О внесении изменений в решение XIХ сессии Шахтинского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2018-2020 годы"
Решение Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 19 ноября 2018 года № 1565/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2018 года № 5014. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIХ сессии Шахтинского городского маслихата от 27 декабря 2017 года № 1475/19 "О бюджете поселков Шахтинского региона на 2018 – 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных актов за № 4562, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 23 января 2018 года, в газете "Шахтинский вестник" № 24 от 15 июня 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселков Шахтинского региона на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 425 406 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 23 852 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 744 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 394 810 тысячи тенге;
2) затраты – 425 406 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тыс. тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1475/19 "2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 19 қарашадағы № 1565/26 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 5014 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы XIХ сессиясының № 1475/19 "2018-2020 жылдарға арналған Шахтинск аймағы кенттерінің бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4562 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылғы 23 қаңтарда, 2018 жылғы 15 маусымдағы № 24 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 425 406 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 23 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 744 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 394 810 мың теңге;
2) шығындар - 425 406 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – 0 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары – 0 мың теңге.