О бюджете поселка Жайрем на 2019 - 2021 годы
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 26 декабря 2018 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 января 2019 года № 5141. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жайрем на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 410 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 039 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 796 тысяч тенге;
2) затраты 420 961 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 9 979 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 979 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 979 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2019 № 334 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, в составе поступлений бюджета поселка Жайрем на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из местных бюджетов, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем согласно приложению 4.

2019 - 2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 267 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5141 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2019-2021 жылдарға арналған Жәйрем кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 410 982 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 039 мың теңге;
трансферттер түсімі – 387 796 мың теңге;
2) шығындар – 420 961 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 9 979 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 979 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 979 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 03.12.2019 № 334 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджетінің құрамында қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемі 4 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.

3. Учесть, в составе расходов бюджета поселка Жайрем на 2019 год распределение целевых трансфертов по бюджетным программам согласно приложению 5.
4. Учесть, что в бюджете поселка Жайрем на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в сумме – 229 900 тысяч тенге.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХХ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Бюджет поселка Жайрем на 2019 год

3. 2019 жылға арналған Жәйрем кенті бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі 5 - қосымшаға сәйкес ескерілсін.
4. 2019 жылға арналған Жәйрем кенті бюджетінде қалалық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 229 900 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХ сессияның төрағасы Т.Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З.Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
1 - қосымша
2019 жылға арналған Жәйрем кентінің бюджеті

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2019 № 334 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
157896
Целевые текущие трансферты
157896
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
157896
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 03.12.2019 № 334 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
157896
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157896
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
157896
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

29162
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1194
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
38577
в том числе:
Ремонт объектов образования
38577
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
88963
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 26 декабря 2018 года № 267
Распределение целевых трансфертов по бюджетным программам на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 03.12.2019 № 334 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
157896
Целевые текущие трансферты
157896
в том числе:
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
157896
001- Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
94556
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
4399
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1194
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
88963
041- Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
52666
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
14089
На укрепление материально - технической базы и проведение ремонтов объектов образования
38577
в том числе:
Ремонт объектов образования
38577
003 - Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
831
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
831
006 - Поддержка культурно - досуговой работы на местном уровне
9843
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
9843

29162
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1194
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88963
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 267 шешіміне
5 - қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 03.12.2019 № 334 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
157896
Ағымдағы нысаналы трансферттер
157896
оның ішінде:
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
157896
001- Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
94556
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4399
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1194
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
88963
041 - Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
52666
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
14089
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
003- Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
831
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
831
006 - Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
9843
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9843