О внесении изменений в решение XIX сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение внеочередной XXI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 10 мая 2018 года № 1507/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 28 мая 2018 года № 4788. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIХ сессии Шахтинского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19 "О городском бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 4531) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 006 480 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 233 899 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 19 766 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 83 476 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 5 669 339 тысячи тенге;
2) затраты – 7 105 444 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – минус 30 000 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 44 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 44 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 112 964 тыс.тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112 964 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 142 964 тысяч тенге;
2) пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв акимата города на 2018 год в сумме 27 219 тысяч тенге.";
3) приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Омарбеков
Секретарь городского маслихата Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска" С. Таширова
10 мая 2018 года
Приложение 1
к решению внеочередной XХI сессии Шахтинского городского
маслихата от 10 мая 2018 года № 1507/21
Приложение 1
к решению XIX сессии Шахтинского городского
маслихата от 26 декабря 2017 года № 1460/19
Городской бюджет на 2018 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I ДОХОДЫ

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1460/19 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 10 мамырдағы VI шақырылған XXI кезектен тыс сессиясының № 1507/21 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 мамырда № 4788 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1460/19 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4531 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 006 480 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 233 899 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 19 766 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 83 476 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 5 669 339 мың теңге;
2) шығындар – 7 105 444 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - минус 30 000 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 000 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 44 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 44 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті) – минус 112 964 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 112 964 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 000 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 142 964 мың теңге;
2) 8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2018 жылға қала әкімдігінің резерві 27 219 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімге 1 қосымшасы осы шешімге сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы А. Омарбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы бөлiмi"
мемлекеттік мекемесі басшысы С. Таширова
10 мамыр 2018 ж
Шахтинск қалалық мәслихатының
2018 жылғы 10 мамырдағы кезектен тыс XХI сессиясының
№ 1507/21 шешіміне
1 қосымша
Шахтинск қалалық мәслихаттың
2017 жылғы 26 желтоқсандағы XIХ сессиясының
№ 1460/19 шешіміне
1 қосымша
2018 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР