О внесении изменений в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 223 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Сатпаевского городского маслихата Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 334. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5041. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сатпаевского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 223 "О городском бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4532, опубликовано в № 2 (2295) газеты "Шарайна" от 12 января 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 221 185 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 329 153 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 126 187 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 443 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 744 402 тысяч тенге;
2) затраты – 15 545 397 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 324 212 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 324 212 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 223 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қалалық мәслихатының 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 334 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5041 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сәтбаев қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 223 "2018 – 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4532 болып тіркелген, "Шарайна" газетінің 2018 жылғы 12 қаңтардағы 2 (2295) нөмірінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 16 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018 – 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 221 185 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 3 329 153 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 126 187 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 21 443 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 11 744 402 мың теңге;
2) шығындар – 15 545 397 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 324 212 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 324 212 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;