Об образовании избирательных участков
Решение акима города Сатпаев Карагандинской области от 9 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 30 ноября 2018 года № 50200. Утратило силу решением акима города Сатпаев области Ұлытау от 29 января 2025 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Сатпаев области Ұлытау от 29.01.2025 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать в городе Сатпаев избирательные участки согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Сатпаев от 6 марта 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3033, опубликовано 3 апреля 2015 году в газете "Шарайна" за № 13 (2151), в информационно-правовой системе "Әділет" 11 сентября 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Нысанбаева А.С.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
А. Идрисов
Приложение к решению
акима города Сатпаев
от 9 ноября 2018 года №1
ИЗБИРАТЕЛЬНЫЕ УЧАСТКИ В ГОРОДЕ САТПАЕВ
Сноска. Приложение – в редакции решения акима города Сатпаев области Ұлытау от 23.01.2023 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 281
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Бабыр би, здание 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Аманжолова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; улица Амре Кашаубаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Бабыр би 4, 6, 8, 12, 14, 16; улица Байсеитовой 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; улица Болмана 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 14; улица Виктора Гурбы 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Исы Байзакова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; улица Наурыз 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; улица Тайжана Калмагамбетова 2, 4, 6, 10, 11, 12, 20; улица Улытауская 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
Избирательный участок № 282

Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2018 жылғы 9 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қарашада № 5020 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 2025 жылғы 29 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімінің 29.01.2025 № 1 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес ШЕШІМ ЕТТІМ:
1. Сәтбаев қаласында сайлау учаскелерi осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Сәтбаев қаласы әкімінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 1 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3033 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 13 (2151) "Шарайна" газетінде, 2015 жылғы 11 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.С. Нысанбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімінің
2018 жылғы 9 қарашадағы № 1
шешіміне қосымша
СӘТБАЕВ ҚАЛАСЫНДАҒЫ САЙЛАУ УЧАСКЕЛЕРІ
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласы әкімінің 23.01.2023 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 281 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Бабыр би көшесі 5 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Аманжолов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9; Әміре Қашаубаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Бабыр би көшесі 4, 6, 8, 12, 14, 16; Байсеитова көшесі 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18; Болман көшесі 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 12, 14; Виктор Гурба көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Иса Байзақов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Наурыз көшесі 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 2, 4, 6, 10, 11, 12, 20; Ұлытау көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28.
№ 282 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №5" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Бабыр би, здание 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; улица Бабыр би 3, 9; улица Виктора Гурбы 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; улица Гани Муратбаева 3, 4, 5, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; улица Жастар 1/4, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; улица Пушкина 1; улица Улытауская 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60; улица Шакарима 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 283
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №14" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Наурыз, здание 5.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 10, 12, 14, 16, 18; улица Аблай хана 1а, 6, 7, 9, 18; улица Аманжолова 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; улица Байсеитовой 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; улица Баубека Булкышева 3, 13, 14, 19; улица Бауыржана Момышулы 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица Вишневая 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 38, 42, 43, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 78, 81, 83, 89, 91; улица Вязовая 3, 4, 8, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 41, 51, 53, 58, 60, 76; улица Ердена 2, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 40; улица Земляничная 1, 3, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 20, 27, 31, 40, 41, 43, 44, 46, 50, 59, 62, 78, 84, 85, 87, 89, 90, 92; улица Кажымукана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; улица Клубничная 1, 2, 3, 5, 13, 25, 26, 33, 36, 37, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 64, 71, 73, 78, 80, 91; улица Коктем 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19; улица Курмангазы 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; улица Лесная 2, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 26; улица Малиновая 2, 4, 8, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 36, 40, 42, 43, 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 68, 76, 77, 81, 84, 88, 92; улица Мухтара Ауэзова 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26; улица Наурыз 3, 3а, 3б, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; улица Озерная 1а, 2, 6, 8, 14, 16, 18, 26, 27, 37, 38, 39, 40, 43; улица Подгорная 1, 8, 11, 15, 16, 18, 23, 26, 28, 32, 33; улица Сабита Муканова 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; улица Садовая 6, 13, 16, 17, 20, 27, 36, 47, 51, 54, 65; улица Степная 3, 6, 8, 19, 26; улица Тайжана Калмагамбетова 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 24, 25, 26, 28, 30; улица Толе би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 17, 19, 23, 25, 27; улица Яблоневая 1, 2, 4, 5, 6, 10, 13, 16, 17, 22, 23, 26, 28, 32, 33, 52, 56, 58, 64, 67, 68, 69, 75, 80, 81, 82, 91, 93, 184, 196.
Избирательный участок № 284

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№5 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Бабыр би көшесі 5 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61; Бабыр би көшесі 3, 9; Виктор Гурба көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69; Ғани Мұратбаев көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 10а, 10б, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36; Жастар көшесі 1/4, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16; Пушкин көшесі 1; Ұлытау көшесі 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50а, 52, 54, 56, 58, 60; Шәкәрім көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 283 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№14 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 5 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 10, 12, 14, 16, 18; Абылай хан көшесі 1а, 6, 7, 9, 18; Аманжолов көшесі 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Байсеитова көшесі 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 42; Баубек Бұлқышев көшесі 3, 13, 14, 19; Бауыржан Момышұлы көшесі 1, 2, 3, 3а, 4, 4/4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Вишневая көшесі 3, 4, 6, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 21, 24, 25, 29, 31, 33, 35, 38, 42, 43, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 63, 66, 68, 78, 81, 83, 89, 91; Вязовая көшесі 3, 4, 8, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 41, 51, 53, 58, 60, 76; Ерден көшесі 2, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 18а, 19, 21, 23, 25, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 40; Земляничная көшесі 1, 3, 5, 6, 8, 14, 15, 16, 20, 27, 31, 40, 41, 43, 44, 46, 50, 59, 62, 78, 84, 85, 87, 89, 90, 92; Қажымұқан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 25; Клубничная көшесі 1, 2, 3, 5, 13, 25, 26, 33, 36, 37, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 61, 64, 71, 73, 78, 80, 91; Көктем көшесі 1, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13а, 15, 16, 17, 18, 19; Құрманғазы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32; Лесная көшесі 2, 4, 5, 6, 13, 15, 19, 26; Малиновая көшесі 2, 4, 8, 14, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 29, 36, 40, 42, 43, 46, 48, 50, 51, 53, 54, 55, 58, 61, 65, 66, 68, 76, 77, 81, 84, 88, 92; Мұхтар Әуезов көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 26; Наурыз көшесі 3, 3а, 3б, 3в-а, 3в-б, 3г, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; Озерная көшесі 1а, 2, 6, 8, 14, 16, 18, 26, 27, 37, 38, 39, 40, 43; Подгорная көшесі 1, 8, 11, 15, 16, 18, 23, 26, 28, 32, 33; Сәбит Мұқанов көшесі 2, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22; Садовая көшесі 6, 13, 16, 17, 20, 27, 36, 47, 51, 54, 65; Степная көшесі 3, 6, 8, 19, 26; Тайжан Қалмағамбетов көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 16, 17, 24, 25, 26, 28, 30; Төле би көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 13, 14, 17, 19, 23, 25, 27; Яблоневая көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 10, 13, 16, 17, 22, 23, 26, 28, 32, 33, 52, 56, 58, 64, 67, 68, 69, 75, 80, 81, 82, 91, 93, 184, 196.
№ 284 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №27" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Наурыз, здание 7.
Границы: переулок Шыгыс-1 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-2 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-3 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; переулок Шыгыс-4 3, 4, 5, 6, 7, 8; переулок Шыгыс-5 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; проспект академика Каныша Сатпаева 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32; улица Абикена Мамахова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Абсамата Тажбенова 57, 60, 62, 64, 66, 68; улица Алаш 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; улица Аманжолова 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; улица Амре Кашаубаева 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; улица Байсеитовой 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; улица Баубека Булкышева 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 130, 130б, 132; улица Бауржана Момышулы 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166; улица Гани Муратбаева 34а, 36а, 38, 39, 40, 42; улица Ердена 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 77; улица Ильи Панина 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 30, 31, 37, 62; улица Коктем 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; улица Колбасова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; улица Курмангазы 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; улица Муслима Нурушева 1, 2, 3, 4, 5, 6; улица Мухтара Ауэзова 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19; улица Наурыз 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78; улица Садыка Асатова 3в, 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 67, 69, 71а, 77; улица Сакена Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Токаш Бокина 53, 55, 59, 65; улица Турара Рыскулова 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Халимы Артыгалиевой 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 30, 31, 33, 35.
Избирательный участок № 285

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№27 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 7 ғимараты.
Шекарасы: Шығыс-1 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-2 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-3 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; Шығыс-4 тұйық көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8; Шығыс-5 тұйық көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9; академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 20, 22, 24, 26, 28, 30, 30а, 32; Абикен Мамахов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Әбсамат Тәжбенов көшесі 57, 60, 62, 64, 66, 68; Алаш көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84; Аманжолов көшесі 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 61; Әміре Қашаубаев көшесі 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33; Байсеитова көшесі 35, 37, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78; Баубек Бұлқышев көшесі 21, 23, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 130, 130б, 132; Бауыржан Момышұлы көшесі 20, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 92, 96, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 158, 160, 162, 164, 166; Ғани Мұратбаев көшесі 34а, 36а, 38, 39, 40, 42; Ерден көшесі 35, 35а, 37, 39, 41, 41а, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 50а, 51, 51а, 53, 53б, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 60, 65, 66, 67, 68, 70, 72, 74, 77; Илья Панин көшесі 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 23, 30, 31, 37, 62; Көктем көшесі 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58; Колбасов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24; Құрманғазы көшесі 29, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62; Мүслім Нұрышев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6; Мұхтар Әуезов көшесі 3, 5, 7, 9, 15, 17, 19; Наурыз көшесі 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 70, 72, 76, 78; Садық Асатов көшесі 3в, 4, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 48а, 51, 53, 55, 57, 58, 59, 61, 67, 69, 71а, 77; Сәкен Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; Тоқаш Бокин көшесі 53, 55, 59, 65; Тұрар Рысқұлов көшесі 39, 41, 43, 45, 47, 49; Халима Артығалиева көшесі 1, 2, 3, 4, 7, 9, 12, 14, 15, 17, 19, 26, 28, 30, 31, 33, 35.
№ 285 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №3" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Женис, здание 17Б.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 34, 68; улица Алаш 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 171, 174, 183, 185, 186; улица Алии Молдагуловой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; улица Байконурова 9, 11, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; улица Баубека Булкышева 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; улица Болмана Кожабаева 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83; улица Виктора Курьятова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; улица Гани Муратбаева 33, 35; улица Ердена 93, 95, 97, 99, 101, 103; улица Женис 4б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21/2, 23; улица Максима Горького 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Мусы Жалиля 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; улица Наурыз 7а, 7б, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108; улица Токаш Бокина 61, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 90; улица Турара Рыскулова 70, 72, 74, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; улица Халифа Алтая 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
Избирательный участок № 286
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва города Сатпаев" Управления физической культуры и спорта области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект Независимости, здание 28.

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№3 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Жеңіс көшесі, 17Б ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 34, 68; Алаш көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 85а, 87, 89, 91, 93, 171, 174, 183, 185, 186; Әлия Молдағұлова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63а, 64, 65, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 80, 80а, 82, 82а, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 94а; Байқоңыров көшесі 9, 11, 17, 19, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 87, 88, 89, 92, 93, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 104а, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 115, 117; Баубек Бұлқышев көшесі 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150; Болман Қожабаев көшесі 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83; Виктор Курьятов көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26; Ғани Мұратбаев көшесі 33, 35; Ерден көшесі 93, 95, 97, 99, 101, 103; Жеңіс көшесі 4б, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21/2, 23; Максим Горький көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 41а, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 48а, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Мұса Жәлел көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62; Наурыз көшесі 7а, 7б, 9, 11, 13, 15, 15а, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 102, 104, 108; Тоқаш Бокин көшесі 61, 66, 68, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 90; Тұрар Рысқұлов көшесі 70, 72, 74, 76, 76а, 76б, 78, 79, 80, 81, 82, 83; Халифа Алтай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
№ 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Сатпаев қаласындағы мамандандырылған олимпиядалық резервтегі балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 28 ғимараты.

Границы: улица Амангельды Иманова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67, 69, 70, 73, 76; улица Аубакира Кусаинова 31, 33, 35, 38, 40, 42, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; улица Аширбека Кунанбаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; улица Беймбет Майлина 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21; улица Ердена 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; улица Женис 13, 15, 15а, 17, 17а, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; улица Жолдасбека Жакыпбекова 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; улица Наурыз 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; улица Пацаева 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 20; улица Чокана Валиханова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 65, 67, 74.
Избирательный участок № 287
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Сатпаевский индустриальный колледж" управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, дом 23А.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 99, 101, 103; проспект Независимости 16, 18, 20, 22, 24; улица Аубакира Кусаинова 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Байконурова 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 24; улица Виктора Гурбы 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; улица Гани Муратбаева 13, 15, 17, 19, 21, 25, 31; улица Женис 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 9; улица Маншук Маметовой 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; улица Мухита Бопежанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 288
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Центр духовного, общественного и межнационального согласия народа Казахстан" государственного учреждения "Отдел внутренней политики города Сатапаев", область Ұлытау, город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, дом 8.

Шекарасы: Амангелді Иманов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 65, 67, 69, 70, 73, 76; Әубәкір Құсайынов көшесі 31, 33, 35, 38, 40, 42, 42/2, 44, 44а, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64; Әшірбек Құнанбаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22; Бейімбет Майлин көшесі 1, 1а, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 5б, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21; Ерден көшесі 108, 110, 112, 114, 116, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135; Жеңіс көшесі 13, 15, 15а, 17, 17а, 19, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82; Жолдасбек Жақыпбеков көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 21; Наурыз көшесі 41, 43, 43а, 51, 53, 110, 112, 114, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136; Пацаев көшесі 1, 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18б, 20; Шоқан Уәлиханов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 61, 61А, 62, 65, 67, 74.
№ 287 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының білім басқармасының "Сәтбаев индустриалдық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі, 23А үй.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 65, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 85, 87, 89, 91, 93, 93а, 95, 99, 101, 103; Тәуелсіздік даңғылы 16, 18, 20, 22, 24; Әубәкір Құсайынов көшесі 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Байқоңыров көшесі 3, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 24; Виктор Гурба көшесі 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 92, 94; Ғани Мұратбаев көшесі 13, 15, 17, 19, 21, 25, 31; Жеңіс көшесі 3, 3а, 3б, 4, 5, 6, 7, 9; Мәншүк Мәметова көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16; Мұхит Бөпежанов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20.
№ 288 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Қазақстан халқының рухани, қоғамдық және ұлтаралық келісім орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі 8 үй.

Границы: проспект Независимости 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; улица Аубакира Кусаинова 3а, 4а, 4б, 5а, 5б, 7а; улица Виктора Гурбы 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; улица Улытауская 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
Избирательный участок № 289
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Наурыз, здание 144.
Границы: улица Ердена 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; улица Наурыз 140, 142.
Избирательный участок № 290
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени Бауыржана Момышулы" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Наурыз, здание 144.
Границы: проспект Независимости 32, 34, 36, 38, 49, 51, 53, 55; улица Ердена 159, 161, 163, 165, 167, 169; улица Наурыз 146, 148, 150, 152.
Избирательный участок № 291
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №4 имени Абая" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 114А.
Границы: проспект Независимости 43, 57; улица Ердена 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
Избирательный участок № 292
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев", область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 102а, 104, 104/1, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; проспект Независимости 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
Избирательный участок № 293
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Дворец горняков имени Шынболата Дильдебаева" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков города Сатпаев", область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 106.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 105, 107, 115, 117; проспект Независимости 23, 25, 27; улица Мәңгілік ел 22.
Избирательный участок № 294
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Мәңгілік ел, здание 12А.

Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 1, 1а, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 8, 10, 12; Әубәкір Құсайынов көшесі 3а, 4а, 4б, 5а, 5б, 7а; Виктор Гурба көшесі 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99; Ұлытау көшесі 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 84а.
№ 289 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 144 ғимараты.
Шекарасы: Ерден көшесі 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157; Наурыз көшесі 140, 142.
№ 290 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Бауыржан Момышұлы атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Наурыз көшесі, 144 ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 32, 34, 36, 38, 49, 51, 53, 55; Ерден көшесі 159, 161, 163, 165, 167, 169; Наурыз көшесі 146, 148, 150, 152.
№ 291 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы №4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Каныш Сәтбаев даңғылы, 114А ғимараты.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 43, 57; Ерден көшесі 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189а, 191, 193, 195.
№ 292 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынболат Ділдебаев атындағы кеншілер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 құрылым.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 102а, 104, 104/1, 104/3, 104/4, 104/5, 104/6; Тәуелсіздік даңғылы 31, 33, 35, 35а, 37, 41, 45, 47.
№ 293 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Сәтбаев қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шынболат Ділдебаев атындағы кеншілер сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 106 құрылым.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 105, 107, 115, 117; Тәуелсіздік даңғылы 23, 25, 27; Мәңгілік ел көшесі 22.
№ 294 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№ 25 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік ел көшесі, 12А ғимараты.

Границы: проспект Независимости 7, 9, 15, 17, 17а, 19, 21; улица Виктора Гурбы 96, 98, 100, 102, 104, 106; улица Мәңгілік ел 10, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 295
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Сатпаева управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 139.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; улица Абая Кунанбаева 5/6; улица Горняцкая 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; улица Дурментаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/2, 25а, 25б, 26, 26а, 28; улица Жаксымбека Унчибаева 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; улица Жанпеисова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 25; улица Кызымхана Кентаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; улица Нуркена Абдирова 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42; улица Павла Шаталюка 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 16а, 16/2; улица Сарыарка 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Избирательный участок № 296
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Гимназия имени Сакена Сейфуллина" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Мәңгілік ел, здание 11, 2 корпус.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 119, 121, 123, 125; улица Мәңгілік ел 11/1, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
Избирательный участок № 297
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей имени Ыбырая Алтынсарина" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Мәңгілік ел, здание 11.
Границы: улица Виктора Гурбы 101; улица Мәңгілік ел 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; улица Улытауская 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
Избирательный участок № 298
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №4 имени Абая" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 114А.

Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 7, 9, 15, 17, 17а, 19, 21; Виктор Гурба көшесі 96, 98, 100, 102, 104, 106; Мәңгілік ел көшесі 10, 14, 16, 18, 20.
№ 295 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 құрылым.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 143/1, 143/2, 143/3, 143/4, 143/5, 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, 145/5, 147/1, 147/2, 147/3, 147/4, 147/5, 149/1, 149/2, 149/3, 151/1, 151/2; Абай Құнанбаев көшесі 5/6; Горняцкая көшесі 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13; Дүрментаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 23б, 24, 24/2, 25а, 25б, 26, 26а, 28; Жақсымбек Үншібаев көшесі 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53; Жанпейісов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20а, 21, 22, 22а, 22б, 22в, 23, 24, 24а, 25; Қазымхан Кентаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21; Нұркен Әбдіров көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 40, 42; Павел Шаталюк көшесі 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 7, 7а, 8, 8/3, 8а, 10, 10а, 12, 12/1, 12/2, 12/3, 14, 14а, 16а, 16/2; Сарыарқа көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
№ 296 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Сәкен Сейфуллин атындағы гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік Ел көшесі, 11 ғимараты, 2 бөлігі.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 119, 121, 123, 125; Мәңгілік ел көшесі 11/1, 13, 13а, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25.
№ 297 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Ыбырай Алтынсарин атындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Мәңгілік ел көшесі, 11 ғимараты.
Шекарасы: Виктор Гурба көшесі 101; Мәңгілік ел көшесі 2, 3, 4, 4а, 6, 7, 9, 9а, 9б; Ұлытау көшесі 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106.
№ 298 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Абай атындағы №4 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Каныш Сәтбаев даңғыылы, 114А құрылым.

Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 112, 114, 116, 118; улица Абая Кунанбаева 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
Избирательный участок № 299
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Детская школа искусств" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Абая Кунанбаева, здание 67а.
Границы: улица Абая Кунанбаева 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; улица Ердена 189, 197.
Избирательный участок № 300
Местонахождение: товарищество с ограниченной ответственностью "Лекерова", область Ұлытау, город Сатпаев, улица Ердена, дом 199.
Границы: проспект Независимости 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Абая Кунанбаева 68, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; улица Александра Затаевича 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; улица Арганата 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; улица Едиге батыра 2, 4, 6, 8; улица Ердена 199; улица Жамбула 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; улица Жумабека Ташенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Кейки батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; улица Кетбуга 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; улица Толек батыра 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Избирательный участок № 301
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Ердена, строение 217.
Границы: улица Ердена 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; улица Павла Шаталюка 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 302
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 150, 156, 158, 162; улица Алихана Букейханова 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; улица Алмы Оразбаевой 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; улица Ахмета Байтурсынова 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25; улица Богенбая батыра 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14, 15а, 16, 17, 18, 18/1; улица Дурментаева 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58; улица Ердена 235, 237; улица Жаксымбека Унчибаева 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; улица Жанпеисова 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69; улица Кызымхана Кентаева 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; улица Мукагали Макатаева 1, 2, 3, 5, 11; улица Нуркена Абдирова 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; улица Павла Шаталюка 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 53; улица Сарыарка 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100.
Избирательный участок № 303

Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 112, 114, 116, 118; Абай Құнанбаев көшесі 42, 44, 46, 48, 50, 52, 60, 62.
№ 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 67а ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 54, 56, 58, 64, 66, 72, 74; Ерден көшесі 189, 197.
№ 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Лекерова" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 199 үй.
Шекарасы: Тәуелсіздік даңғылы 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Абай Құнанбаев көшесі 68, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127; Александр Затаевич көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Арғанат көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14; Едіге батыр көшесі 2, 4, 6, 8; Ерден көшесі 199; Жамбыл көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14; Жұмабек Тәшенов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Кейкі батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14; Кетбұға көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13; Төлек батыр көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
№ 301 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 217 құрылым.
Шекарасы: Ерден көшесі 213, 215, 221, 223, 225, 227, 229, 231, 233; Павел Шаталюк көшесі 32, 34, 36, 38, 38а, 42, 44, 46, 46а, 46б, 48, 50, 52.
№ 302 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 150, 156, 158, 162; Әлихан Бөкейханов көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 7, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 23; Алма Оразбаева көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Ахмет Байтұрсынов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25; Бөгенбай батыр көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 7, 14, 15а, 16, 17, 18, 18/1; Дүрментаев көшесі 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58; Ерден көшесі 235, 237; Жақсымбек Үншібаев көшесі 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 69, 69а, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Жанпейісов көшесі 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69; Қазымхан Кентаев көшесі 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59; Мұқағали Мақатаев көшесі 1, 2, 3, 5, 11; Нұркен Әбдіров көшесі 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88; Павел Шаталюк көшесі 11, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 35, 53; Сарыарқа көшесі 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100.
№ 303 сайлау учаскесі

Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №16" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, здание 154.
Границы: проспект академика Каныша Сатпаева 144, 146, 148; улица Абая Кунанбаева 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а.
Избирательный участок № 304
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Каныша Сатпаева" отдела образования города Сатпаева управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, проспект академика Каныша Сатпаева, строение 139.
Границы: улица Абая Кунанбаева 5/4, 5/5, 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3; село Сатпаев.
Избирательный участок № 305
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника города Сатпаев" управления здравоохранения области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Абая Кунанбаева, здание 5.
Границы: улица Абая Кунанбаева 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; улица Биляла Абиева 17; улица Жамбула 33; улица Павлова 12, 24; улица Почтовая 34; улица Чапаева 26.
Избирательный участок № 306
Местонахождение: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа имени Алькея Маргулана" отдела образования города Сатпаев управления образования области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Ердена, строение 217.
Границы: улица Абая Кунанбаева 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; улица Ердена 203, 207, 209, 211.
Избирательный участок № 307
Местонахождение: коммунальное государственное казенное предприятие "Областной центр фтизиопульмонологии" управления здравоохранения области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Улытауская, здание 110.
Границы: улица Улытауская 110.
Избирательный участок № 308
Местонахождение: коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Больница города Сатпаев" управления здравоохранения области Ұлытау, область Ұлытау, город Сатпаев, улица Аубакира Кусаинова, здание 9.
Границы: улица Аубакира Кусаинова 9.

Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "№16 жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 154 ғимараты.
Шекарасы: академик Қаныш Сәтбаев даңғылы 144, 146, 148; Абай Құнанбаев көшесі 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 47а.
№ 304 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Қаныш Сәтбаев атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, академик Қаныш Сәтбаев даңғылы, 139 құрылым.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 5/4, 5/5, 5а/1, 5а/2, 5а/3, 7/1, 7/2, 7/3, 9/1, 9/2, 9/3, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 13/3, 13/4, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 17/3; Сәтбаев ауылы.
№ 305 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қаласының емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5 ғимараты.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26; Білал Әбиев көшесі 17; Жамбыл көшесі 33; Павлов көшесі 12, 24; Почтовая көшесі 34; Чапаев көшесі 26.
№ 306 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысы білім басқармасының Сәтбаев қаласы білім бөлімінің "Әлкей Марғұлан атындағы жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Ерден көшесі, 217 құрылым.
Шекарасы: Абай Құнанбаев көшесі 51, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 73, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 95, 97, 99; Ерден көшесі 203, 207, 209, 211.
№ 307 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Ұлытау көшесі, 110 ғимараты.
Шекарасы: Ұлытау көшесі 110.
№ 308 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ұлытау облысының денсаулық сақтау басқармасының "Сәтбаев қаласының ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны, Ұлытау облысы, Сәтбаев қаласы, Әубәкір Құсайынов көшесі, 9 ғимараты.
Шекарасы: Әубәкір Құсайынов көшесі 9.