О бюджете города Каражал на 2019 - 2021 годы
Решение Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 25 декабря 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 января 2019 года № 5142. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 543 141 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 003 080 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 288 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 18 279 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 504 494 тысяч тенге;
2) затраты – 3 641 612 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 28 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 28 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 70 471 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 471 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 25 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 95 471 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2019 № 329 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, в составе поступлений бюджета города на 2019 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 4.
3. Учесть, что на 2019 год установлены нормативы распределения доходов в областной бюджет, бюджету города в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 50 процентов.
4. Учесть, в составе расходов бюджета города на 2019 год распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме – 1 663 490 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь в связи с принятием законодательства в сумме – 30 352 тысяч тенге.
7. Учесть, что в бюджете города на 2019 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из городского бюджета в бюджет поселка Жайрем в сумме 229 900 тысяч тенге.

2019-2021 жылдарға арналған Қаражал қаласының бюджеті туралы
Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 250 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 5142 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШIМ ЕТТI:
1. 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 543 141 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 003 080 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 288 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18 279 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 504 494 мың теңге;
2) шығындар – 3 641 612 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – алу 28 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 70 471 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 471 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 25 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 95 471 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 329 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2019 жылға арналған облыстық бюджетке, қала бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде ескерілсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 50 пайыз.
4. 2019 жылға арналған қала бюджетінің шығыстарының құрамында бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
5. 2019 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі – 1 663 490 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
6. 2019 жылға арналған қала бюджетінде заңнаманың қабылдануына байланысты шығындарды өтеуге – 30 352 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2019 жылға арналған қала бюджетінде қалалық бюджеттен Жәйрем кентінің бюджетіне берілетін субвенцияның көлемі – 229 900 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

8. Утвердить на 2019 год, распределение сумм резерва местного исполнительного органа города на 2019 год согласно приложению 6 настоящего решения.
9. Утвердить расходы бюджетных программ на 2019 год, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск согласно приложению 7 настоящего решения.
10. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления полселка Шалгинск города Каражал на 2019 год, согласно приложению 8 настоящего решения.

8. 2019 жылға қаланың жергілікті атқарушы органы резервінің сомаларын бөлу осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылы Шалғы кенті әкімінің аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары осы шешімнің 7-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің Қаражал қаласының Шалғы кентіне бөлінуі осы шешімге 8-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

11. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2019 год согласно приложению 9.
12. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2019 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ), согласно приложению 10.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХХІХ сессии Т. Касимов
Секретарь городского маслихата З. Оспанова
Приложение 1
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Бюджет города Каражал на 2019 год

11. 2019 жылға арналған қала бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 9-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2019 жылға арналған қалалық бюджеттің дамуының бюджеттік бағдарламаларының тізбесі инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөліне отырып 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХІХ сессияның төрағасы Т. Қасымов
Қалалық мәслихаттың хатшысы З. Оспанова
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Қаражал қаласының бюджеті

10590
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
104512
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
Управление координации занятости и социальных программ области
176419
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
48939
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
34593
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2202
На выплату государственной адресной социальной помощи
97159
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
22049
Целевые трансферты на развитие
87136
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
87136
Жилищно-коммунальное хозяйство
87136
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12541
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
74595
Приложение 5
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Распределение целевых трансфертов по администраторам бюджетных программ на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2019 № 329 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
сумма (тысяч тенге)
Всего
810652
Целевые текущие трансферты
723516
Целевые трансферты на развитие
87136
в том числе:
Целевые текущие трансферты
723516
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
938
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
938
Отдел образования района (города областного значения)
443934
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования

10590
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
104512
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
176419
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
48939
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
7149
Жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлуге
34593
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2202
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
97159
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
22049
Нысаналы даму трансферттері
87136
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
87136
Тұрғын үй шаруашылығы
87136
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12541
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
74595
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар әкімшіліктері бойынша нысаналы трансферттердің бөлінуі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 329 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
сомасы (мың теңге)
Барлығы
810652
Ағымдағы нысаналы трансферттер
723516
Нысаналы даму трансферттері
87136
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
723516
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
938
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
938
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
443934
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға

104512
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
6804
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
159486
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
889
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
172243
в том числе:
Ремонт объектов образования
161653
Укрепление материально-технической базы
10590
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
182756
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3775
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
48939
в том числе:
На частичное субсидирование заработной платы
7149
На молодежную практику
7197
На выделение государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
34593
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
2295
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
2202
На выплату государственной адресной социальной помощи
97159
На краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям в рамках Программы продуктивной занятости и массового предпринимательства
22049
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4940
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1397
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1423
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
474
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
949
Аппарат акима района (города областного значения)
9270
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
5876
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3394
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1220
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

104512
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
6804
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
159486
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
889
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
172243
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
161653
Материалдық-техникалық базаны нығайту
10590
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
182756
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
3775
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлуге
48939
оның ішінде:
Еңбекақы төлемін жарым - жартылай субсидиялауға
7149
жастар практикасына
7197
Жаңа бизнес - идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар бөлу
34593
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
2295
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
2202
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
97159
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығындағы мамандықтар мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға
22049
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4940
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1397
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1423
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
474
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
949
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9270
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5876
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3394
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1220
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге

1194
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
38577
в том числе:
Ремонт объектов образования
38577
Целевые трансферты на развитие
87136
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
87136
Жилищно-коммунальное хозяйство
87136
в том числе:
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
12541
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома города Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
74595
Приложение 6
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Распределение сумм резерва местного исполнительного органа города на 2019 год
Сноска. Приложение 6 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 20.08.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
13
Прочие
1388
9
Прочие
1388
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1388
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
1388
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
788
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
600
Приложение 7
к решению
Каражалского городского маслихата
от 25 декабря 2018 года № 250
Расходы бюджетных программ на 2019 год, финансируемые через аппарат акима поселка Шалгинск
Сноска. Приложение 7 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2019 № 329 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Всего:
16160
01
Государственные услуги общего характера
15328
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
15328
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15328
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

1194
Материалдық - техникалық базаны нығайту және білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
оның ішінде:
Білім беру мекемелерінде жөндеу жұмыстарын жүргізу
38577
Нысаналы даму трансферттері
87136
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
87136
Тұрғын үй шаруашылығы
87136
оның ішінде:
Инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
12541
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
74595
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға қаланың жергілікті атқарушы органы резервінің сомаларын бөлу
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 20.08.2019 № 310 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
13
Басқалар
1388
9
Басқалар
1388
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1388
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
1388
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
788
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органның резерві
600
Қаражал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 250 шешіміне
7-қосымша
2019 жылы Шалғы кенті әкімінің аппараты арқылы қаржыландырылатын бюджеттік бағдарламалардың шығыстары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 329 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Барлығы:
16160
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
15328
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
15328
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15328
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

Сноска. Приложение 10 – в редакции решения Каражалского городского маслихата Карагандинской области от 29.11.2019 № 329 (вводится в действие с 01.01.2019).
Функциональная группа
сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
2019 год
Наименование
Инвестиционные проекты
204001
04
Образование
31088
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
31088
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
31088
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
31088
Реконструкция кровли здания средней общеобразовательной школы № 6, расположенного по адресу: Карагандинская область, город Каражал, микрорайон Актай, улица Атасуйская (без наружных инженерных сетей)
24647
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал"
6440
Строительство пристройки к средней общеобразовательной школе № 1 в городе Каражал
1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
164490
1
Жилищное хозяйство
149732
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
149732
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
19737
Реконструкция наружных инженерных сетей и благоустройство территории жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3
12541
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4
4155
Разработка проектно-сметной документации по проекту: Реконструкция наружный сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5
3037
Реконструкция наружных сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5
2
Реконструкция наружных сетей и благоустройство территории жилого дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 22
1
Строительство инженерно – коммуникационной инфраструктуры к 90 - квартирному жилому дому по адресу: Карагандинская область, поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
1
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
129995
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция дома по адресу: город Каражал, 25 квартал, дом 4"
4800
Разработка проектно- сметной документации по объекту: "Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 5"

Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Қаражал қалалық мәслихатының 29.11.2019 № 329 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
сомасы (мың теңге)
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
2019 жыл
Атауы
Инвестициялық жобалар:
204001
04
Бiлiм беру
31088
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
31088
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
31088
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
31088
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, Ақтай шағын ауданы, Атасу көшесі мекенжайында орналасқан № 6 жалпы білім беретін орта мектеп ғимаратының шатырын қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз)
24647
"Қаражал қаласындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы" объектісі бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6440
Қаражал қаласындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектепті ұзарту құрылысы
1
07
Тұрғын - үй коммуналдық шаруашылық
164490
1
Тұрғын үй шаруашылығы
149732
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
149732
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
19737
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үй аумағын абаттандыру және сыртқы инженерлік желілерді қайта жаңарту
12541
Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша сыртқы желілерді қайта құру және тұрғын үй аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4155
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің сыртқы желілерін қайта жаңарту және аумағын абаттандыру жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
3037
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйдің сыртқы желілерін қайта жаңарту және аумағын абаттандыру
2
Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша сыртқы желілерді қайта жаңарту және тұрғын үй аумағын абаттандыру
1
Қарағанды облысы, Жәйрем кенті, Металлургов көшесі 37 мекенжайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу
1
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
129995
"Қаражал қаласы, 25 орам, 4 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
4800
"Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша тұрғын үйді қайта жаңарту" объектісі бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу

5596
Реконструкция жилого дома, расположенного по адресу: город Каражал, улица Абая, дом 3 (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
74595
Реконструкция жилого дома по адресу: город Каражал, улица Абая дом 5
45000
Реконструкция дома по адресу: Карагандинская область, город Каражал, 25 квартал, дом 22
2
Реконструкция многоквартирного жилого дома по адресу: поселок Жайрем, улица Металлургов дом 37
2
2
Коммунальное хозяйство
14758
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
14758
017
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
1350
Разработка проектно-сметной документации на подвод водопроводных сетей до границ потребителей город Каражал, 4 очередь
1348
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей города Каражал, 2 очередь"
1
Корректировка проектно-сметной документации по проекту "На реконструкцию канализационных сетей поселка Жайрем, 2 очередь"
1
019
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
13408
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Благоустройство сквера перед городской библиотекой в городе Каражал"
6628
Разработка проектно-сметной документации по проекту "Строительство входной арки в город Каражал"
6780
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
8423
2
Спорт
8423
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
8423
057
Развитие объектов спорта
8423
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Реконструкция стадиона "Горняк" в городе Каражал"
8422
Строительство физкультурно – оздоровительного комплекса по улице Битабара в городе Каражал
1

5596
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 3 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
74595
Қаражал қаласы, Абай көшесі, 5 үй мекенжайы бойынша орналасқан тұрғын үйді қайта жаңарту
45000
Қарағанды облысы, Қаражал қаласы, 25 орам, 22 үй мекенжайы бойынша үйді қайта жаңарту
2
Жәйрем кенті, Металлургов көшесі 37 мекенжайы бойынша: көппәтерлі тұрғын үйді қайта жаңарту
2
2
Коммуналдық шаруашылық
14758
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14758
017
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1350
Қаражал қаласының тұтынушылар шекарасына дейін су құбыры желілерін жүргізуге жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу, 4 кезек
1348
"Қаражал қаласының кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
1
" Жәйрем кентінің кәріз желілерін қайта жаңарту, 2 кезек" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттамаға түзету енгізу
1
019
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
13408
"Қаражал қаласындағы қалалық кітапхана алдындағы скверді абаттандыру" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6628
"Қаражал қаласында кіре беріс аркасын салу" жобасы бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
6780
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
8423
2
Спорт
8423
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
8423
057
Cпорт объектілерін дамыту
8423
"Қаражал қаласындағы "Горняк" стадионын қайта жаңарту" нысаны бойынша жобалық-сметалық құжаттама әзірлеу
8422
Қаражал қаласындағы Битабара көшесіне спорттық-сауықтыру орталығын салу
1