О внесении изменений в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Саранского городского маслихата Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 342. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 декабря 2018 года № 5052. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 20 сессии Саранского городского маслихата от 21 декабря 2017 года № 216 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4511, опубликовано в газете "Саран газеті" от 30 декабря 2017 года № 95, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 5 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3, соответственно, в том числе на 2018 год, согласно приложению 1, в следующих объемах:
1) доходы – 5 094 277 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 098 575 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 25 743 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 57 577 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 912 382 тысяч тенге;
2) затраты – 5 136 463 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 282 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 30 282 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 72 468 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 468 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

"2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 342 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5052 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы 20 сессиясының № 216 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4511 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2017 жылғы 30 желтоқсандағы № 95 санында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 5 қаңтарда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет сәйкесінше 1, 2, 3, қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға арналған бюджет, 1 қосымшаға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 094 277 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша– 1 098 575 мың теңге;
салықсыз түсімдер бойынша – 25 743 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер бойынша – 57 577 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 912 382 мың теңге;
2) шығындар – 5 136 463 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалған операциялар бойынша сальдо – 30 282 мың теңге:
қаржы активтерін сату – 30 282 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 72 468 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 468 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарызды өтеу – 0 мың теңге;