, 13, 17; улица Байсеитовой, дома №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 12, 14, 14/1; улица Коммунаров, дома №№ 1, 3, 5, 8Б; улица Мичурина, дома №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 23; станция Металлургическая, дома №№ 1, 3, 7, 7/1, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 37, 38, 39, 42.
Избирательный участок № 316
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 117 квартал, дома №№ 3А, 4, 5; проспект Республики, дома №№ 10, 12, 14; проспект Строителей, дома №№ 12, 14, 14/1, 18; улица Калинина, дома №№ 7, 11, 13, 15, 15/1, 17; улица Коммунаров, дома №№ 9, 11, 13; улица Мичурина, дома №№ 41, 43, 43А (детский дом), 45, 47; станция Жана-Аул, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36; 17 километр, дома №№ 4, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 36, 37, 38А, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59, 63; улица Байсеитовой: 10, 12, 14, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1, 23/2, 25.
Избирательный участок № 317
Центр - управление капитального строительства АО "АрселорМиттал Темиртау" по адресу: улица Блюхера, 13.
В границах: проспект Республики, дома №№ 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18;
улица Блюхера, дома №№ 1, 9, 11, 11/1; улица Калинина, дома №№ 1/1, 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/2; улица Коммунаров, дома №№ 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36; станция Карьерная, 8 марта дома №№ 1, 1Б, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10; 70 квартал, дома №№ 21, 21А, 22, 22А.
Избирательный участок № 318

Шекаралар: Строителей даңғылы, №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Димитров көшесі, №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10 үйлер; Калинин көшесі, №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 34, 36, 46 үйлер; Победа көшесі, №№ 1, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер; Фурманов көшесі, №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер.
№ 313 сайлау учаскесі
Орталығы – Строителей даңғылы, 27/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №5 Ғабиден Мұстафин атындағы қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 5, 7, 9/1, 11, 11/1 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 20, 21, 23, 23/1, 25, 27, 29, 29/1, 29/2, 33, 33/1, 35 үйлер; Димитров көшесі, №№ 12, 14, 14/1, 16/1, 18 үйлер; Калинин көшесі, №№ 29, 31, 33, 35 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 20, 20/1, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26/1, 26/2, 28, 28/1, 30 үйлер; Победа көшесі, №№ 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 15, 15/1, 15/2, 19, 19/2, 21 үйлер.
№ 314 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 21/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №11 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 53/1, 55/2 үйлер; Республика даңғылы, №№ 17, 19, 19/1, 21, 23, 25, 25/1, 27 үйлер; Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 12А, 12Б, 12В, 13, 14 үйлер; Блюхер көшесі, №№ 21, 25, 27, 29, 31, 32/2, 33, 33/1 үйлер; Димитров көшесі, №№ 13, 13/1, 13/2 үйлер; Калинин көшесі, №№ 28, 30, 32, 32/1, 34, 36/1 үйлер.
№ 315 сайлау учаскесі
Орталығы - Строителей даңғылы, 27/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының Ғабиден Мұстафин атындағы № 5 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 1А,1Б, 3/1, 13, 17 үйлер; Байсейітова көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 12, 14,14/1 үйлер; Коммунаров көшесі, №№ 1, 3, 5, 8Б үйлер; Мичурин көшесі, №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 23 үйлер; Металлургическая станциясы, №№ 1, 3, 7, 7/1, 6, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 32, 37, 38, 39, 42 үйлер.
№ 316 сайлау учаскесі
Орталығы – Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 117 квартал, №№ 3А, 4, 5 үйлер; Республика даңғылы, №№ 10, 12, 14 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 12, 14, 14/1, 18 үйлер; Калинин көшесі, №№ 7, 11, 13, 15, 15/1, 17 үйлер; Коммунаров көшесі, №№ 9, 11, 13 үйлер; Мичурин көшесі, №№ 41, 43, 43А (балалар үйі), 45, 47 үйлер; Жаңа-Ауыл станциясы, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 17, 29, 36 үйлер; 17 километр, №№ 4, 6, 7, 8, 9, 11, 14, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 36, 37, 38А, 45, 48, 48А, 49, 50, 51, 59, 63 үйлер; Байсейітова көшесі: 10, 12, 14, 17,19, 19/1, 19/2, 23, 23/1, 23/2, 25.
№ 317 сайлау учаскесі
Орталығы –Блюхер көшесі, 13 мекенжайдағы "АрселорМиттал Теміртау" АҚ күрделі құрылыс басқармасы.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 16, 16/1, 16/2, 16/3, 18 үйлер; Блюхер көшесі, №№ 1, 9, 11, 11/1 үйлер; Калинин көшесі, №№ 1/1, 8/1, 10, 12, 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/2 үйлер; Коммунаров көшесі, №№ 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 23, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 32, 32/1, 34, 36 үйлер; Карьерная станциясы, 8 марта көшесі №№ 1, 1Б, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 10 үйлер; 70 квартал, №№ 21, 21А, 22, 22А үйлер.
№ 318 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 70 квартал, дома №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18.
Избирательный участок № 319
Центр – республиканское государственное предприятие "Карагандинский государственный индустриальный университет" по адресу: проспект Республики, 30.
В границах: 70 квартал, дома №№ 2, 3, 4Б, 5; 71 квартал, дома №№ 1, 1A, 1Б, 2, 31, 43Б, общежитие профессионального лицея № 31; проспект Республики, дома №№ 26, 26А, 26/1, 26/2, 29, 31, 33; улица Коммунаров, дома №№ 35, 37, 39, 41, 43А; улица Чайковского, дома №№ 20, 22/3.
Избирательный участок № 320
Центр – частное учреждение "Гимназия имени Аубакирова", по адресу: проспект Республики, 37/2.
В границах: проспект Комсомольский, дома №№ 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2; проспект Республики, дома №№ 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 43, 43/1, 43/2; улица Чайковского, дома №№ 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26; улица Димитрова: 28, 30, 30/1, 32, 32/1, 32/2, 34, 36.
Избирательный участок № 321
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 21 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 34/1.
В границах: проспект Комсомольский, дома №№ 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1; улица Димитрова, дома №№ 38, 40, 42.
Избирательный участок № 322
Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 2 микрорайон.
В границах: проспект Комсомольский, дома №№ 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1; проспект Республики, дома №№ 38, 40, 42, 47; улица Димитрова, дома №№ 48, 48/1.
Избирательный участок № 323
Центр - коммунальное государственное учреждение "Женская гимназия города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 2 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1; улица Димитрова, дома №№ 60, 62, 64, 66.
Избирательный участок № 324
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 20 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 58/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 7/4А, 7/4Б, 7/5; улица Димитрова, дома №№ 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1.
Избирательный участок № 325
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 20 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Димитрова, 58/2.

Орталығы - Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 70 квартал, №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18 үйлер.
№ 319 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 30 мекенжайдағы "Қарағанды мемлекеттік индустриялық университеті" республикалық мемлекеттік кәсіпорыны.
Шекаралар: 70 квартал, №№ 2, 3, 4Б, 5 үйлер; 71 квартал, №№ 1, 1A, 1Б, 2, 31, 43Б үйлер, №31 кәсіби лицейдің жатақханасы; Республика даңғылы, №№ 26, 26А, 26/1, 26/2, 29, 31, 33 үйлер; Коммунаров көшесі, №№ 35, 37, 39, 41, 43А үйлер; Чайковский көшесі, №№ 20, 22/3 үйлер.
№ 320 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 37/2 мекенжайдағы "Әубәкіров атындағы гимназия" жеке мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 19, 19/1, 19/2, 21, 21/1, 21/2 үйлер; Республика даңғылы, №№ 35, 37, 39, 39/1, 39/2, 39/3, 39/4, 41, 41/1, 43, 43/1, 43/2 үйлер; Чайковский көшесі, №№ 22, 22/2, 24/1, 24/2, 26 үйлер; Димитров көшесі: 28, 30, 30/1, 32,32/1, 32/2, 34, 36.
№ 321 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 34/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №21 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 23, 23/1, 23/2, 23/3, 25, 25/1, 27, 27/1, 27/2, 29, 29/1 үйлер; Димитров көшесі, №№ 38, 40, 42 үйлер.
№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы – 2- ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының әйелдер гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 18, 20, 20/1, 20/2, 22, 22/1, 24, 26, 26/1, 26/2, 28, 30, 32, 32/1, 34, 34/1 үйлер; Республика даңғылы, №№ 38, 40, 42, 47 үй; Димитров көшесі, №№ 48, 48/1 үйлер.
№ 323 сайлау учаскесі
Орталығы – 2-ықшамаудан мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының әйелдер гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 5, 5/1, 5/2, 5/3, 7, 7/1, 7/3, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Димитров көшесі, №№ 60, 62, 64, 66 үйлер.
№ 324 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 58/2 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 7/4А, 7/4Б, 7/5 үйлер; Димитров көшесі, №№ 50, 52, 54, 56, 56/1, 56/2, 56/3, 58, 58/1 үйлер.
№ 325 сайлау учаскесі
Орталығы – Димитров көшесі, 58/2 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 20 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: проспект Металлургов, дома №№ 3, 3/1; проспект Республики, дома №№ 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/1, 55/2, 57, 57/1, 59, 61.
Избирательный участок № 326
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 2 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 5 микрорайон, 39/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1; улица Димитрова, дома №№ 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45.
Избирательный участок № 327
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 2 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 5 микрорайон, 39/2.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 21, 21/2, 21/2A, 21/2Б, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 29, 29/1; проспект Мира, дома №№ 78, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 86.
Избирательный участок № 328
Центр - спортивный комплекс "Строитель", по адресу: 5 микрорайон.
В границах: проспект Комсомольский, дома №№ 48/1, 49/1, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/8Б, 54/1, 56, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 66, 66/1, 69; проспект Мира, дома №№ 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76, 78.
Избирательный участок № 329
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 23 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 62.
В границах: проспект Комсомольский, дома № 35, 39, 41, 51/2, 55/1, 61; микрорайон Горка Дружбы, дома №№ 1, 2, 3, 6, 6/1, 8, 10, 11, 12, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36; 94 квартал, дом №1; улица Димитрова, дом № 17.
Избирательный участок № 330
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64; 68 квартал, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 331
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 8 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Мира, 75.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.
Избирательный участок № 332
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 27 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 7 микрорайон, дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
Избирательный участок № 333

Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 3, 3/1 үйлер; Республика даңғылы, №№ 49, 49/1, 49/2, 51, 51/1, 51/2, 51/3, 53, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, 55, 55/1, 55/2, 57, 57/1, 59, 61 үйлер.
№ 326 сайлау учаскесі
Орталығы – 5-ықшамаудан, 39/2 мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 15/1, 17, 19, 19/1, 19/2, 23, 23/1 үйлер; Димитров көшесі, №№ 35, 35/1, 37, 37/1, 37/2, 39, 39/1, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45 үйлер.
№ 327 сайлау учаскесі
Орталығы – 5-ықшамаудан, 39/2 мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 21, 21/2A, 21/2, 21/2Б, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 29, 29/1 үйлер; Мир даңғылы, №№ 78, 78/1, 78/2, 78/3, 78/4, 78/5, 78/6, 78/7, 78/8, 78/9, 82, 84, 84/1, 84/2, 84/3, 86 үйлер.
№ 328 сайлау учаскесі
Орталығы – 5- ықшамаудан мекенжайындағы "Строитель" спорт кешені.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 48/1, 49/1, 50/1, 50/2, 50/4, 50/5, 50/8Б, 54/1, 56, 56/3, 58, 60, 60/1, 62, 64, 64/1, 66, 66/1, 69 үйлер; Мир даңғылы, №№ 66, 68, 70, 70/1, 72, 74, 74/1, 76, 78 үйлер.
№ 329 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 62 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №23 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, №№ 35, 39, 41, 51/2, 55/1, 61 үйлер;
Горка Дружбы ықшамауданы, №№ 1, 2, 3, 6, 6/1, 8, 10, 11, 12, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36 үйлер; 94-квартал, №1 үй; Димитров көшесі, № 17 үй.
№ 330 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7 ықшамаудан, №№ 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 62, 63, 64 үйлер; 68 квартал, №№ 4, 5, 6, 7, 8 үйлер.
№ 331 сайлау учаскесі
Орталығы – Мир даңғылы, 75 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 8 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7- ықшамаудан, №№ 1А, 1Б, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер.
№ 332 сайлау учаскесі
Орталығы – 7-ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 7- ықшамаудан, №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер.
№ 333 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Комсомольский, дом № 97; улица Амангельды, дома №№ 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1; улица Джамбула, дома №№ 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2; улица Дорожников, дома №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21; улица Каменщиков, дома №№ 2/5, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 39; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170; улица Кошевого, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42; улица Кулибина, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 43/1, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 61, 63, 65, 67; улица Лисовенко, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78; улица Маляров, дома №№ 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13; улица Отделочников, дома №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62; улица Плотников, дома №№ 3, 19, 21, 23; улица Штукатуров, дома №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21; переулок Звездный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8; переулок Зенитный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А; переулок Лунный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9; переулок Марсовый, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88; переулок Планетный, дома №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15; переулок Полярный, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10; переулок Ракетный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8; переулок Солнечный, дома №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1; 9А микрорайон, дома №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 53/1, 56, 57/1, 60, 61, 63, 63/2, 65, 67, 82, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 87, 89, 89/1, 90, 92, 93, 105.
Избирательный участок № 334

Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, № 97 үй; Амангелді көшесі, №№ 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1 үйлер; Жамбыл көшесі, №№ 1, 1А, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2 үйлер; Дорожниктер көшесі, №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21 үйлер; Каменщиктер көшесі, №№ 2/5, 4, 5, 6, 7, 7/1, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 31, 35, 39 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170 үйлер; Кошевой көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42 үйлер; Кулибин көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 43/1, 44, 45, 46, 50, 52, 53, 61, 63, 65, 67 үйлер; Лисовенко көшесі, №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78 үйлер; Малярлар көшесі, №№ 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер; Отделочниктер көшесі, №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62 үйлер; Плотниктер көшесі, №№ 3, 19, 21, 23 үйлер; Штукатурлар көшесі, №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21 үйлер; Звездный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8 үйлер; Зенитный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А үйлер; Лунный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9 үйлер; Марсовый тұйығы, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88 үйлер; Планетный тұйығы, №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15 үйлер; Полярный тұйығы, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10 үйлер; Ракетный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Солнечный тұйығы, №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1 үйлер; 9А ықшамаудан, №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 43/1, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 53/1, 56, 57/1, 60, 61, 63, 63/2, 65, 67, 82, 82/1, 82/2, 83, 84, 85, 87, 89, 89/1, 90, 92, 93, 105 үйлер.
№ 334 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Мира, дома №№ 53, 55, 55/1, 57; 7 микрорайон, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; 68 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 17Б, 18, 19.
Избирательный участок № 335
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 37, 38.
Избирательный участок № 336
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 6 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 70, 71.
Избирательный участок № 337
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А.
Избирательный участок № 338
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 10 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 6 микрорайон, 49А.
В границах: 6 микрорайон, дома №№ 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64.
Избирательный участок № 339
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома №№ 98, 98/3, 98/4, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126/2, 126/8, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142.
Избирательный участок № 340
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 17 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 8 микрорайон, 98А.
В границах: 8 микрорайон, дома №№ 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/4, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97.
Избирательный участок № 341
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 19 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.

Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 53, 55, 55/1, 57 үйлер; 7 ықшамаудан, №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; 68 квартал, №№ 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 17Б, 18, 19 үйлер.
№ 335 сайлау учаскесі
Орталығы – 6- ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6- ықшамаудан, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 11, 12, 17, 29, 30, 30А, 37, 38 үйлер.
№ 336 сайлау учаскесі
Орталығы – 6- ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №6 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, №№ 5, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 70, 71 үйлер.
№ 337 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан, 49А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6-ықшамаудан, №№ 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 53А, 53Б, 53В, 53Г, 54, 55, 56, 56А үйлер.
№ 338 сайлау учаскесі
Орталығы – 6-ықшамаудан, 49А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №10 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 6- ықшамаудан, №№ 31, 32, 33, 34, 34А, 34Б, 35, 35А, 36, 39, 39А, 40, 41, 42, 43, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер.
№ 339 сайлау учаскесі
Орталығы – 8-ықшамаудан, 98А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8- ықшамаудан, №№ 98, 98/3, 98/4, 99, 100, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 109, 110, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 125, 126, 126/2, 126/8, 127, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 үйлер.
№ 340 сайлау учаскесі
Орталығы – 8-ықшамаудан, 98А мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №17 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 8- ықшамаудан, №№ 48, 49, 51, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 62/1, 62/4, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 үйлер.
№ 341 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №19 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: проспект Металлургов, дома №№ 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1; проспект Мира, дома 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3.
Избирательный участок № 342
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 19 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чокана Валиханова, 17/1.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32; улица Димитрова, дома №№ 47, 49, 51.
Избирательный участок № 343
Центр - коммунальное государственное казенное предприятие "Школа искусств имени Газизы Жубановой" по адресу: Бульвар Независимости, 26.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23; проспект Мира, дома №№ 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1; улица Чокана Валиханова, дома №№ 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22; улица Чернышевского, дом № 103.
Избирательный участок № 344
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 24 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Металлургов, 26/6.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 11, 11/1, 13, 13/1; проспект Металлургов, дом № 26/5; проспект Мира, дом № 98/2; улица Герцена, дом № 12/1; улица Чокана Валиханова, дома №№ 9, 9/1, 11, 13, 14, 15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 18; 4 микрорайон, дома №№ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69.
Избирательный участок № 345
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 14 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3 микрорайон.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1; улица Димитрова, дома №№ 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1.
Избирательный участок № 346
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 9 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 73.
В границах: улица Димитрова, дома №№ 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/3, 84/5, 86, 88.
Избирательный участок № 347
Центр - коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 9 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Республики, 73.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 3, 3/1, 5, 5/1, 7; проспект Республики, дома №№ 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85; улица Димитрова, дома №№ 90, 92, 94, 96; улица Чокана Валиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8.
Избирательный участок № 348

Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 30/1, 32/1, 32/2, 34, 34/1 үйлер; Мир даңғылы, 88, 90, 90/1, 92, 94/1, 96, 96/1, 96/2, 98, 98/1, 100, 100/1, 102, 102/2, 102/3 үйлер.
№ 342 сайлау учаскесі
Орталығы – Шоқан Уәлиханов көшесі, 17/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №19 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 16, 20, 22, 22/1, 22/2, 22/3, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 28, 30, 32 үйлер; Димитров көшесі, №№ 47, 49, 51 үйлер.
№ 343 сайлау учаскесі
Орталығы- Тәуелсіздік гүлзары, 26 мекенжайдағы "Ғазиза Жұбанова атындағы өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 21, 23 үйлер; Мир даңғылы, №№ 104/1, 104/2, 104/3, 106, 106/1, 106/2, 108/1 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 17, 19, 19/1, 20, 20/1, 22 үйлер; Чернышевский көшесі, № 103 үй.
№ 344 сайлау учаскесі
Орталығы – Металлургтер даңғылы, 26/6 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №24 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 11, 11/1, 13, 13/1 үйлер; Металлургтер даңғылы, № 26/5 үй; Мир даңғылы, № 98/2 үй; Герцен көшесі, № 12/1 үй; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 9, 9/1, 11, 13, 14,15, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 15/10, 16, 18 үйлер; 4-ықшамаудан, №№ 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер.
№ 345 сайлау учаскесі
Орталығы – 3-ықшамаудан мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 8, 8/1, 10, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 12, 12/1 үйлер; Димитров көшесі, №№ 68, 68/1, 70/1, 70/2, 72, 72/1, 74/1 үйлер.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №9 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Димитров көшесі, №№ 76, 78, 78/1, 78/2, 80, 80/1, 82, 82/1, 82/2, 82/3, 84, 84/3, 84/5, 86, 88 үйлер.
№ 347 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 73 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №9 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 3, 3/1, 5, 5/1, 7 үйлер; Республика даңғылы, №№ 69, 69/1, 69/2, 69/3, 71, 71/1, 71/2, 71/3, 75/1, 77, 79, 81, 85 үйлер; Димитров көшесі, №№ 90, 92, 94, 96 үйлер; Шоқан Уәлиханов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8 үйлер.
№ 348 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: проспект Металлургов, дома №№ 2, 4, 6, 6/1, 6/2; проспект Республики, дома №№ 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5; улица Мичурина, "SOS – деревня"; 3А микрорайон, дом № 7.
Избирательный участок № 349
Центр - коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3А микрорайон, 7/1.
В границах: 3А микрорайон, дома №№ 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 350
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: Бульвар Независимости, дома №№ 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24; улица Герцена, дома №№ 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1, 11; улица Димитрова, дома №№ 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1; улица Менделеева, дома №№ 1, 3; улица Чернышевского, дома №№ 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108, 110.
Избирательный участок № 351
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Чернышевского, 106/1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4; улица Димитрова, дома №№ 93/4, 99/1; улица Чернышевского, дома №№ 110/1, 112, 112/1, 112/2, 114, 114/1, 116, 118.
Избирательный участок № 352
Центр – частное учреждение "Темиртауский медицинский колледж" по адресу: улица Луначарского, 48/1.
В границах: ИВС; проспект Республики, дома №№ 91, 91/1, 93, 93/1, 95; улица Димитрова, дома №№ 104, 110/1, 112/1, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 130/1, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140/1, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152; улица Луначарского, дома №№ 11, 42, 44/1, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 80/2, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84А, 85, 86, 86/1, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90/1, 91А, 92, 92А, 92/1, 93, 94, 94А, 94/1, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 98/1, 98А, 99, 99А, 100, 100/1, 100/2, 101, 101А, 102, 102/1, 102А, 104, 105, 105А, 106, 107, 107А, 107/1, 108, 108Б, 110/1, 130А; улица Менделеева, дома №№ 2, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39/1, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51; улица Пионерская, дома №№ 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52; улица Темиртауская, дома №№ 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56; улица Тулебаева, дома №№ 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома с 31 по 79: №№ 31, 33, 35, 35/1, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79; четная сторона: дома №№ 36, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68, 68А, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 72А, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86/1, 86А, 88, 90, 90/1, 92, 96; улица Электриков, дома №№ 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2; переулок Спортивный, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24, 28, 31; переулок Школьный, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 41, 41/2, 43, 45, 45/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 62, 64, 72, 74, 76, 79, 82, 90, 104, 108, 111, 116, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 138, 144, 148, 149, 150, 152, 160, 162, 166, 168; Клубный проезд, дома №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А; Школьный проезд, дома №№ 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 353

Орталығы – 3 А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Металлургтер даңғылы, №№ 2, 4, 6, 6/1, 6/2 үйлер; Республика даңғылы, №№ 63/1, 63/2, 65, 65/1, 65/2, 65/3, 65/4, 65/5 үйлер; Мичурин көшесі, "SOS – деревня"; 3А ықшамаудан, № 7 үй.
№ 349 сайлау учаскесі
Орталығы – 3 А ықшамаудан, 7/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №1 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 3А ықшамаудан, №№ 1, 4, 5, 10, 11, 13, 16, 17, 19 үйлер.
№ 350 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Тәуелсіздік гүлзары, №№ 2, 4, 6, 8, 8/1, 10, 18, 20, 22, 24 үйлер; Герцен көшесі, №№ 2, 3, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 9, 9/1, 11 үйлер; Димитров, №№ 81, 83, 83/1, 87, 87/1, 89, 89/1 үйлер; Менделеев көшесі, №№ 1, 3 үйлер; Чернышевский көшесі, №№ 83, 85, 87, 91, 93, 95, 97, 97/1, 98, 100, 100/1, 102, 104, 106, 108, 110 үйлер.
№ 351 сайлау учаскесі
Орталығы – Чернышевский көшесі, 106/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 110A, 110Б, 110В, 112, 112/1, 112/2, 112/3, 114, 116, 116/1, 118, 118/1, 118/2, 118/3, 118/4 үйлер; Димитров көшесі, №№ 93/4, 99/1 үйлер; Чернышевский көшесі, №№ 110/1, 112, 112/1, 112/2, 114, 114/1, 116, 118 үйлер.
№ 352 сайлау учаскесі
Орталығы – Луначарский көшесі, 48/1 мекенжайдағы "Теміртау медицина колледжі" жеке мекеме.
Шекаралар: УӨИ; Республика даңғылы, №№ 91, 91/1, 93, 93/1, 95 үйлер; Димитров көшесі, №№ 104, 110/1, 112/1, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 130, 130/1, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 138/1, 139, 140, 140/1, 141, 142, 142/1, 143, 144, 144/1, 144А, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152 үйлер; Луначарский көшесі, №№ 11, 42, 44/1, 45А, 45Б, 46, 47, 47А, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 78/1, 78А, 79, 79А, 80, 80А, 80/2, 81, 82, 82А, 83, 83А, 84, 84А, 85, 86, 86/1, 88, 88А, 88/1, 89, 90, 90/1, 91А, 92, 92А, 92/1, 93, 94, 94А, 94/1, 95, 95А, 96, 97, 97А, 98, 98/1, 98А, 99, 99А, 100, 100/1, 100/2, 101, 101А, 102, 102/1, 102А, 104, 105, 105А, 106, 107, 107А, 107/1, 108, 108Б, 110/1, 130А үйлер; Менделеев көшесі, №№ 2, 3/1, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 10/1, 11, 12, 16, 17, 17/1, 19, 19/1, 23, 25, 27, 31, 33, 33/1, 33/2, 35, 35/1, 35/2, 37, 37/1, 39/1, 41, 41/1, 43, 45, 45/1, 47, 47/1, 49, 49/1, 51 үйлер; Пионерская көшесі, №№ 2, 3, 3/1, 3/2, 3А, 4, 4/1, 5/1, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 11, 11А, 12, 13, 13А, 14, 14А, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 22, 22/1, 23, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 37, 37/1, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 43А, 44, 45, 46, 48, 50, 52 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 2, 4, 6, 6/1, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 12/1, 14, 14/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24, 24/1, 26, 26А, 26/1, 28, 28/1, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 42/2, 44, 46, 46/1, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50, 52, 54, 56 үйлер; Төлебаев көшесі, №№ 3, 5, 5/1, 5А, 7, 7А, 9, 11, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 15/2, 17, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, 31- үйден 79-үйге дейін: №№ 31, 33, 35, 35/1, 37, 37А, 37/1, 37/2, 39, 41, 41А, 41/1, 43, 43А, 43Б, 43/1, 43/2, 45, 45/1, 47, 49, 51, 51А, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 63/1, 63А, 65, 65/1, 67, 67А, 67/1, 71, 73, 75, 77, 77/1, 79; жұп сандар жағы: №№ 36, 40, 40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 66/2, 68, 68А, 70, 70/1, 70А, 72, 72/1, 72А, 74А, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1, 84А, 86, 86/1, 86А, 88, 90, 90/1, 92, 96 үйлер; Электриктер көшесі, №№ 13, 13А, 13Б, 15, 15А, 17, 17А, 19, 19А, 20А, 21А, 21Б, 21/1, 22А, 23, 23А, 23/2, 24А, 25, 26, 26А, 26/1, 26/2, 27, 28, 28А, 28Б, 29, 30, 31, 31А, 32, 33А, 34, 35, 35А, 36, 37А, 38, 38А, 38Б, 39, 40, 40А, 40/2, 41, 41А, 41/1, 42, 43, 43A, 43/1, 44, 45, 45А, 46, 47, 47А, 48А, 48/1, 49, 50, 50А, 52А, 54, 54А, 54/1, 55, 56, 56А, 56/1, 58, 60, 60/1, 60/2, 62, 62/1, 62/2 үйлер; Спортивный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5/1, 6, 7, 8, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 21Б, 22, 24, 28, 31 үйлер; Школьный тұйығы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 40, 41, 41/2, 43, 45, 45/2, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 56, 57, 62, 64, 72, 74, 76, 79, 82, 90, 104, 108, 111, 116, 117, 119, 120, 124, 128, 130, 132, 134, 138, 144, 148, 149, 150, 152, 160, 162, 166, 168 үйлер; Клубный өтпе жолы, №№ 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35А, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44А үйлер; Школьный өтпе жолы, №№ 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 47 үйлер.
№ 353 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Ватутина, дома №№ 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1; улица Гастелло, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96; улица Димитрова, дома №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1; улица Лебедева, дома №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44; улица Озерная, дома №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67; улица Пионерская, четная сторона: дома №№ 10, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; нечетная сторона: дома №№ 53/2, 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105; улица Полетаева, дома №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144; улица Тельмана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86; улица Темиртауская, дома №№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29; переулок Новый, дома №№ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90; переулок Пионерский, дома №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128; 1-ый заезд, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82.
Избирательный участок № 354

Орталығы - Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210 үйлер; Ватутин көшесі, №№ 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1 үйлер; Гастелло көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96 үйлер; Димитров көшесі, №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1 үйлер; Лебедев көшесі, №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44 үйлер; Озерная көшесі, №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67 үйлер; Пионерская көшесі, жұп сандар жағы: №№ 10, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер; тақ сандар жағы: №№ 53/2, 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105 үйлер; Полетаев көшесі, №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144 үйлер; Тельман көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29 үйлер; Новый тұйығы, №№ 29, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90 үйлер; Пионерский тұйығы, №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128 үйлер; 1-ші заезд, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82 үйлер.
№ 354 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Химиков, 63.
В границах: проспект Мира, дома №№ 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274;
улица Азербаева, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 54; улица Ватутина, дома №№ 1, 5, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104; улица Демьяна Бедного, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Димитрова, дома №№ 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 179А, 183; улица Заслонова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20; улица Карбидчиков, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22; улица Карбышева, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; улица Клочкова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 18/1, 19, 20/2, 20/3, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50; улица Котовского, дома №№ 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Левитана, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 85; улица Лизы Чайкиной, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 26; улица Луганского, дома №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62; улица Маковского, дома №№ 2, 3, 4, 4/1, 6, 10, 12; улица Порика, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19; улица Темиртауская, дом № 33; улица Токтарова, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27, 27А, 27/1, 27/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 52, 58; улица Тулебаева, дома №№ 43, 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 67/1, 68, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91; улица Фаворского, дома №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; улица 8 марта, дома №№ 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 125, 136, 140; 6А квартал, дома №№ 2/1, 2/2, 17, 20, 23, 33; 136А квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 33.
Избирательный участок № 355

Орталығы – Химиктер көшесі, 63 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 183, 185, 187, 189, 191, 193, 195, 197, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 212, 214, 215, 216, 218, 219, 220, 222, 224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 246/1, 248, 248/1, 250, 252, 254, 256, 256А, 258, 258/1, 258А, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274 үйлер;
Азербаев көшесі, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 54 үйлер; Ватутин көшесі, №№ 1, 5, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 57, 58, 58А, 58Б, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 101, 102, 104 үйлер; Демьян Бедный көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер; Димитров көшесі, №№ 161, 161/2, 163, 163/1, 163/2, 165, 165/2, 167, 169, 171, 173, 177, 179, 179А, 183 үйлер; Заслонов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 14, 18, 20 үйлер; Карбидчиктер көшесі, №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлер; Карбышев көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер; Клочков көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 18/1, 19, 20/2, 20/3, 23, 23/1, 25, 25/1, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 45, 47, 48, 49, 50 үйлер; Котовский көшесі, №№ 2, 2/2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Левитан көшесі, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 35, 37, 41, 43, 45, 85 үйлер; Лиза Чайкина көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 7/1, 8, 9, 9/2, 10, 11, 11/2, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 26 үйлер; Луганский көшесі, №№ 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40А, 41, 41А, 44/1, 45, 45А, 47, 62 үйлер; Маковский көшесі, №№ 2, 3, 4, 4/1, 6, 10, 12 үйлер; Порик көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлер; Темиртауская көшесі, № 33 үй; Тоқтаров көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 24, 24/1, 25, 25/1, 27, 27А, 27/1, 27/2, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49/1, 52, 58 үйлер; Төлебаев көшесі, №№ 43, 43/2, 49, 51, 53, 57, 59, 61, 63, 63/1, 65, 67, 67/1, 68, 71, 73, 75, 77, 79, 83, 85, 87, 89, 91 үйлер; Фаворский көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер; 8 март көшесі, №№ 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 90, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 125, 136, 140 үйлер; 6А квартал, №№ 2/1, 2/2, 17, 20, 23, 33 үйлер; 136А квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 25, 25/1, 26, 26/2, 33 үйлер.
№ 355 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 1 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Карьерная, 1.
В границах: проспект Республики, дом № 179; улица Заводская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 71, 78, 81, 81А; улица 1-ая Загородная, дома №№ 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 24, 27, 34, 36; улица 2-ая Загородная, дома №№ 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 21/1, 37; улица Казахстанская, дома №№ 1, 1/2, 1/18, 1/21, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 19/1, 21, 22, 22/1, 23, 33; улица Карьерная, дома №№ 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 25, 27; улица Маяковского, дома №№ 4, 6; улица Мустафина, дома №№ 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8; улица Парковая, дома №№ 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39; улица Подгорная, дома №№ 1, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 16, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33; улица Привокзальная, дома №№ 9/1, 11; улица Советская, дома №№ 9, 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 30, 31, 35, 39/1, 42; улица Тольятти, дома №№ 19, 21, 23, 23/1, 25; улица Торговая, дом № 9/2; 1-ый Подгорный переулок, дома №№ 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 9, 13, 15, 16, 23/1; 2-ой Подгорный переулок, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26; переулок Строительный, дома №№ 1Б, 3А, 3/1, 3/4, 4, 5/5, 6, 7, 7А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 32, 33, 33/1, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 57, 80; переулок Телеграфный, дома №№ 3, 4, 17, 19, 21, 28.
Избирательный участок № 356
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Театр для детей и юношества" по адресу: проспект Республики, 136.
В границах: проспект Республики, дома №№ 185, 187; улица Мусалимова, дома №№ 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91/1, 93, 93/1, 94, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162; улица Мустафина, дома №№ 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1; улица Огородная, дома №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/1, 116/2; улица Панфилова, дома №№ 11, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1; улица Тольятти, дома №№ 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38/1, 39, 44, 46, 68, 68/1, 68/2; улица Турмагамбетова, дома №№ 3, 4, 6, 14, 16; улица Школьная, дома №№ 12, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 51/3, 52, 53/2, 54, 55, 56, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168; переулок Строительный, дом № 20; переулок Телеграфный, дома №№ 25, 34, 35, 37, 40.
Избирательный участок № 357

Орталығы – Карьерная көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №1 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, № 179 үй; Заводская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20Б, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 23/2, 25, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 33, 34, 35, 36, 36Г, 37, 38А, 40, 40А, 40Б, 45, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 71, 78, 81, 81А үйлер; 1-ші Загородная көшесі, №№ 1, 1А, 2, 4, 5, 6, 7, 7А, 8, 12, 13, 14, 16, 18, 21, 24, 27, 34, 36 үйлер; 2-ші Загородная көшесі, №№ 2, 4, 8, 9, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 14, 17, 18, 19, 21, 21/1, 37 үйлер; Казахстанская көшесі, №№ 1, 1/2, 1/18, 1/21, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 19/1, 21, 22, 22/1, 23, 33 үйлер; Карьерная көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 13/1, 14, 17, 17/1, 18, 19, 20, 21, 23, 23/2, 25, 27 үйлер; Маяковский көшесі, №№ 4, 6 үйлер; Мұстафин көшесі, №№ 1, 1А, 1Б, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 8 үйлер; Парковая көшесі, №№ 8, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 22, 25, 26, 26/1, 27, 27/1, 29, 29А, 35, 35А, 37, 39 үйлер; Подгорная көшесі, №№ 1, 4, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 12, 16, 17, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 27, 28, 31, 32, 33 үйлер; Привокзальная көшесі, №№ 9/1, 11 үйлер; Советская көшесі, №№ 9, 12, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 20, 23, 26, 27/1, 27/2, 30, 31, 35, 39/1, 42 үйлер; Тольятти көшесі, №№ 19, 21, 23, 23/1, 25 үйлер; Торговая көшесі, № 9/2 үй; 1-ші Подгорный тұйығы, №№ 1А, 2, 2/1, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 9, 13, 15, 16, 23/1 үйлер; 2 - ші Подгорный тұйығы, №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12Б, 14, 26 үйлер; Строительный тұйығы, №№ 1Б, 3А, 3/1, 3/4, 4, 5/5, 6, 7, 7А, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23/1, 25, 26, 27, 28, 29/1, 29/2, 32, 33, 33/1, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/2, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 57, 80 үйлер; Телеграфный тұйығы, №№ 3, 4, 17, 19, 21, 28 үйлер.
№ 356 сайлау учаскесі
Орталығы – Республика даңғылы, 136 мекенжайдағы "Балалар мен жасөспірімдер театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 185, 187 үйлер; Мусалимов көшесі, №№ 1А, 3, 4, 5, 9, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32, 34, 35, 38/1, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 57, 58, 59, 61, 61А, 63, 65, 66, 67, 68, 68/1, 69, 70, 71, 72, 74, 76/1, 76/2, 77, 78, 79, 79А, 80, 81, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 91А, 91/1, 93, 93/1, 94, 95, 95/1, 96, 96/1, 96/2, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 104/1, 104/2, 104А, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 113/1, 114, 115, 116, 116/1, 116/2, 117, 118, 119, 120, 120/1, 120/2, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 135/1, 135/2, 137, 138, 138/1, 138/2, 139, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 154, 156, 158, 160, 162 үйлер; Мұстафин көшесі, №№ 2, 9, 11, 11А, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 24А, 26, 40/1 үйлер; Огородная көшесі, №№ 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 116, 116/1, 116/2 үйлер; Панфилов көшесі, №№ 11, 20, 20А, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 40А, 46, 48, 48/1 үйлер; Тольятти көшесі, №№ 16, 16/1, 18, 20, 22, 22/2, 24, 26, 26/2, 27, 28, 29, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 35/2, 36, 38/1, 39, 44, 46, 68, 68/1, 68/2 үйлер; Тұрмағамбетов көшесі, №№ 3, 4, 6, 14, 16 үйлер; Школьная көшесі, №№ 12, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 35, 36, 36/2, 37, 38, 38А, 39, 40, 40А, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/2, 46/1, 46/2, 48, 50, 51/3, 52, 53/2, 54, 55, 56, 59, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 82, 82/1, 82/2, 84, 86, 88, 90, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 109, 111, 112, 112/1, 113, 114, 116, 117, 119, 120, 120/1, 120/2, 124, 124А, 126, 126А, 128, 128/1, 128/2, 130, 130/1, 130/2, 132, 134, 136, 137, 138, 140, 142, 144, 146, 146/1, 148, 148/1, 148/2, 149, 150, 152, 152/1, 154, 154/1, 154/2, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168 үйлер; Строительный тұйығы, № 20 үй; Телеграфный тұйығы, №№ 25, 34, 35, 37, 40 үйлер.
№ 357 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 3 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 4А квартал.
В границах: проспект Республики, дом № 138; улица Береговая, дом № 1; улица Колхозная, дома №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 23, 26, 26/1, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74, 83; улица Нулевого подъема, дом № 7; улица Нуринская, дома №№ 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63; улица Панфилова, дома №№ 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 16, 18; улица Тольятти, дом № 13; улица Школьная, дома №№ 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26; переулок Аптечный, дома №№ 3, 5, 9; переулок Базарный, дома №№ 1, 3, 16; переулок Больничный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19; переулок Красноармейский, дома №№ 1, 3, 5, 7, 14/2; переулок Набережный, дома №№ 5А, 7, 8, 9, 12; переулок Октябрьский, дома №№ 7, 18; переулок Пожарный, дома №№ 1, 12, 16, 76; переулок Почтовый, дома №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A; переулок Рабочий, дома №№ 1А, 4, 7, 8, 10, 37, 59; 4А квартал, дома №№ 1А, 4А, 11, 12, 13; Лесхоз, дома №№ 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54.
Избирательный участок № 358
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Северная, 36.
В границах: улица Восточная, дома №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19А, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 25, 27, 29, 36, 38; улица Верхняя, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Джаурская, дома №№ 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7Б, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11Б, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1, 36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 54, 55, 56, 56/1, 58, 58/1, 59, 60, 62, 71, 95; улица Западная, дома №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 36, 38, 38А, 40, 40/1, 40А, 42А, 42А/1, 42А/2, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 74; улица Зеленая, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32; улица Литейщиков, дома №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27; улица Луговая, дома №№ 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73; улица Мартеновская, дома №№ 3, 4, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16А,16/1, 19, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 45/1, 74, 78; улица Нижняя, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Песчаная, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 30, 81; улица Прокатная, дома №№ 3, 4, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 40, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47, 50, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 71; улица Самаркандская, дома №№ 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63; улица Северная, дома №№ 1, 3/1, 3/2, 3, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 18, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57; улица Центральная, дома №№ 3, 3/9, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 62; улица Энергетиков, дома №№ 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 50, 52, 52/1, 57А, 87; улица Южная, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74; улица 1-ая Горная, дома № 9,15,19, 20, 21, 25, 37; улица 3-ая Горная, дома №№ 8, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37; улица Мостовая, дома №№ 4, 7, 8, 10, 14.
Избирательный участок № 359

Орталығы – 4 А квартал мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 3 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, № 138 үй; Береговая көшесі, № 1 үй; Колхозная көшесі, №№ 1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 18, 22, 23, 26, 26/1, 28, 29, 33, 35, 35/2, 36, 37, 39, 40, 43А, 44, 74, 83 үйлер; Нулевой подъем көшесі, № 7 үй; Нуринская көшесі, №№ 1, 1/2, 3, 4, 9, 12, 13, 13/1, 15, 27, 28, 28/1, 29, 30, 31, 34, 36, 39, 43, 44, 45, 53, 55, 55/1, 55/2, 61, 63 үйлер; Панфилов көшесі, №№ 3, 4, 10, 12, 14, 14А, 14Б, 14Г, 16, 18 үйлер; Тольятти көшесі, № 13 үй; Школьная көшесі, №№ 5, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 13/2, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 26 үйлер; Аптечный тұйығы, №№ 3, 5, 9 үйлер; Базарный тұйығы, №№ 1, 3, 16 үйлер; Больничный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 14, 15, 17, 19 үйлер; Красноармейский тұйығы, №№ 1, 3, 5, 7, 14/2 үйлер; Набережный тұйығы, №№ 5А, 7, 8, 9, 12 үйлер; Октябрьский тұйығы, № 7, 18 үйлер; Пожарный тұйығы, №№ 1, 12, 16, 76 үйлер; Почтовый тұйығы, №№ 1, 2, 3, 4, 7, 8, 11, 13, 16, 17, 20, 21, 23, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38A, 40, 42, 42A үйлер; Рабочий тұйығы, №№ 1А, 4, 7, 8, 10, 37, 59 үйлер; 4А квартал, №№ 1А, 4А, 11, 12, 13 үйлер; Лесхоз, №№ 1, 9, 20, 22, 22/2, 25, 29, 30, 30/1, 32/2, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/2, 40, 41, 54 үйлер.
№ 358 сайлау учаскесі
Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Восточная көшесі, №№ 1, 1А, 2, 2А, 3, 3А, 4А, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11/2, 11А, 12, 13, 13/1, 13/2, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 19/2, 19А, 20, 21/1, 21, 25, 27, 29, 36, 38 үйлер; Верхняя көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 үйлер; Джаур көшесі, №№ 3А, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7Б, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 11/2, 11Б, 12, 12/1, 12/2, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20/1, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 24/1, 25, 26, 26/1, 28, 28/1, 28/2, 31, 33, 33/1, 34, 35, 35/1,36, 36/1, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40/1, 42, 42/1, 44, 44/1, 45, 46, 46/1, 47, 48, 49, 51, 51/1, 53, 54, 55, 56, 56/1, 58, 58/1, 59, 60, 62, 71, 95 үйлер; Западная көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 7/1, 9, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 15, 17, 17/1, 17/2, 18, 19, 19/1, 19/2, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 25, 25/1, 25/2, 26, 28, 28/1, 30, 30/1, 32, 36, 38, 38А, 40, 40/1, 40А, 42А, 42А/1, 42А/2, 44, 46, 48, 50, 58, 62, 74 үйлер; Зеленая көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 13, 14, 14/1, 14/2, 16, 17, 17А, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26/1, 26/2, 30, 32 үйлер; Литейщиктер көшесі, №№ 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Луговая көшесі, №№ 3, 3/1, 4, 5, 6, 6/2, 7, 11, 12, 14, 16, 16/1, 16/2, 17, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 20/2, 21, 21/1, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 29/1, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 54/1, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 73 үйлер; Мартеновская көшесі, №№ 3, 4, 7, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 11, 11А, 12, 12А, 13, 13А, 14, 14А, 15, 16А,16/1, 19, 21, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 26, 26/1, 27, 28, 29, 33, 34, 35, 35/1, 35/2, 36, 38, 39, 45/1, 74, 78 үйлер; Нижняя көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38А, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78 үйлер; Песчаная көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/1, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 30, 81 үйлер; Прокатная көшесі, №№ 3, 4, 9, 9/1, 10/1, 11, 11/1, 12, 14, 15, 16, 17, 17/1, 18, 18/1, 19, 19/1, 20, 20/1, 23, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 40, 40/1, 40/2, 41, 42/1, 42/2, 43, 44, 44/1, 45, 47, 50, 54, 55, 56, 57, 59, 61, 71 үйлер; Самарканд көшесі, №№ 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8/1, 9, 9/2, 10, 10/1, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 24/1, 24/2, 25, 25/1, 26, 27, 27/1, 29, 29/1, 30, 31, 31/2, 32, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 37/1, 38, 38/1, 39, 39/1, 41, 43, 44, 45, 45/1, 46, 46/1, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 50/1, 52, 52/1, 55, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 61/1, 63 үйлер; Северная көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 11, 11/1, 11/2, 13, 13/1, 13/2, 15, 15/1, 15/2, 17, 18, 19, 19/1, 21, 21/1, 23, 23/1, 29, 31, 32, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 47/1, 47/2, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Центральная көшесі, №№ 3, 3/9, 4, 5, 5/2, 6, 6/1, 6/2, 6/3, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19/1, 20, 20/1, 20А, 21, 21/2, 22, 22/1, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/2, 25, 25/1, 25/2, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 33А, 34, 34/1, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44/1, 45, 45/1, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 50, 51, 52, 53, 62 үйлер; Энергетиктер көшесі, №№ 3, 4, 4А, 9, 10, 11, 11/1, 11/2, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/2, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 32/2, 33, 33/1, 34, 36, 36/2, 37, 38, 39, 39/1, 40, 40/1, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 45/2, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 49/2, 50, 52, 52/1, 57А, 87 үйлер; Южная көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 8/2, 9, 10, 10/1, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26/1, 27, 28, 28/1, 29, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34/1, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46/1, 47, 48, 48/1, 49, 49/1, 50, 51, 52, 52/1, 53, 54, 54/1, 55, 56, 56/1, 57, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 65, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 69, 69/1, 69/2, 70, 70/1, 71, 72, 72/1, 73, 74 үйлер; 1-ші Горная көшесі, №№ 9, 15, 19, 20, 21, 25, 37 үйлер; 3-ші Горная көшесі, №№ 8, 15, 19, 21, 23, 25, 30, 33, 37 үйлер; Мостовая көшесі, №№ 4, 7, 8, 10, 14 үйлер.
№ 359 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 28 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, улица Индустриальная, 4.
В границах: поселок Актау, улица Абая, дома №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; улица Амангельды, дома №№ 1, 2, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9; улица Восточная, дома №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Горького, дома №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23; улица Железнодорожная, дома №№ 1, 1Д, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32А, 33, 35, 36, 37; улица Индустриальная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Коллективная, дома №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49; улица Ленина, дома №№ 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38; улица Малая Садовая, дома №№ 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22; улица Нагорная, дома №№ 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36; улица Озерная, дома №№ 1, 3, 11, 13; улица Парковая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36; улица Первомайская, дома №№ 2, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53,54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 114, 116; улица Почтовая, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 61; улица Правды, дома №№ 2, 6; улица Советская, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23; улица Степная, дома №№ 1, 3, 6, 9, 11, 13, 15; улица Фабрично-Заводская, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27; улица Центральная, дома №№ 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26; улица Шоссейная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26; 25 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; 26 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19.
Избирательный участок № 360

Орталығы – Ақтау кенті, Индустриальная көшесі, 4 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 28 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Абай көшесі, №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер; Амангелді көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9 үйлер; Восточная көшесі, №№ 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 5В, 6, 7, 8, 9, 10, 10А, 11, 11А, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19А, 20, 21, 22, 22А, 23, 24, 26, 27А, 29, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер; Горький көшесі, №№ 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 19, 23 үйлер; Железнодорожная көшесі, №№ 1, 1Д, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 7, 9, 12, 14, 18, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 29А, 31, 32А, 33, 35, 36, 37 үйлер; Индустриальная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14 үйлер; Коллективная көшесі, №№ 1, 2, 2А, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15, 16, 16А, 18, 18А, 19, 24, 26, 29, 30, 31, 31А, 33А, 33/1, 34, 35, 36, 37, 38, 38А, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер; Ленин көшесі, №№ 1, 1А, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32А, 33, 34, 34А, 35, 36, 37, 38 үйлер; Малая Садовая көшесі, №№ 2, 2А, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер; Нагорная көшесі, №№ 3, 5, 15, 19, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36 үйлер; Озерная көшесі, №№ 1, 3, 11, 13 үйлер; Парковая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18А, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 36 үйлер; Первомайская көшесі, №№ 2, 5, 6, 8, 9, 12, 14, 15, 16, 19, 20, 20А, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 62, 64, 65, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 106, 108, 114, 116 үйлер; Почтовая көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 61 үйлер; Правда көшесі, №№ 2, 6 үйлер; Советская көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23 үйлер; Степная көшесі, №№ 1, 3, 6, 9, 11, 13, 15 үйлер; Фабрично-Заводская көшесі, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27 үйлер; Центральная көшесі, №№ 3, 7, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлер; Шоссейная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 26 үйлер; 25- квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; 26- квартал, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 5/1, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/2, 18, 19 үйлер.
№ 360 сайлау учаскесі

Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 32 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, 8 квартал, 54.
В границах: поселок Актау, улица Ауэзова, дома №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15; улица Гагарина, дома №№ 4, 6, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38; улица Зои Космодемьянской, дома №№ 18, 20; улица Крупской, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12; улица Лумумбы, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37; улица Макаренко, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Менделеева, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11; улица Новая, дома №№ 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59, 61, 63, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73; улица Октябрьская, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б; улица Спартака, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22; улица Циолковского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19; улица Чайковского, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; улица Шевченко, дома №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Энгельса, дома №№ 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42; 8 квартал, дома №№ 42, 43, 47, 51.
Избирательный участок № 361
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 29 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: поселок Актау, 8 квартал.
В границах: поселок Актау, улица Валиханова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20, 22; улица К. Маркса, дома №№ 1, 3, 8, 20, 26, 28; улица Лермонтова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7; улица Маяковского, дома №№ 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12; улица Мичурина, дома №№ 4, 6, 8, 10; улица Молодежная, дома №№ 7, 8, 9, 10; 5 квартал, дом № 2; 8 квартал, дома №№ 25, 32, 35, 36, 36А, 37, 45.
Избирательный участок № 362 (закрытый)
Центр – коммунальное государственное казенное предприятие "Центральная больница города Темиртау" по адресу: улица Чайковского, 22.
Избирательный участок № 363 (закрытый)

Орталығы – Ақтау кенті, 8-квартал, 54 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 32 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Әуезов көшесі, №№ 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15 үйлер; Гагарин көшесі, №№ 4, 6, 7, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38 үйлер; Зоя Космодемьянская көшесі, №№ 18, 20 үйлер; Крупская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 12 үйлер; Лумумба көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37 үйлер; Макаренко көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13 үйлер; Менделеев көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлер; Новая көшесі, №№ 1, 3, 4, 5, 5А, 6, 7, 8, 8A, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 57А, 59, 61, 63, 64А, 64Б, 65, 65А, 67, 69, 71, 73, үйлер; Октябрьская көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 25, 26, 26А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33А, 34, 35, 35А, 35Б, 35В, 36, 37, 37А, 38, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 44А, 44Б, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50А, 51, 52, 52А, 54, 56, 56А, 56Б, 57, 57А, 57Б, 58, 60, 62, 64, 64А, 64Б үйлер; Спартак көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 22 үйлер; Циолковский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 19 үйлер; Чайковский көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 үйлер; Шевченко көшесі, №№ 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер; Энгельс көшесі, №№ 4, 6, 8, 10, 10А, 11, 14, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35А, 36, 38, 40, 42 үйлер; 8-квартал, №№ 42, 43, 47, 51 үйлер.
№ 361 сайлау учаскесі
Орталығы – Ақтау кенті, 8-квартал мекенжайындағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 29 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Ақтау кенті, Уәлиханов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 20, 22 үйлер; К. Маркс көшесі, №№ 1, 3, 8, 20, 26, 28 үйлер; Лермонтов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер; Маяковский көшесі, №№ 2, 4, 5, 6, 8, 10, 12 үйлер; Мичурин көшесі, №№ 4, 6, 8, 10 үйлер; Молодежная көшесі, №№ 7, 8, 9, 10 үйлер; 5-квартал, № 2 үй; 8- квартал, №№ 25, 32, 35, 36, 36А, 37, 45 үйлер.
№ 362 сайлау учаскесі (жабық)
Орталығы – Чайковский көшесі, 22 мекенжайдағы "Теміртау қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны.
№ 363 сайлау учаскесі (жабық)

Центр – войсковая часть 5516, улица Мичурина, 3Б.
Избирательный участок № 364
Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: 9 микрорайон, дома №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101.
Избирательный участок № 365
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 27 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 7 микрорайон, 22/1.
В границах: 9 микрорайон, дома №№ 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1Ж, 1И, 1К, 1Л, 1М, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3Ж, 3И, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е.
Избирательный участок № 366
Центр – коммунальное государственное учреждение "Школа – лицей № 14 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: 3микрорайон.
В границах: проспект Республики, дома №№ 67, 67/1, 67/2, 67/3, 73/1, 73/2; улица Димитрова, дома №№ 67/1, 67/2, 67/3, 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3.
Избирательный участок № 367
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: 10 микрорайон, дома №№ 1А, 32; проспект Мира, дома №№ 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183; улица Некрасова, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108; улица Озерная, дома №№ 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77; улица Островского, дома №№ 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67; улица Пионерская, дома №№ 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134; улица Пушкина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42; улица Юных Космонавтов, дома №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10Б, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1, 18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23А, 23Б, 23/2, 24, 24Б, 25, 25/1, 26, 26Б, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/1А, 32, 33, 33/1, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85; 8 микрорайон, дома №№ 10, 11, 11/6, 12, 12/1, 12/4, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 41/2, 41/3, 41/6, 41/8, 42, 44, 45, 46; село "Отрадное", дома №№ 13, 14, 21, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 44, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 97, 98, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 114, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 155, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 201, 202, 209, 211, 239, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 261, 263, 265, 270, 272, 336, 375, 401, 402, 414, 543, 545, 550, 551, 560, 568, 572, 581, 582, 583, 588, 589, 605; 144 квартал, дома №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42; 146 квартал, дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 44, 49, 51.
Избирательный участок № 368

Орталығы – 5516 әскери бөлім, Мичурин көшесі, 3Б.
№ 364 сайлау учаскесі
Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9-ықшамаудан, №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101 үйлер.
№ 365 сайлау учаскесі
Орталығы – 7-ықшамаудан, 22/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 27 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9-ықшамаудан, №№ 1, 1А, 1Б, 1В, 1Г, 1Д, 1Е, 1Ж, 1И, 1К, 1Л, 1М, 3, 3А, 3Б, 3В, 3Г, 3Д, 3Е, 3Ж, 3И, 3К, 3Л, 5, 5А, 5Б, 5В, 5Г, 5Д, 5Е үйлер.
№ 366 сайлау учаскесі
Орталығы – Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының №14 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3-ықшамаудан мекенжайдағы.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 67, 67/1, 67/2, 67/3, 73/1, 73/2 үйлер; Димитров көшесі, №№ 67/1, 67/2, 67/3, 76/1, 80/2, 80/3, 80/4, 82/4, 84/2, 84/4, 86/1, 86/2, 86/3 үйлер.
№ 367 сайлау учаскесі
Орталығы – Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 10-ықшамаудан, №№ 1А, 32 үйлер; Мир даңғылы, №№ 127, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 155/1, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183 үйлер; Некрасов көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 68/1, 70, 72, 74, 78, 78/1, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 100, 102, 104, 106, 108 үйлер; Озерная көшесі, №№ 71, 71/1, 73, 73/1, 75, 75/1, 77 үйлер; Островский көшесі, №№ 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 8, 9, 9/1, 11, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17/1, 18, 18/1, 18/2, 19, 20, 20/2, 21, 22, 22/1, 22/2, 23, 24, 24/1, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/2, 51/3, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 61, 65, 67 үйлер; Пионерская көшесі, №№ 107, 109, 110, 112, 112/1, 114, 116, 118, 118/1, 118/2, 128, 134 үйлер; Пушкин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27/1, 28, 30, 33, 36, 38, 39, 40, 42 үйлер; Юных Космонавтов көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 5/1, 7, 7/1, 8, 9, 9/1, 10, 10Б, 11, 11/1, 12, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 16, 17, 17/1,18, 18Б, 19, 19/1, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 23, 23А, 23Б, 23/2, 24, 24Б, 25, 25/1, 26, 26Б, 28, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 31/1, 31/1А, 32, 33, 33/1, 34, 35/1, 36, 37/1, 38, 39/1, 40, 41, 41/1, 42, 43, 43/1, 44, 45, 45/1, 46, 47, 47/1, 48, 49, 49/1, 50, 51, 51/1, 52, 53, 53/1, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60/1, 62, 64, 68, 74, 74/1, 76, 85 үйлер; 8-ықшамаудан, №№ 10, 11, 11/6, 12, 12/1, 12/4, 13, 13/1, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 41/2, 41/3, 41/6, 41/8, 42, 44, 45, 46 үйлер; "Отрадное" селосы, №№ 13, 14, 21, 22, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 44, 54, 56, 57, 58, 58/1, 59, 59/1, 60, 60/1, 61, 61/1, 63, 63/1, 64, 64/1, 65, 65/1, 66, 66/1, 67, 67/1, 68, 68/1, 71/1, 73, 76, 84, 85, 86, 97, 98, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 114, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 129, 130, 155, 164, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 186, 188, 189, 190, 197, 198, 201, 202, 209, 211, 239, 242, 243, 244, 246, 249, 250, 251, 261, 263, 265, 270, 272, 336, 375, 401, 402, 414, 543, 545, 550, 551, 560, 568, 572, 581, 582, 583, 588, 589, 605 үйлер; 144- квартал, №№ 9, 10, 11, 12, 13, 14, 17, 19, 20, 25, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 40, 41, 42 үйлер; 146- квартал, №№ 10, 11, 12, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 40, 41, 44, 49, 51 үйлер.
№ 368 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Химиков, 63.
В границах: проспект Мира, дома №№ 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245; проспект Республики, дом № 103; улица Ватутина, дома №№ 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Димитрова, дома №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212; улица Луначарского, дома №№ 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42; улица Степана Разина, дома №№ 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115; улица Темиртауская, дома №№ 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96; улица Тулебаева, четная сторона, дома №№ 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110/2, 112, 112/1, 112/2, 114, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А, четная сторона, дома №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Химиков, дома №№ 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица Электриков, дома №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24; переулок Новый, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27; переулок Темиртауский, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19; Клубный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25; Школьный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; 125 квартал, дома №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68; 125А квартал, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Сетевой участок, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Избирательный участок № 369
Центр – коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 7 города Темиртау" акимата города
Темиртау по адресу: улица Северная, 36.

Орталығы - Химиктер көшесі, 63 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245 үйлер; Республика даңғылы, №№ 103 үй; Ватутин көшесі, №№ 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер; Димитров көшесі, №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212 үйлер; Луначарский көшесі, №№ 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42 үйлер; Степан Разин көшесі, №№ 1, 3, 5, 5А, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96 үйлер; Төлебаев көшесі, жұп сандар жағы, №№ 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 110/2, 112, 112/1, 112/2, 114, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А үйлер, жұп сандар жағы, №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Химиктер көшесі, №№ 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер; Электриктер көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 7Б, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24 үйлер; Новый тұйығы, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Темиртауский тұйығы, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19 үйлер; Клубный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25 үйлер; Школьный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер; 125- квартал, №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68 үйлер; 125А квартал, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер; Сетевой участок, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.
№ 369 сайлау учаскесі
Орталығы – Северная көшесі, 36 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 7 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

В границах: улица Бардина, дома №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81; улица Восточная, дома №№ 3, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27А, 27/1, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 64, 69, 77; улица Западная, дома №№ 38А, 40А, 42А/1, 42А/2, 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70, 70/1, 71, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 80, 82; улица Мартеновская, дома №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1; улица Нагорная, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1; улица Привольная, дома №№ 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50; улица Прокатная, дома №№ 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54, 54/1, 54/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71; улица Северная, дома №№ 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34; улица Совхозная, дома №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46; улица Сталеваров, дома №№ 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72; улица Энергетиков, дома №№ 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87; улица Чапаева, дома №№ 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 57, 58, 59, 60, 61; улица Шевченко, дома №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38; улица Щорса, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38.
Приложение 2
к решению акима
города Темиртау

Шекаралар: Бардин көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8/1, 9, 10/1, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 81 үйлер; Восточная көшесі, №№ 3, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 24/1, 25, 26, 27А, 27/1, 29, 29/1, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 33, 36, 36/1, 36/2, 38, 38/1, 38/2, 40, 40/1, 40/2, 42, 45А, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 49, 49А, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 59, 59/1, 60, 61, 62, 64, 69, 77 үйлер; Западная көшесі, №№ 38А, 40А, 42А/1, 42А/2, 54, 54/2, 56, 56/1, 56/2, 58, 58/1, 58/2, 60, 60/1, 60/2, 61/1, 62, 62/1, 62/2, 64, 64/1, 66, 66/1, 68, 68/1, 70, 70/1, 71, 72/1, 74, 74А, 74В, 74/1, 74/2, 74/3, 74/4, 74/5, 74/6, 74/7, 74/8, 76, 80, 82 үйлер; Мартеновская көшесі, №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44/4, 45, 45/1, 46, 47, 47А, 47/1, 47/2, 48, 48/1, 48/2, 49, 49/1, 49/2, 50, 51, 51А, 51/2, 52, 52/1, 53, 53/1, 53/2, 54, 55, 55/1, 55/2, 56, 57, 57/1, 57/2, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84/1 үйлер; Нагорная көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 10/1, 10А, 11, 11А, 12, 12/2, 13, 13/2, 14, 14А, 15, 15А, 16, 16/1, 17, 18, 18А, 18/1, 19, 20, 20/1, 21, 22, 22/1, 23, 23/1, 24, 25, 25/1, 26, 27, 28, 28А, 28/2, 29, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 51, 51А, 52, 53, 53/1, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 72, 72/1 үйлер; Привольная көшесі, №№ 2, 4, 6, 8, 10, 10/1, 10/2, 14, 16, 18, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 32/1, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 46/2, 48, 48/1, 48/2, 50 үйлер; Прокатная көшесі, №№ 48, 48/1, 48/2, 50, 50/2, 52, 54, 54/1, 54/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71 үйлер; Северная көшесі, №№ 2, 2/1, 4, 18, 28, 30, 30/1, 30/2, 32, 34 үйлер; Совхозная көшесі, №№ 1, 2, 3, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 13, 14, 15, 16, 16/1, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 26/1, 26/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36/1, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 46 үйлер; Сталеварлар көшесі, №№ 1, 1А, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9А, 9/1, 10, 11, 11А, 12, 13, 14, 14/2, 15, 16, 16/1, 17, 17А, 17/1, 18, 19, 19/2, 20, 21, 22, 23, 23/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32/1, 33, 34, 34/1, 34/2, 36, 36/1, 36А, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/2, 40, 41, 42, 43, 45, 45/2, 50А, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 57/1, 58, 58/2, 59, 60, 62, 64, 65, 65/1, 65/2, 66, 67, 68, 72 үйлер; Энергетиктер көшесі, № 50, 50/1, 50/2, 52, 52/1, 53, 56, 57, 57А, 58, 59, 61, 61/1, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 76, 87 үйлер; Чапаев көшесі, №№ 1, 3, 5, 5/1, 5/2, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 22/3, 23, 26, 28, 30, 30А, 30Б, 30Д, 32, 32А, 32Б, 34, 34Б, 38, 38Б, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 43, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 49, 49/1, 51, 52, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 57, 58, 59, 60, 61 үйлер; Шевченко көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 2/1, 2/2, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38 үйлер; Щорс көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 6, 6А, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38 үйлер.
Теміртау қаласы әкімінің

от "29" ноября 2018 года
№ 2
Перечень утративших силу некоторых решений акима города Темиртау
1) решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3490, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 ноября 2015 года, в газете "Темиртауский рабочий" 2 декабря 2015 года № 48);
2) решение акима города Темиртау от 2 февраля 2017 года № 1 "О внесении изменения в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4149, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 февраля 2017 года, в газете "Стальная гвардия" от 14 марта 2017 года № 3 (17));
3) решение акима города Темиртау от 22 февраля 2018 года № 1 "О внесении изменений в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4636, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 марта 2018 года, в газете "Отан-Заман" от 21 марта 2018 года № 9 (53)).

2018 жылғы "29" қарашадағы
№ 2 шешіміне
2-қосымша
Теміртау қаласы әкімінің күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1) Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 3490 болып тіркелген, 2015 жылдың 23 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 2 желтоқсанында № 48 "Темиртауский рабочий" газетінде жарияланған);
2) Теміртау қаласы әкімінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № 1 "Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 4149 болып тіркелді, 2017 жылғы 23 ақпанда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 14 наурызда № 3 (17) "Стальная гвардия" газетінде жарияланған);
3) Теміртау қаласы әкімінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 1 "Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 4636 болып тіркелді, 2017 жылғы 15 наурызда электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 21 наурызда № 9 (53) "Отан-Заман" газетінде жарияланған).