О бюджете поселка Саяк на 2019-2021 годы
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 25/215. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 декабря 2018 года № 5104. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Саяк на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 186 358 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2066 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2055 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 182 237 тысяч тенге;
2) затраты – 187 955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 1597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1597 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2019 № 34/275 (вводится в действие с 01.01.2019).

2019-2021 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 25/215 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 желтоқсанда № 5104 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2019-2021 жылдарға арналған Саяқ кентінің бюджеті бекітілсін, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 186 358 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2066 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2055 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 182 237 мың теңге;
2) шығындар – 187 955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 1597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1597 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1597 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 14.11.2019 № 34/275 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

2. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк предусмотрены cубвенции в сумме: 2019 год – 158 984 тысяч тенге, 2020 год – 97 338 тысяч тенге и 2021 год - 100 745 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в составе бюджета поселка Саяк на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 23 253 тысяч тенге согласно приложению 4.
Сноска. Пункт 2-1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2019 № 34/275 (вводится в действие с 01.01.2019).

2. Саяқ кентінің бюджеті құрамында: 2019 жыл - 158 984 мың теңге, 2020 жыл – 97 338 мың теңге және 2021 жыл – 100 745 мың теңге сомасында субвенциялар ескерілсін.
2-1. 2019 жылға арналған Саяқ кенті бюджетінің құрамында 23 253 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің 4-қосымшаға сәйкес көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 2-1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 14.11.2019 № 34/275 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Калыкбеков
Секретарь городского маслихата К. Тейлянов
Приложение 1
к решению городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 25/215
Бюджет поселка Саяк на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 14.11.2019 № 34/275 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Калыкбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы К. Тейлянов
Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы
26 желтоқсандағы № 25/215 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Саяқ кентінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 14.11.2019 № 34/275 (01.01.2019 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
Санаты
Сомасы, (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер